Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett A tól C ig


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 296
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tudsz dobni róla képet? Ha jó a C Kadett Coupe alá, akkor jól mutathat a C Rekord kétajtós Sedan alatt is. :rolleyes:

Egyébként gyönyörű az autód!

köfi ! <_<

Mélykék 76 kollega megelőzött igen ezek azok a felnik bár nem a legjobb képek . a felnik nagyon korrekt állapotban vannak ! soha nem volt pl. görgőzve meg ilyenek ez jól látszik rajta . valami külföldi megkímélt darab volt .

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

sokszor gondolkozom azon hogy jó lenne még egy gép . nézegettem a napokban is egy Diplomatot (Snec taláta a neten) . de arra a megfontolásra jutottam ma , hogy max egy C Qp jöhet szóba mert ahoz még könyen szerzek ezt azt meg van is, ez-az :)

szóval maradok a kadettnél .egyenlőre erre futja bár mitagadás ,azért egy cabrio C asc. is jó és ritka darab .bár nekem kicsit még "fiatal" .

kemény sok munka van ezekkel az öregekkel . én is sokszor eladtam .. a finis előtt belefáradtam . mostanra szinte az összes kadett meglehetne sorozatban B) kivéve A .

a C asc. cabrio gyárias állapotban nem kis érték ! olyan mint pl. egy Kadett C Aero ..

Link to comment
Megosztás:

...mostanra szinte az összes kadett meglehetne sorozatban :omg: kivéve A ...

:) Én is gondolkodtam már rajta, hogy lassan végigfutok az Opeles ABC-n. A Senator, B Manta, C Rekord, E Rekord. Azon töröm a fejem, hogy kis mászkálósnak bekellene szerezni egy D Kadettet, és akkor az a csúnya lyuk be van töltve a listán. B)

Node Gelko C Asconája tényleg szép darab. És szerintem hamarosan azt lehet rá mondani, hogy gyönyörű! :)

Link to comment
Megosztás:

D kadetból is valami érdemesebb példányt látni igen ritkaszámba menő dolog B)

esetleg találkozókon elő elő fordulgat 1-1 darab ..

a használtatón meg szinte majdnem kizárt hogy találni valami jót is .csak néha napján :)

Hejj, a nosztalgia...

Az első autóm egy 1.3-as D Kadett volt, SR felszereltséggel (sportkormány, Recaro ülések, fordulatszámmérős-olajnyomásmérős-töltésmérős műszerfallal, szóval pont mint a GTE, csak kisebb motorral.) Még a spojlerek meg a kerékjárat körüli műanyag idomok is megvoltak, csak a tükrök nem, mert azt nagyapám (tőle örököltem az autót) leszedte mert nem látott bennük. Azóta is bánom hogy eladtam, most milyen jó lenne téli játszóautónak, ha már egyszer a Cali télen használhatatlan... De még nem mondtam le arról hogy egyszer lesz nekem egy olyanom megint.

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.