Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Signum


aga

Recommended Posts

  • 5 months later...
19 órája, Joeman írta:

Egy Signum Irmscher Tuning megvetelen gondolkodom. 2003-as. Van valakinek tapasztalata, hogy ezekhez kompatibilis potalkatreszek mennyire beszerezhetoek? 

Koszonom!

szia!

 

az Irmscher alkatrészekre gondolsz vagy egyébként a Signum alkatrészekre?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2017. 02. 07. at 15:13, zoleem3 írta:

Sziasztok! Vasárnap vettem egy Signumot az F asrta mellé! Szerintem sokat fogok itt kérdezősködni egy darabig :( A Signum 2005.12 havi Z19DTH motorkódos Szerelem volt első látásra és nem volt lelkem ott hagyni!

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=3590305119089001.jpg

Gratula hozzá, ritka a fehér szin!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
On 12/21/2016 at 2:05 PM, Somi said:

szia!

 

az Irmscher alkatrészekre gondolsz vagy egyébként a Signum alkatrészekre?

Szia, Koszonom a valaszt/kerdest! Kimondottan az erositett sportfutomu es egyeb spoilerek erdekeltek, de azota kiderult, hogy semmi extra nincs a kocsin, csak egy plusz tetoablak. Tulajdonkeppen az Irmscher csak kulso elemekkel diszitette a kocsit. 

Viszont erdekelne, hogy a Z22YH motorrol mi a velemeny? Nekem egy Z22ZE volt es az 220.000 km utan is jol dolgozott, viszont ezzel a 2.2 direct verzioval nem volt dolgom. A totalcar szerint ez egy rossz motor, de eleg szkeptikus vagyok az ilyen megmondo emberekkel kapcsolatban... :) 

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.