Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés?


morg

Recommended Posts

Nem olyan bonyolut...

Bármelyik ülésből kilehet varázsolni a fűtés betétet amelyik persze rendelkezik ilyennel, és akkor nem kell ülést cserélni csak átrakni a huzat alá, majd bekötni kapcsolón és biztosítékon keresztűl.

Egyébként meg, lehet kapni fűthető huzatot is, amit a szivargyújtóba kell bedugni.

Bonyolultabbra gondoltam.

Igen, láttam kemény 1200 Ft-ért, csak nem passzol a Tigrába, meg azért az mégsem az igazi. De ez Omega topic, úgyhogy OFF.

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan bonyolut...

Bármelyik ülésből kilehet varázsolni a fűtés betétet amelyik persze rendelkezik ilyennel, és akkor nem kell ülést cserélni csak átrakni a huzat alá, majd bekötni kapcsolón és biztosítékon keresztűl.

Egyébként meg, lehet kapni fűthető huzatot is, amit a szivargyújtóba kell bedugni.

az Omega B be gyárilag be van varrva az üléshuzatba a füthető betét.

Link to comment
Megosztás:

az Omega B be gyárilag be van varrva az üléshuzatba a füthető betét.

Mik derülnek ki! Picit OFF itt, de azt nem tudod kinyomozni véletlenül hogy a Calibrába nincs-e bevarrva? Mert az ülésfűtés vezetékei nekem is be vannak húzva a műszerfalba, csak a kapcsoló hiányzik a végükről...

Link to comment
Megosztás:

jajj jajj félreértettétek.

be van varrva -amelyikbe van.

Bármelyik ülésből kilehet varázsolni a fűtés betétet amelyik persze rendelkezik ilyennel,

én erre reagáltam, és azt próbáltam irni, hogy nem olyan egyszerü kiszedni-berakni.

:) :D

ezt jól félremagyaráztam ;) ;)

a Calibrába a szivacs tetejére van ráragasztva az ülésfütéspárba, és azon van a huzat.

ilyet tettem be a kadettba is régen...

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...

Helló!

1. Ezt a hátsó szellőzőrostély-dolgot nem értem :lol: A kézikönyv szerint a két oldali tekerő által beállított hőmérsékletű "levegőket" keveri össze hátra. Amíg melegebb volt, addig klímáztam és gyönyörűen tolta hátra is a hideg levegőt, most viszont, hogy cidri lett hiába van max meleg állásba tekerve elöl, csak hideg/langyos levegő jön hátul? Valami cső lecsúszhatott???

2. Olyat olvastam valahol, hogy a B2 omikban aktívszenes a pollenszűrő. Csergőék szerint kb. ugyanaz az ident ezerpárszáz forintos és a 2000 utániakba való 7000 feletti árú szűrő is. Mármint méretre és kb. anyagra, azaz ugyanolyan papírszűrő. A feleségem elég érzékeny a szagokra mostanában, úgyhogy ki kellene találnom valamit... Hol kapok aktívszenes szűrőt (persze nem horrorért)?

Link to comment
Megosztás:

1. Ezt a hátsó szellőzőrostély-dolgot nem értem :lol: A kézikönyv szerint a két oldali tekerő által beállított hőmérsékletű "levegőket" keveri össze hátra. Amíg melegebb volt, addig klímáztam és gyönyörűen tolta hátra is a hideg levegőt, most viszont, hogy cidri lett hiába van max meleg állásba tekerve elöl, csak hideg/langyos levegő jön hátul? Valami cső lecsúszhatott???

Ma megnéztem még egyszer. Meleg jön. :lol:

2. Olyat olvastam valahol, hogy a B2 omikban aktívszenes a pollenszűrő. Csergőék szerint kb. ugyanaz az ident ezerpárszáz forintos és a 2000 utániakba való 7000 feletti árú szűrő is. Mármint méretre és kb. anyagra, azaz ugyanolyan papírszűrő. A feleségem elég érzékeny a szagokra mostanában, úgyhogy ki kellene találnom valamit... Hol kapok aktívszenes szűrőt (persze nem horrorért)?

Voltam megint a csergőben. Mindig is éreztem, hogy az öreg csóka egy f..z, most egy fiatal srácnál vásároltam. 2500 pénz az aktívszenes utángyártott és a 7500-as gyári is az. Annyira nem értem miért kell hülyeséggel traktálni az embereket.

Holnap beszerelem.

Link to comment
Megosztás:

Úú waze... Én másfél éve kiszedtem a pollenszűrőt, mert párásodott a szélvédő, és indultunk épp a balcsira... Azóta egyszer nem jutott eszembe... :lol: Legalább tudom, hogy még nincs allergiám. (A trabantomban sem volt pollenszűrő..Meg a 100-as skodámban sem).. mindegy. mostmár csak nem felejtem el! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A digitklíma következőképpen működik: a beállított hőfokú levegőt úgy készíti, hogy a fűtőradiátorról érkező meleg, valamint a klímából érkező hideg levegőt keveri megfelelő arányban. Amikor kinn elég hideg van, akkor elvileg kikapcsolható az "ECO" gombbal a klímakompresszor, viszont a tapasztalatom az, hogy ha kikapcsolom, akkor igencsak ködösödnek az ablakok. Ennek oka, hogy a szellőztető/fűtési rendszer, a klíma által páramentesített levegőt feltételezi.

Szóval, én sohasem kapcsolom ki, a fogyasztáson nem igazán látszik. Egyébként a vezérlés automatikusan lekapcsolja a klímakompresszort, ha a külső hőmérséklet alacsonyabb mint 0 fok Celsius.

Link to comment
Megosztás:

Úú waze... Én másfél éve kiszedtem a pollenszűrőt, mert párásodott a szélvédő, és indultunk épp a balcsira... Azóta egyszer nem jutott eszembe... :blink: Legalább tudom, hogy még nincs allergiám. (A trabantomban sem volt pollenszűrő..Meg a 100-as skodámban sem).. mindegy. mostmár csak nem felejtem el! :unsure:

Esetleg felajánlhatok egy origi papírszűrőt ;)

Link to comment
Megosztás:

Esetleg felajánlhatok egy origi papírszűrőt ;)
Köszönöm, nagyon kedves tőled. Ha nem tudsz vele mit kezdeni, nagyon szívesen átveszem, de ez nálam csak figyelmetlenség volt. :unsure: Nem szándékosan nem cseréltem. Akkor pár napig/hétig eszemben volt, sőt beszéltem is az "alkatrészforrással", aztán vhogy elfelejtődött.. :blink: Pedig nem egy drága tétel. ;)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.