Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

Sziasztok!

3 hónapja vásároltam egy 2003-as 1.8 benzin Opel Vectra C-t-ezért még nem ismerem az autót!

Kérdésem lenne:tegnap megjelent a műszerfalon a kipuffugógáz visszajelző lámpa én EGR hibára gondoltam!A probléma az,hogy nem találtam meg az EGR szelepet!Lehet,hogy nincs benne EGR?

Kérem,aki tud ebben a témában segítsen!

Köszönöm előre is!!!!

Szia!

Ismerősömnek a lambdaszonda meghibásodása okozta ez a jelenséget! Vidd el hibakódot olvastatni (szerintem tárolnia kell) és méresd ki a szondát is!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Szeretnék segítséget kérni!

Tavaly vettem egy 1.9CDTI 150 lovas Vectra C-t motorkódja Z19DTH.
Körülbelül 2 hete kezdődött egy olyan problémám, hogy lassan pörgött fel a motor és 2400-2500-as fordulatnál lépett be a turbo. 4.be 60-nál nyomtam egy padlót és 6 másodpercig nem történt szinte semmi. Aztán kidobta a szervízlámpát, de az el is aludt magától, majd újra és újra. Pár napja már a motorjel lámpa is égett, kiolvastam a kódot és P0400 azaz kipuffogógáz visszavezető rendszer hibát jelzett. Találtam egy lyukas gumicsövet a vákuumrendszerbe, azt kicseréltem, levettem az EGR szelepet, megtisztítottam, majd komolyabb géppel kiolvastattam az autót és arra jutottunk, hogy szorulhat az EGR szelep mert egy darabon nem voltak megfelelő értékek, de működött. Megint kivettem megtisztítottam WD40-el, mentem vele kb 80 kilométert és semmi hibakódot nem dobott ki. Most mikor hazaértem és újraindítottam megint ég a szervízlámpa és megint P0400 kódot ír.
Egyébként a szelepfedél bal felső csavarja körül folyik egy kicsit az olaj, de szerintem a kettő nem függ össze.
Kerestem hasonló problémát itt a fórumoban de nem találtam.

Kérem szépen aki tud bármiféle segítséget nyújtani az írjon!

Nagyon szépen köszönöm!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Pár hónapja észrevettem, hogy a jobb hátsó kerék felől rossz úton való haladáskor kopogás hallatszik. Van olyan, hogy megyek egy kavicsos úton, ami tele van kátyúval kb 5-el, és kopog. De sík úton mehetek 140-el is, semmi hangja. Valakinek valami tipp, mit nézzek meg? Mi szokott ilyenkor a hiba lenni? Most lenne időm, megcsinálnám.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Pár hónapja észrevettem, hogy a jobb hátsó kerék felől rossz úton való haladáskor kopogás hallatszik. Van olyan, hogy megyek egy kavicsos úton, ami tele van kátyúval kb 5-el, és kopog. De sík úton mehetek 140-el is, semmi hangja. Valakinek valami tipp, mit nézzek meg? Mi szokott ilyenkor a hiba lenni? Most lenne időm, megcsinálnám.

Hátsó felső lengőkar (Bumeráng)

Link to comment
Megosztás:

Nem jelent meg kép nekem, de rá gondoltam:

http://www.mullerauto.net/433-800-large/opel-vectra-c-hatso-lengokar.jpg

Nekem ugyanez a hibajelenség volt és ezt kellett cserélni, persze párban érdemes!

Azért nézesd meg futóművesnél, potyára ne vegyél mert nem túl olcsó!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

minap lett tulajdonom egy 2004-es 2,2 dti vectra.az lenne a kérdésem hogy kiolvastam géppel és a nem állandosult hibáknál kijött az hogy a szivócsö nyomás szenzor hibás müködése éa a légnyomás érzékelö nem jo .na most ezeket az alkatrészeket hol találom meg és pontosan mit kell vele csinálni legyetek szivesek segiteni meg ha valakinek lenne egy robbantott rajza a motortérröl vagy motorrol a levegöszürö is benne lenne azt nagyon szépen megköszönném

további szép estét

tisztelette :László

Link to comment
Megosztás:

Hahó!

Egy kollégám nevében írok. 2008-ban vásárolt egy németországból behozott 2006-os 1,9 cdti C Vectrát. Eddig semmi baja nem volt, de február óta szív vele. A gond a következő: 10-ből 5-ször indulás után pár perccel visszaesik a fordulatszám, semmilyen sebességben nem húz, kigyullad a szervízlámpa, alapjáraton még 100-200 métert elmegy, majd leáll az autó. A szakszervíz szerint a részecskeszűrő tömődik el, amit azóta 3x cseréltek ki benne. Csere után kb. 150 km-t rendben megy a dolog, majd ismét jön a leírt gond. A szervíz már széttárja a karját mert nem jönnek rá, hogy miért tömődik el folyton a szűrő, miért nem ég el rendesen a cucc. Több gázolajmárkát is kipróbált, de nem az a gond. Valakinek van esetleg valami tanácsa, ötlete? Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

1.9 CDTi-ben ki lehet otthon cserélni az üzemanyag szűrőt, vagy macerás?

Nem macerás, de ésszel kell, mert könnyű elrepeszteni a házat. Satu kell hozzá, meg szíjas olajszűrő leszedő, és mint mondtam, érzéssel...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,
Kuplung szerkezetet kinyomócsapággyal és kettős tömegű lendkereket kellene kicseréltetnem, az eddig kapott árajánlatok olyan 180e körül mozognak, ha esetleg tudnátok alkatrészkereskedőt ajánlani, aki olcsóbban be tudná szerezni ezeket az alkatrészeket (újonnan), azt nagyon megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Olyan problémám van,hogy 2003-as évjáratú 1,8 benzines Vectra-m néha gondol egyet és 100 km alatt megeszik 1 l olajat/5w40/!Van valakinek valami ötlete,hogy miért vagy mitől van ez???

Köszönöm!

Petya

mennyi km van az autódban? nekem 195ezer és nincs olaj fogyás, szóval valami biztos nem ok!

kérdés hogy a kipufogón távozik az olaj vagy esetleg csöpög és foltot hagy az autó alatt?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Van egy Vectra c 1.9 Cdti 150 lovas kombim. Kigyullat a kulcsos autó lámba mely folyamatosan ég, bár van hogy párnapra elalszik. Kiolvasáskor P2452 hibakódot hoz, mégpedig azt, hogy részecskeszűrő nyomás érzékelő, a relé túl későn old ki.

Valaki találkozott már ezzel a problémával?

Mi lehet a hiba? Talán a részecskeszűrő telítődött, s azt kellene tisztítani, vagy a nyomásérzékelő hibás?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!
Segítségeteket kérném. Egy 2.2 gts dti 2003 évi vectrát néztem ki amit szeretnék az udvaromba. Mikkel kell szembenézni vele. Negatívumok, pozitívumok. Motorikusan milyen hibák és mire kell odafigyelnem. Évi olyan 30-50 ezer km járok. Mennyire éri meg ez a típus ebben az évjáratban? Köszönöm előre is.
Üdvözletem!

Link to comment
Megosztás:

Szép jó napot mindenkinek!

Új vagyok itt a fórumon és mivel bemutatkozó oldalt nem nagyon találtam ezt nem is forszíroznám. Igazából információkat - véleményeket szeretnék tőletek kérni, mivel most tervezem, hogy veszek egy Opelt.

Mind a két kiszemelt autó 2003 Vectra C GTS. Az egyik 2.0 T motorral a másik 3.2 V6. benzines mivel a Dieselekhez még annyit sem értek mint a benzinesekhez. Őszintén szólva félek is ezektől az új cdi-s motoroktól használtan.

Tudtok é valamilyen tanácsot adni nekem, hogy mire érdemes figyelni vásárláskor? Ami esetleg ezeknek a típusoknak olyan sajátos hibája amire érdemes odafigyelni. Bármilyen gyakorlati tanácsot - véleményt megköszönnék ami ehhez a két típushoz fűződik. Esetleg olyan oldalt ahol meg tudom nézni ezeknek a típusoknak a feltöltési mennyiségeit adatait, hogy milyen kenőanyagokat ajánlanak stb.

Itt kutakodtam már kicsit, de nem találtam sok mindent erről a két modellről. Persze lehet, hogy elkerülte a figyelmem. :)

Előre is köszönöm!!

Minden jókat!

atilla

Szia!

Melyik lett végül a diesel vagy a benzin? Ha a diesel mesélnél róla?

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek. Vectra C-t szeretnék venni és kinéztem két autót.

Ő lenne az egyik:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectra_c/opel_vectra_c_1.8_elegance_mo-i.119.000.km-6888936

Ő lenne a másik:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectra_c/opel_vectra_c_2.2_comfort_magyar._szervizkonyves-6309875

Esetleg valaki ismeri az autókat (kimondottan ezt a két autót)? Képeken mindkettő szép. A 2.2-esben 248.000 van. Mikor kell a 2.2-esben vezérműláncot, szettet cserélni, nem éppen 250.000-nél?

Édesapámnak 2.2-es GTS van a 147LE-s és az nagyon jó autó, ngyon jó fogyasztással. A 155Le-s is éppen olyan jó?

AZ 1.8-as motorral milyen? Azt még soha nem próbáltam.

Válaszotok fontos lenne, mert 2 héten belül megvenném vmelyik autót

Nagyon köszi előre is a választ.

Üdv.: Tamás

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Sziasztok!

Mint tapasztalt Vectra tulajdonosok :-), mit szólnátok ahhoz a hibajelenséghez, hogy magasabb tempó felett (130) nagyon finoman remeg a kormány. A gumi+alu-felni vadiúj és kontroll centírozva is lett. Úgy néz ki kiváló. (a felni MOMO, a gumi Continetal csak hogy jelezzem, hogy szerintem a jobbik minőségi fajta ) Az autóban 25 e Km! van Tutti mert első tulajdonos vagyok, és itt vásároltam Mo-on Opel kereskedésben 0 Km-sen. Futómű beállítás? Nem csörög, nem zörög benne semmi, vagy mellékzörej, egyszerűen finoman ráz. A gumis szerint ez van....

Előre is köszönöm a választ.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint tapasztalt Vectra tulajdonosok :-), mit szólnátok ahhoz a hibajelenséghez, hogy magasabb tempó felett (130) nagyon finoman remeg a kormány. A gumi+alu-felni vadiúj és kontroll centírozva is lett. Úgy néz ki kiváló. (a felni MOMO, a gumi Continetal csak hogy jelezzem, hogy szerintem a jobbik minőségi fajta ) Az autóban 25 e Km! van Tutti mert első tulajdonos vagyok, és itt vásároltam Mo-on Opel kereskedésben 0 Km-sen. Futómű beállítás? Nem csörög, nem zörög benne semmi, vagy mellékzörej, egyszerűen finoman ráz. A gumis szerint ez van....

Előre is köszönöm a választ.

Üdv.

Kozpontosito gyuru rendben van? Rakj ra gyari kereket es nezd meg raz-e. Ha nem, akkor az uj szettel van vmi.
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kozpontosito gyuru rendben van? Rakj ra gyari kereket es nezd meg raz-e. Ha nem, akkor az uj szettel van vmi.

Épp ezen gondolkodtam, hogy jön a téli szezon feldobom a lemezfelniket, és megnézem mi a helyzet. A központosító gyűrű rendben lévőnek tűnik, még az lehet érdekes, hogy olyan csavar-szettet adtak hozzá, hogy a furatot kompenzáló alátéttel. Olyan a felni lyukmérete, hogy pár milliméter eltolással több típust is ki tud szolgálni, így olyan csavart adnak hozzá ami egy típushoz passzoló alátétben nyugszik. Na most ha ez egy hangyányit is nem pontos akkor ez is lehet, de egy rögzítés nem kódorog, szóval nem vennék rá mérget. A központosító gyűrű ha mégis problémás, azt hogy lehet diagnosztizálni?

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.