Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Hídcserét is megtudod úszni, ha a GSi merevítő rúdat és a tárcsafékes kerékagyat mindenestül átszereled rá, viszont a kézifékkötéllel játszani kell egy kicsit ebben az esetben. SE mocival 226 km/h-ról fékezve már számít a hátsó tárcsafék is, fékút rövidebb lesz. :D

De nem biztos hogy lesz SE-sítés!

226km/h na aztá magyarországon hol lehet ennyivel menni? mert szerintem sehol max. versenypályán!

Link to comment
Megosztás:

Azért írtam utána a 16-17 colt mivel azok gond nélkül felrakhatók az F-re.

Ha a kinézetre mész sokszor le kell mondani a komfortról. :D

Porig ülteted?Le fog érni a gép mindenhol.Peres gumi?Rázni fog mint állat.Ilyen egyszerű ezt mind tudjuk.

Meg némi teljestítményről is. :D Pl. 1.9Pd négyes golf 225/45 ramszesszel padon produkált 30% hajtási veszteséget, holott gyári mérettel 20% körül van FWD autónál.

1.4nz 200-as gumival marad vagy 40lóerő is keréken. :D

Link to comment
Megosztás:

Meg némi teljestítményről is. :D Pl. 1.9Pd négyes golf 225/45 ramszesszel padon produkált 30% hajtási veszteséget, holott gyári mérettel 20% körül van FWD autónál.

1.4nz 200-as gumival marad vagy 40lóerő is keréken. :D

Aztán ne csodálkozzon, hogy egy 1.2-es Corsa is lepipálja. :D

Link to comment
Megosztás:

Meg némi teljestítményről is. :D Pl. 1.9Pd négyes golf 225/45 ramszesszel padon produkált 30% hajtási veszteséget, holott gyári mérettel 20% körül van FWD autónál.

1.4nz 200-as gumival marad vagy 40lóerő is keréken. :D

Úgyis mindenfelé trafi van. :D Ha nem megy legalább nézzen jól ki az autó :P

Link to comment
Megosztás:

Próbáltad kivenni a gyertyapipából? Úgy is fekete? :D :D :P :lol:

Trafóhíd van rajta, először le kell venni, aztán tudom csak kitekerni a gyertyát. Bezzeg a jó öreg NZ-n tök egyszerű kideríteni miért nem megy a henger. Ennél meg telefonos segtítséget kellett kérnem hogy egyáltalán megtaláljam a gyertyát. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát azthiszem megfogadom a tanácsokat!

Tehát akkor díszléc eltüntetés,kilincs színrefujása,sport futómű mondjuk 40/40 habár a 60/40 is csábító :D

Lökösből meg egyenlőre szerintem marad a gyári aztán majd kiderül milyen formát mutat ültetéssel ja meg 16-17-es felni is majd apránként meg peres gumi(ahogy mondtátok valamit-valamiért kompromisszum nélkül nincs siker) addig meg marad a 14-es alufelni rajta és a 185/60-as gumi!

Stab rúd ahogy javasoltátok!

Híd cserét nem mondom biztosra mert eléggé tartok tőle, minek egy 1,4-es motorhoz 4 tárcsafék a 2tárcs 2 dob is megállítja max. az első tárcsákat kicserélem nagyobbra de a komplett hidat nem nagyon merem megbolygatni!

Toronymerevítő

Köszönöm

Meg esetleg egy kis nyomtávszélesítés a jobb kiállásért!?

Pedig ha rádobnál egy 2000-es Vectra A hátsó hidat, még egy pici nyomtávnövekedést is kapnál, na meg tárcsás hátsófékeket.

De itt már a 15" felnikre szerelt széles gumik simán beleérnek majd a sárvédő perembe. :D

Nekem semmi bajom az FK gátlókkal. Nem ültettem le a kocsit sem, mert járok olyan helyeken,ahol ez hátrányosan érintene(Az ország keleti oldala ilyen téren nem kicdit rossz...:lol: ). De még így is jobb lett a verda.

De pölö lehet találni olyan lehetőségeket is, mint mifelénk. Itt van valami üzem, ahol felújítják a gátlóidat és 3 féle keménység közül lehet választani. Dobsz még alá bontóból GSI rugókat, ha keményebb rugózást, valamint kis ültetést akarsz, ahogy említette egy kolléga. Pluszban aládobsz egy GSI stabrudat meg toronymerevítőt.

Nem lesz drágaság, viszont nem is lesz igazán csúcs megoldás. De hidd el javulni fog a futómű.

:D

Aztán ha ezeket már megoldottad, lehet a motort is piszkálni. :P

Link to comment
Megosztás:

Pedig ha rádobnál egy 2000-es Vectra A hátsó hidat, még egy pici nyomtávnövekedést is kapnál, na meg tárcsás hátsófékeket.

De itt már a 15" felnikre szerelt széles gumik simán beleérnek majd a sárvédő perembe. :D

Nekem semmi bajom az FK gátlókkal. Nem ültettem le a kocsit sem, mert járok olyan helyeken,ahol ez hátrányosan érintene(Az ország keleti oldala ilyen téren nem kicdit rossz...:P ). De még így is jobb lett a verda.

De pölö lehet találni olyan lehetőségeket is, mint mifelénk. Itt van valami üzem, ahol felújítják a gátlóidat és 3 féle keménység közül lehet választani. Dobsz még alá bontóból GSI rugókat, ha keményebb rugózást, valamint kis ültetést akarsz, ahogy említette egy kolléga. Pluszban aládobsz egy GSI stabrudat meg toronymerevítőt.

Nem lesz drágaság, viszont nem is lesz igazán csúcs megoldás. De hidd el javulni fog a futómű.

:D

Aztán ha ezeket már megoldottad, lehet a motort is piszkálni. :D

A motor piszkálást inkább hagyom,hátha rosszabb lesz nem jó belepiszkálni egy motorba szerintem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.