Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérés a moderátorokhoz


uhuhu

Recommended Posts

Najo ebből elég. Nem vagyunk kétpártrendszeres ország ahol mindenért lehet tünteni ami nemtetszik, mindenért lehet szavazást követelni.

Ezugyben kérem a modikat ahhoz tartsák magukat amit a Közlemények részben irtam.

Tehát mégegyszer: nem kell törölni vadul. A törlés télleg csak a legvégső eszköz legyen. Négy-öt-hat(-hét) hozzászólásnyi elkanyarodás belefér. De ezek általában maguktól elhalnak, vagy kérésre abbahagyják a Fórumozók.

Törölni akkor kell ha hosszan elnyúlik az offolás és hosszu hozzászólások születnek fölöslegesen.

Innentől részemről lezártnak tekintem a vitát, többet nem kívánok hozzászólni.

Anyázásokat mailban, PÜ-ben, telefonon fogadom.

OK!

köszi redline!

ennyit szerettem vóna elérni!!!

Hát nem volt könyü veled csatázni :D

vazzeg ezt a pár mondatot leirhattad vóna az elején, és akkor nem kellett volna ennyit vernem a billentyüt :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 322
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

....Hát v@zzeg ez kemény menet volt, persze közben jókat röhögtem is....

Én viszon nem röhögtem azon, amit a Klubinformációk>"MOMC-al kapcsoltban" írtál :? Világosan ott van, hogy miért jött létre a táma "Szeretném felkérni a fórumot látogató MOMC tagokat, hogy írják meg véleményüket, a 3 klub közös(ülés)éről." Figyelj kicsit jobban legközelebb kérlek.

Link to comment
Megosztás:

Én viszon nem röhögtem azon, amit a Klubinformációk>"MOMC-al kapcsoltban" írtál :? Világosan ott van, hogy miért jött létre a táma "Szeretném felkérni a fórumot látogató MOMC tagokat, hogy írják meg véleményüket, a 3 klub közös(ülés)éről." Figyelj kicsit jobban legközelebb kérlek.

Akkor töröld légyszi, mert én nem tudom!

Na megkaptam az első ejnye-bejnyét mélykéktől. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Elolvastam a fentieket, és ezúton elnézést szeretnék kérni UHUHU-tól, hogy 3 napig nem voltam netközelben :wink: , így nem tudtam reagálni a leírtakra! (Őszintén most meg már nem is szeretnék, mert nem áll szándékomban egy vég nélküli vitába bonyolódni... :? )

A kollégák szerintem, már mindent megindokoltak, és tényleg nem kéne elfelejteni, hogy mi modik csak segíteni akarjuk a felhasználók életét, és nem megkeseríteni azt! Azt sem szabadna figyelmen kívűl hagyni, hogy nagyon nehéz meghúzni a vonalat, hogy honnan kezdve töröljünk, és mi számít offolásnak... na és persze, hogy nem 100 éve csináljuk ezt... :wink:

Részemről röviden ennyi...

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Azért jó volt látni, ahogy 2 fórumozó, hogy egymásra talált.

Vazze, mintha belehallgattam volna valamilyen rádióba. Csak azt hallom meg ami engem érdekel :)

Javaslom a résztvevők olvassák el az elejéről az egészet nézzék meg min vitatkoztak 2 oldalon keresztül.

És különben is mind a 2-en hibáztatok.

Na Pont

Link to comment
Megosztás:

Akkor mindenki hozzon magával még egy embert!

Szerintem a képekről röviden annyit, hogy ha valaki akarja, és kiváncsi a képre, akkor azt a linken keresztül is biztosan eléri... :wink:

De részemről nekem tök mindegy... :roll:

Sokan azt hangoztattátok, hogy komolyan vesszük a moderálást! Mért lenne értelme komolytalanul is csinálni???

A másik dolog, hogy Ti például hol húznátok meg a határt az offolás esetében, vagy a képbeillesztésénél?... (Várom az ötleteket... :wink: )

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

És most azon vagytok kibukva, hogy kb összesen 3 hozzászólást töröltünk, 4-et áthelyeztünk, a nagyobb képeket linkké alakítottuk (főleg ahol még idézték is ezután!)ez sem lehet 5-6-nál több, és kb szintén 5-6 dorgálós üzenetet is elküldtünk??? és mindezt kb 2 hét alatt???

Ez most tényleg sok és zavaró, vagy mi nem látjuk jól a dolgokat??? :wink:

De azért én is elgondolkozom... :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tudom, de javíts ki ha tévedek, itt senki nem baszott le senkit, max kért.. Nem mindegy.. :wink:

Örülök neki, hogy próbáltok segíteni, és érdekel a dolog, de az hogy lazábban meg, megfontoltabban, az elég tág fogalom...

Egyébként meg nem is tudom miért indult el ez az egész...

A fent leírtak szerint szerintem ennyire nem lehettünk szigorúak... :wink:

Végül ismét a türelmeteket szeretném kérni, mert mégegyszer kihangsúlyoznám, hogy nemrégóta csináljuk amit csinálunk... :roll:

Köszönöm a többiek nevében is!

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Szerintem várjuk meg a vezetőség véleményét.
Ebben szerintem nem a Sanyinak kell döntenie. Elvégre ez a fórum, amit az üzmeltetőnek (Hemiék) és a megbízott fórum adminnak (:oops:) kell rendbe tenni. Szabályok és a Moderátorok segítségével.

De a lényeg, hogy senki se érezze magát keretek közé szorítva, de fogadja el, hogy mindez az Ő érdekében történik.

Hozzászólásonként max 2 db 800 x 600 vagy 3 db 640 x 480 kép, a többi link.

Ezt egy nagyon jó ötletnek tartom. Remélem ezzel már mindenki elégedett lesz.

Igazán minimális odafigyelést igényel, és mindenki élete kellemesebbé/kényelmesebbé/egyszerűbbe válhat.

Akkor szerintem maradjunk ennyiben.

Link to comment
Megosztás:

Így van, tessék csak nektek eldönteni. Egyébként inkább (Darkék:))

Ez most nem MOTE hatáskör.

Redline, változtasd meg az erre vonatkozó szabályzatotttttttt.

igen ezt mondom

ezért sem irtam még bele a közlemények topikba, várom hátha születik még 1-2 épkézláb ötlet

Az a baj, hogy aki ilyen harcosan ragaszkodik a nagy és sok képhez nem tud kicsiben gondolkodni :?

Látnia kellene, hogy nem mindenki szélessáv előtt ül, és nincs mindenkinek ideje arra, hogy hosszan fórumozzon. Van aki csak átfutja őket pl zavarhatja a sok nagy kép és az is ha sokan ugy idéznek, hogy nem törlik ki az előző hozzászólásokat. Igy némelyik post elfoglal egy fél oldalt ami szerintem tökéletesen fölösleges és szerintem eléggé zavaró is....

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.