Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Egy 1.6 opel astra f caravan -t érdemes lenne chiptuningolni? Mennyit dob a teljesítményen? Mik a vélemények róla? 92 -94 a motor, 8V

A jelenlévők többsége a gyári vagy ahhoz közeli motorok (főleg kis köbcentis szívó benzin) chiptuningját nem tartja sokra. A teljesítmény"javulás" általában marginális.

1.6-os 8 szelepes motorból többféle változat volt. Ha a tiéd a központi befecsis, akkor alakíttasd át hengerenkéntire, nem sokkal drágább mint egy chiptuning és hoz 25 lóerőt. Ha hengerenkéntis az autó, akkor minden egyes plusz lóerőért komoly pénzeket kell fizetni. (viszonyításként olyan 10ehuf/LE) Ebben az esetben az autócsere a kifizetődő.

@Zoli: Az irónia a témában való jártasság hiányában nem érthető. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem! Adott az x16xel motor Astra f-ben. 

Van már néhány módosítás rajta pl portolt hf, c20xe leömlő, egyedi dbilas mintájú szivosor, 50-es kipurendszer, üzemanyag nyomás szabályzó szélessávú lambdával! Illetve a gonosz kék injektorok! 

Olvasgattam itt a fórumon az injektor témát és nem tudok dűlőre jutni hogy akkor most vajon nekem ezek a nagyobb injektorok [az Afr-re hagyatkozva beállított üzemanyag nyomáson (2.5 bar)] normálisan üzemeltetnek, Illetve jó lesz így ha további módosítás is kerül a motorra gondolok többek között 266-os veztengelyek illetve egy omex ECU-n gondolkodok! A gyári ecum le tudja kezelni ezt a nagy injektort? Gondolok ítt a nyitási időre pl. Ma rád ugyan gépre a kocsit és menetközben megnéztem mit produkál meglepődve tapasztaltam hog fül gázon 5000 felett az injektor nyitási ideje 16.5ms! Úgy tudtam csak max15ms lehet vagy nem?

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 02. 08. at 15:00, Police írta:

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem! Adott az x16xel motor Astra f-ben. 

Van már néhány módosítás rajta pl portolt hf, c20xe leömlő, egyedi dbilas mintájú szivosor, 50-es kipurendszer, üzemanyag nyomás szabályzó szélessávú lambdával! Illetve a gonosz kék injektorok! 

Olvasgattam itt a fórumon az injektor témát és nem tudok dűlőre jutni hogy akkor most vajon nekem ezek a nagyobb injektorok [az Afr-re hagyatkozva beállított üzemanyag nyomáson (2.5 bar)] normálisan üzemeltetnek, Illetve jó lesz így ha további módosítás is kerül a motorra gondolok többek között 266-os veztengelyek illetve egy omex ECU-n gondolkodok! A gyári ecum le tudja kezelni ezt a nagy injektort? Gondolok ítt a nyitási időre pl. Ma rád ugyan gépre a kocsit és menetközben megnéztem mit produkál meglepődve tapasztaltam hog fül gázon 5000 felett az injektor nyitási ideje 16.5ms! Úgy tudtam csak max15ms lehet vagy nem?

A záráshoz is idő kell, nem azért több a valós mint az elméleti maximum? 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.