Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

A feleségem arra panaszkodott, hogy nem lát az autóval, megnéztem a lámpát kicsit fehér volt a lencse, aminek ugye átlátszónak kellene lenni. vélemény, ötlet?

Egy két és féléves autónál ilyen lehet? Majd a héten vettem ilyen izzókat: H7 Tungsram Megalight Ultra +90% 55W 12V

Kicsit drága volt, de végre látok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni az alábbi témában: Van egy 2007-es 1.9 diesel Vectrám. Pénteken a digit klíma vezérlője megadta magát, se a fűtést nem vezérelte, se a világítás nem működött rajta. Bevittem a szervízbe és mondták, hogy a klima panel kuka, új kell bele. Az új panelt 148.000 Ft-ért akarják adni :D :) nekem egy kicsit horror. Otthon szét szettem a panelt és addig eljutottam, hogy panelen lévő feszültségátalakító IC-k nem kapnak vezérlő jelet. Csak sajnos itt elakadtam, mert kapcsolási rajz nélkül nem tudom nyomon követni, hogy honnan jön a vezérlés. Ebben kérném a segítségeteket, hogy ha tudnátok küldeni egy kapcs.rajzot, vagy ha már valaki javított ilyet. Ha esetleg volna egy használt eladó. A szervízben beletettek egy új panelt és azzal működik a fűtés, úgyhogy a panel rossz.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv.: Zoli

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Nemrég került hozzám egy 2002.12 havi C Vectra.

Elmondanátok, mire kell figyelnem, mik a jellemző hibái?

Ugyanakkor le kéne cserélnem a hűtővizet, hisz jönnek a fagyok lassan...

Ebben segítenétek hogy?

Eddig csak öregebb és egyszerűbb autóim voltak:)

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Olyan kérdésem lenne,hogy ha egy 1,8 16 Vectra C-ben cserélek olajat otthon,akkor hogyan tudom megoldani,azt,hogy visszaállítsam az olajcsere jelzőt,hogy elaludjon a villáskulcs ikon?

Okozhat-e vmilyen problémát,ha nincsen ez úgymond nullázva? :)

A napi km nullázót kell nyomni majd majd ráadni a gyújtást. Néhány mp. múlva vissza áll

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Hali.Nem azt mondtam,hogy nincs hozzá,csak azt,hogy magyaro.-i nincs.Van német,svájc,hollandia.....stbde magyar nincs!

Öö..most magyar nyelvű program kell, vagy Magyarország térkép? Mert utóbbi (Magyarország térkép, fogalmam sincs milyen nyelvű) mondom hogy van, én már láttam torrenten.

Link to comment
Megosztás:

(Magyarország térkép, fogalmam sincs milyen nyelvű)

Létezik angol és német nyelvű is.

Ami nekem van gépen (számitogépen.... cd70 és dvd 90 hez jo) az a

főutakat tudja jol, nagyobb városokban elfogadható, kisebb helyeken azért akad baja bőven.

Link to comment
Megosztás:

Te tag vagy ott(gondolom,ha ott megtaláltad)?Ha igen tudsz nekem meghívót küldeni?

Én rákattintottam az oldalra és ezt látom:

"Jelenleg lehetőséged van meghívót kérned az oldal felhasználóitól, a Műszaki TorrentTanya közösségétől."

hátha szerencséd lesz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.