Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

10 órája, Petya9 írta:

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek Vectra c karaván-ról ,első sorban benzinesről  2200 cm3,de adiesel is érdekelne,mert szeretnék egy ilyen jószágot,csak nem vagyok ebben a típusba jártas

Petya9.

Annyit tudok róla hogy a hátulja azokkal a lámpákkal qrva jól néz ki, mást sajna nem. :-)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 1 year later...
On 2020. 11. 16. at 12:16, nistvan98 írta:

Sziasztok, Z22YH Signum, abs jeladó létezik hogy 130ezer és ennél nincs olcsóbban? Esetleg C Vectra, vagy másikkal nem azonos? Köszönöm! 

Szia!

Ha jól gondolom egyben van a kerékagy csapággyal!

Én Sintrában cseréltem ott úgy volt ,gyanítom,hogy a C Veci sem sokkal másabb,egyet tudok javasolni Moog-ot ne vegyél,mert nekem az első amit beraktunk az 1000 km tudott.

Aztán kiszedés,bevizsgálás 2 hónapig ültek rajta,de közben vennem kellett egy másikat ,annál meg már beszerelés előtt nem volt jó a jeladó,úgyhogy a gyári rossz csapágyból kivett jó jeladó került a 0 km-es csapágyba,úgy tudta a dolgát és amikor mentem a bevizsgált csapágy áráért akkor meséltem a boltosnak,hogy milyen fain minőségű a MOOG és ,hogy a másodikat már vissza sem mertem vinni :)

Ez a csapágy jeladóval együtt 3 éve 52.000.- volt,azt gondolom,hogy nem áll messze a valóságtól a 130.000.-n igaz szerintem némely esetbe elvannak szédülve az alkatrész boltok,főleg ,hogy a minőség nem mindig kifogástalan.

Az OPC Vecimek adott a Csergő ( konkrétan a tulajjal beszéltem le telón ,Feribával :)  )vezérlés szett árat úgy,hogy 4 tételt nem tudnak már beszerezni és baráti áron 760.000.- és ez csak a készlet a bindzsik még nincsenek is benne,vízpumpa,hosszb.szíj,feszítő,stb stb,tudtam,hogy nem lesz olcsó de nem gyémántból akartam láncot venni :)

Petya

 

Link to comment
Megosztás:

Just now, Petya9 írta:

Szia!

Ha jól gondolom egyben van a kerékagy csapággyal!

Én Sintrában cseréltem ott úgy volt ,gyanítom,hogy a C Veci sem sokkal másabb,egyet tudok javasolni Moog-ot ne vegyél,mert nekem az első amit beraktunk az 1000 km tudott.

Aztán kiszedés,bevizsgálás 2 hónapig ültek rajta,de közben vennem kellett egy másikat ,annál meg már beszerelés előtt nem volt jó a jeladó,úgyhogy a gyári rossz csapágyból kivett jó jeladó került a 0 km-es csapágyba,úgy tudta a dolgát és amikor mentem a bevizsgált csapágy áráért akkor meséltem a boltosnak,hogy milyen fain minőségű a MOOG és ,hogy a másodikat már vissza sem mertem vinni :)

Ez a csapágy jeladóval együtt 3 éve 52.000.- volt,azt gondolom,hogy nem áll messze a valóságtól a 130.000.-n igaz szerintem némely esetbe elvannak szédülve az alkatrész boltok,főleg ,hogy a minőség nem mindig kifogástalan.

Az OPC Vecimek adott a Csergő ( konkrétan a tulajjal beszéltem le telón ,Feribával :)  )vezérlés szett árat úgy,hogy 4 tételt nem tudnak már beszerezni és baráti áron 760.000.- és ez csak a készlet a bindzsik még nincsenek is benne,vízpumpa,hosszb.szíj,feszítő,stb stb,tudtam,hogy nem lesz olcsó de nem gyémántból akartam láncot venni :)

A Sintráé esetleg olyan a Vectra ugyanaz szerintem mint a Signum a Saab is  a 9 3-as és ha elfogadod a tanácsomat csak prémium kategóriás után gyártott,vagy gyári!!

Petya

 

 

Link to comment
Megosztás:

On 2020. 11. 17. at 8:11, zotya975 írta:

Ha erről van szó, nem hiszem, aggyal együtt is jóval olcsóbb:https://cromax.hu/elso_kerekagy+csapagy_abs_jeladoval_opel_vectra_c_signum_28665

Igen a Meyle SKF  ezek jók a Moog az ebből szar,de ahogy én is írtam ez úgy néz ki mint a Sintráé,szerencsére egyik Vectrámon sem kellet ezt még cserélni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.