Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

hidd el, hogy a magyarországon árult 3,5 millás Vectra C nek nem örülnél...

nekem is ezért nincs.

hulladék , törött, 300.000 km-rel... az összes.

nézzél körbe a mobile.de-n, hogy 2,5-3 milláért miket árulnak. azért eddig keress, mert erre még rájön a hazaszállitás költsége, regadó, forgalomba helyezés, és a kereskedő haszna.

siralmas autók ezek ennyiért

Hát nem tudom. Én vettem egy 2004. év közepit 3,4 milláért, 1,9 TDCI 150 LE, 6 sebesség és minden finomság (Xenon, behajtható tükör stb.) és a fedélzeti computert ellenőrizve szervízben 67000 km. Igaz, nem kereskedőtől, hanem a tulajtól, és 2007. decemberében. Nagyon szeretem.....

Viszont tudna valaki segíteni: betettem egy CD-t a rádióba, és nem akar kijönni. Azt írja CD error. De most is lejátssza a bent ragadt CD-t, csak nem akarok az örökkévalóságig Queen-t hallgatni, bár nagyon jó...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Na megvettem álmaim autóját, egy 2.2DTI motorral Elegance felszereltséggel, annyira örülök neki hogy nagyon, igaz a festés karcos itt ott és van benne majdnem 200.000 km, viszont ahogy hazahoztam 120 km alatt 110-120-as tempónál 4.8 l/100km volt a fogyasztása. Mégegyszer köszönöm a tanácsaitokat, sokat segített a döntésben!!! Hálám örök! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól látom, akkor ötajtós. Aztem a legszebb C Veki.

ON

Ennyit a különböző ízlésekről. Anno nagyon bejött a Vectra GTS, de amikor megtudtam hogy csak ötajtósban gyártják, elment tőle a kedvem. Lehet hogy maradi vagyok, de nekem az "autóformájú autók" jobban tetszenek. Semmi bajom a ferdehátú autókkal, nekem is van kettő, de amelyiknek négy oldalajtaja van, az legyen csak hagyományos lépcsős hátú. Egyelőre ezt a részt nem tudom megszokni az új Insigniában sem.

OFF

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Van egy újabb kérdésem, kigyulladt egy kis lámpa a belső visszapillantó alján, nem tudom hogyan kapcsoltam be, de ami még szörnyűbb nem tudom, hogyan kapcsoljam ki :rolleyes: Valami ötlet ezügyben?

nem az éjjeli cucc, hogy a mögötted lévő lámpája ne égesse ki a szemed? Visszapill alatt szokott lenni egy gomb, legalábbis Off monndeóba így van

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...
Na megvettem álmaim autóját, egy 2.2DTI motorral Elegance felszereltséggel, annyira örülök neki hogy nagyon, igaz a festés karcos itt ott és van benne majdnem 200.000 km, viszont ahogy hazahoztam 120 km alatt 110-120-as tempónál 4.8 l/100km volt a fogyasztása. Mégegyszer köszönöm a tanácsaitokat, sokat segített a döntésben!!! Hálám örök! :D

Hello ha erre jársz esetleg a tapasztalatokat leírhatnád mijjjjjjen a vas?

Üdv

A.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok, nekem egy 04es 1.9 cdtdi vectram van es kellene hozza duplatömegü lendkerek, felhivtam egy helyet de ott több mint 200ezret mondtak ra, lehetseges ez, nincs valami alternativ megoldas vagy esetleg nem tud valaki valami olcsobb helyet?elöre is köszi a valaszokat

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok, nekem egy 04es 1.9 cdtdi vectram van es kellene hozza duplatömegü lendkerek, felhivtam egy helyet de ott több mint 200ezret mondtak ra, lehetseges ez, nincs valami alternativ megoldas vagy esetleg nem tud valaki valami olcsobb helyet?elöre is köszi a valaszokat

én 169-ért tudtam

Link to comment
Megosztás:

az ecuból a futott km-et

szivesen segitek kiolvasni......

Köszi, az Asszonypajtás azt mondta, hogy inkább legyen egy kicsit drágább, de magyar, már meg is van az újabb áldozat. <_< Ki is próbáltam, mentem vele egy kört, a motor tiszta, újnak látszó, viszont a kör után egy kicsit füstölt (indításkor nem és nem feketén), a fickó azt mondta, hogy sokat állt és azért, egyébként rendben van incs szétülve, stb., de ez a füst picit aggasztott, ja és 116e km volt benne, azaz nagyszervíz előtt. 3 300 000 Ft, ja és az újabb C vectra 1.9 150LE, na mindegy majd alszok rá...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

tanácsra lenne szükségünk szeretnénk megvenni ezt az autót, de mivel külföldről behozott, merjük-e bevállalni? Estleg mit nézzünk meg rajta,

köszi.

Szerintem km felejtős, + elegance, de sport lökössel szerelve...érdekes. Meg könnyűfém felni, de a képen dísztárcsa van. Összességében jó kiállása van amúgy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.