Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

DIGIT-KLÍMA


kori

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sikerült megcsinálnom. Letérdelt a nyomáskapcsoló... A vezérlő nem ír be rá hibát, mégsem húzza meg a kompresszor reléjét.

Ha szemben állsz a motortéttel jobb oldalt található fejjel lefele egy klímavezetékre csatlakoztatva. Egy fekete 4 vezetékes csatlakozó van rádugva. Ha lehúzod a csatlakozót az 1es (fekete fehér vezeték) és 2es (fekete fehér vezeték) lábakat kell rövidre zárni és ha ezt gyújtáson csinálod a kompresszor tengelykapcsolója zár és elindulnak a klímahűtő ventilátorai, persze ez csak diagnosztika, ha ez volt a baj kell egy nyomáskapcsoló (és persze feltételezem hogy van benne klímagáz). Remélem tudtam segíteni :)

Nyom_skapcsol__www.kepfeltoltes.hu_.png

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

 

Valaki tudna segíteni, miért vizesedik a vezető oldali lábteremben a szőnyeg? Én a klíma elpárologtatóján lévő lefolyó eltömődöttségére gondoltam, hogy ő lehet a bűnös. Nem kintről jön a folyadék, de semmi szaga, színe, olyan kondenzvíznek tűnik.

 

Hogyan lehetne behatárolni a hibát pontosabban?

Link to comment
Megosztás:

Vagy szét van rohadva a kerékdobnál, és beázik. Ennek legnagyobb az esélye. Esetleg a pollenszűrőnél befolyik az esővíz.

 

Nézegettem aknából, alul nem látszik semmi a szőnyeg alatti részen a műanyag sapkák megvannak az alvázon, erőteljesen kopog a fém, nem érzek rozsdát sehol. 

A pollenszűrője merre van és azt hogyan tudom kivenni? Akkor érteném azt is, hogyan juthat oda be az esővíz...

Link to comment
Megosztás:

Kerékdobban keress.  Ahol a nyúlvány találkozik a kerékdobbal és a tűzfallal. A pollenszűrő a motortérben van a jobb oldali levélrács alatt. Az üreg alján van a lefolyócső, ami a jobb kerékdobban jön ki, és sokszor eltömődik, nagy esőkor pedig megtelik vízzel, és a szűrőn keresztül befolyik a víz az utastérbe.

Link to comment
Megosztás:

Kerékdobban keress.  Ahol a nyúlvány találkozik a kerékdobbal és a tűzfallal. A pollenszűrő a motortérben van a jobb oldali levélrács alatt. Az üreg alján van a lefolyócső, ami a jobb kerékdobban jön ki, és sokszor eltömődik, nagy esőkor pedig megtelik vízzel, és a szűrőn keresztül befolyik a víz az utastérbe.

 

Tehát vegyem ki a jobb oldali műanyag betétet a kerék mögül és ott nézzem a lemezt? Én a bal oldalon keresgéltem. Aknáról nem látszik a lefolyó? Legutóbb a magasságállító miatt vettem ki ezt a műanyagot, de rendesen visszament a helyére. 

Ha feltelt vízzel, akkor a szűrő után hogyan jut el a bal lábtérig a víz? A bal lábtérhez menő levegőcsövön át?

Link to comment
Megosztás:

Bocs, elfelejtetem, hogy bal odalról beszélsz. A pollenszűrős történet érvényes mindkét odalra. És a rohadás is, mert ugyanott rohad mindkét oldal. Esetleg a motortérben a szélédő töve szokott még szarrá rohadni.

Szerintem holnap fotózok párat. Ma addig jutottam, hogy a pollenszűrőt megleltem, kiráztam a szűrőből a javát és beraktam rendesen a helyére. Ennek a háza és a betét is száraz volt. Ennek a háza alján csak egy gumi vakdugót láttam, nem lyukat, ahol lefolyhatna bármi is. Ez van az anyósülés előtt a motortérben. A vezető oldalon találtam egy érdekes gumiperemes csővéget, Ez tele volt levéllel, esővízzel, stb. Ez a motortető alatt van, de ő gyűjti be az ablaktörlők alatti műanyagról és a levélrács alól a vizet. Ennek nem tudom hol a vége, de amikor befűző dróttal megpiszkáltam, az első 10 centit akkor már lement belőle a szint. Sajnos az autó alatt nem lett pocsolya, így lehet hogy ez is az utastérben landolt. Az biztos, hogy a lábtér szőnyegem alulról ázik, nem fentről a pedáltól folyik rá valami.

 

Akkor bal első kerék le, műanyag betét kiszed és utána már láthatom ennek a gumicsőnek az alsó végét? Ezt a műanyag betétet hogyan lehet visszatenni? A közepében egy műanyag feszítőcsap van gyárilag, de ha befelé ütöm, akkor kicsúszik belőle és enged, de az életben nem fogom megtalálni. Helyette csavart közepébe? Elég kókány megoldásnak hangzik...

Link to comment
Megosztás:

A pollenszűrőnél az nem gumidugó,hanem a lefolyó. Annak a vége van a kerékdobban,kb a gólyalábbal egy vonalban. A bal oldalon a gumicsőnek csak a levél megfogás a szerepe. A vizet nem vezeti sehova. Az a kormánymű mellett folyik végig bele a nyúlványba. Neked azon a részen lehet szétrohadva.

A szélvédő alatti műanyagot az ablaktőrlô karok, és a gumikéder alatt T alakú bolhák fogják.

Link to comment
Megosztás:

Kezd összeállni a kép... A pollenszűrős részt átnéztam, az teljesen rendben van, a lefolyót kitakarítottam, de semmi nem volt a gumiban. A bal oldalon is kiszedtem ezt a gumit, már ezt is értem, az sem volt gond. Megvan a kormány melletti rész, ahová folyik belőle a víz, de ott a tűzfal és a kerékdobnál nem láttam rohadást. Sajnos nem tudom a nyúlvány melyik része az autónak.

Ami még feltűnt, hogy aknáról a váltó bal oldalán jön le a középkonzolból egy gumicső, és a kipufogó hővédő lemezére enged valami vizet. Ez mi lehet?

 

A belsejét kibontottam, a szőnyeg teljesen átázott, alatta van egy kábelátvezető műanyag a pedálok előtt, ott is vízben úsznak a vezetékek. Alatta van egy zajcsillapító szőnyeg, ennek a szürke felülete fel van szakadozva, az alsó oldala ennek is szivacs. Az alatt áll a víz, onnan jött egyre feljebb... Tovább már nem tudtam bontani, mert ahhoz még szerintem sokmindent ki kellene venni.

Link to comment
Megosztás:

https://www.dropbox.com/s/enhk8ik5f8o096c/P_20150326_150913.jpg?dl=0

 

A bal oldali lyukra gondoltam. Igaz ez a jobb kerékdob, de bal oldalon ugyan így kilyukad.

Elkészültek a képek: https://picasaweb.google.com/107630952701199995343/OpelOmega?authuser=0&feat=directlink

Az első három képen van egy cső, ami nem tudom mihez tatozik. Ez lenne az elpárologtatónak a kondenzvíz lefolyója? Ma kiborítottam a középkonzolt, de ott feladtam, hogy a rádió mögött csak valami patentokkal összefogatott műanyag ház volt, ami nem akart szétjönni. Emögött lakna a klíma elpárologtatója?

 

Amit linkeltél képet, az a műanyag doblemez mögötti részt mutatja? A műanyagot még nem szedtem ki.

Link to comment
Megosztás:

Igen az a cső az egyik lefolyó. De a jobb oldalon is van egy, csak az rövidebb.

 

Igen, az a fűtésbox. Műszerfal kiszerelése nélkül nem lehet kiszedni.

 

A 6. képen van az a rész,nem a műa doblemez mögött.

 

Szerintem vágd el a szigetelést a lábtérben, és szedd ki. Különben sosem fog kiszáradni. Ezután locsold minden honnan az autót, hogy valaki bent figyeli hol ázik be. Nálam jobb oldalon az első sárvédő mögötti részen, elöregedett két lemez között a kitöltő massza, és szétrepedt. Itt menetszél esőben befújta a vizet :)

 

A motortérben a szélvédő alatti lemezeket átnézted már? Csúnyán el tud rohadni.

Link to comment
Megosztás:

Igen az a cső az egyik lefolyó. De a jobb oldalon is van egy, csak az rövidebb.

 

Igen, az a fűtésbox. Műszerfal kiszerelése nélkül nem lehet kiszedni.

 

A 6. képen van az a rész,nem a műa doblemez mögött.

 

Szerintem vágd el a szigetelést a lábtérben, és szedd ki. Különben sosem fog kiszáradni. Ezután locsold minden honnan az autót, hogy valaki bent figyeli hol ázik be. Nálam jobb oldalon az első sárvédő mögötti részen, elöregedett két lemez között a kitöltő massza, és szétrepedt. Itt menetszél esőben befújta a vizet :)

 

A motortérben a szélvédő alatti lemezeket átnézted már? Csúnyán el tud rohadni.

A motortérben még nem szedtem le az ablaktörlőket, így csak oldalról láttam mögé. Innen jónak nézett ki. 

A szigetelés így is kezd felszakadni, de akkor emeljek ki belőle egy négyzetet, itassam fel a vizet, szárítsam ki, majd locsolgassam az autót?

Link to comment
Megosztás:

A motortérben még nem szedtem le az ablaktörlőket, így csak oldalról láttam mögé. Innen jónak nézett ki. 

A szigetelés így is kezd felszakadni, de akkor emeljek ki belőle egy négyzetet, itassam fel a vizet, szárítsam ki, majd locsolgassam az autót?

 

Ahogy Kori mondja: a KOMPLETT szigetelést ki kell szedned és ki kell szárítanod,külömben eléggé meg fog "szagosodni" a verdád...

...és a beázást is sokkal könnyebben megtalálod,ha teljesen kiüríted a bódét -tudom,mert már túl vagyok ezen...

Nem kis meló,de azért végrehajtható...

A locsolgatós próba viszont nem feltétlen fog bejönni,mivel szinte lehetetlen leutánozni a "természetes" hatásokat.

Ha szerencséd van,a kirámolás után próba nélkül is meg fogod találni,hol a gond.

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...
  • 1 year later...
1 órával ezelőtt, patsz80 írta:

Sziasztok! Opel omega 2.5 td digit klíma 2 zónás hol lehet ki be kapcsolni a klímát és mire jó az ECO gomb? Előre is köszönöm! 

Pont arra. Az Eco gomb leválasztja a klímakompresszor kuplungját, így ha az Eco mód BE van kapcsolva, akkor a klíma nem működik. Visszakapcsolni az Eco vagy az Auto gomb újbóli megnyomásával lehet.

  • Haha 1
Link to comment
Megosztás:

On 2018. 01. 06. at 20:18, tgabika76 írta:

Pont arra. Az Eco gomb leválasztja a klímakompresszor kuplungját, így ha az Eco mód BE van kapcsolva, akkor a klíma nem működik. Visszakapcsolni az Eco vagy az Auto gomb újbóli megnyomásával lehet.

Köszönöm! Megertettem. 

Link to comment
Megosztás:

Kb. +4°C (de nem csak az automata klímánál, a manuálist se tudod ilyen hőmérséklet alatt bekapcsolni). De nem a kinti hőmérsékletnek kell ennyinek lennie, hanem az elpárologtatónál levő hőfoknak (fagyásveszély miatt), ami meg ugye a motortérben van, szóval ha eleget járattad a motort, akkor ennél hidegebb hőmérsékleten is be tudod kapcsolni a klímát. Ami nem is baj, lévén hogy a szélvédő páramentesítésének legjobb módja a klíma használata, és párás szélvédő leginkább télen fordul elő...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.