Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Élőben nem volt túl meggyőző. Repedt műszerfal, rozsda sok helyen, lámpákról a foncsor leégve, lökösök lógnak, repedtek, ilyesmi.

Nem is megcsinálni, donornak a rekihez. :D Szegény lassan 3 éve bakon áll, de lehet van az 4 is. Lassan jó lenne már összerakni.

bírom az ilyen embereket akik azt hiszik van egy 30 éves autójuk és mindjárt egy vagyont ér emiatt.

azt elfelejtik h ahhoz nem ártana ha nem enné a rozsda és amúgy alkalmas lenne a szűkített napi járásra.

odaírja h állapot:kitűnő!

na ha ezt telefonon is elmondja és mondjuk elmegyek 250 km-t emiatt és az általad leírtak fogadnak akkor kicsit hajlamos vagyok morcosnak lenni.

aki ezt megveszi max alkatrésznek és akkor is nem sok mindene használható.....klíma nincs....automata(tudok ilyen váltót adni vagy 10 db-ot....ingyen is akár),nem recaro a bele....és még a motorról nem is beszéltem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem azért van benne bőven hasznos cucc. 4 villanyablak, műszerfal, első hátsó futómű, tetőablak, rakás apróság.

Nekem helyben van. :D Én nagyon max 200-at adnék érte, de nem tudom hogy addig lemenne e. CSak ugye megint nincs hova tenni. :(

Klíma engem sose érdekelt, nem bírom, és nem is szeretem, beteg vagyok tőle, belterem meg már van egy szép Pistának köszönhetően.

Mi a baj a motorral? Ezekszerint a váltó pl nem nagyon ér pénzt.
Mi az ami ebből adott esetben eladható?

Link to comment
Megosztás:

Nekem azért van benne bőven hasznos cucc. 4 villanyablak, műszerfal, első hátsó futómű, tetőablak, rakás apróság.

Nekem helyben van. :D Én nagyon max 200-at adnék érte, de nem tudom hogy addig lemenne e. CSak ugye megint nincs hova tenni. :(

Klíma engem sose érdekelt, nem bírom, és nem is szeretem, beteg vagyok tőle, belterem meg már van egy szép Pistának köszönhetően.

Mi a baj a motorral? Ezekszerint a váltó pl nem nagyon ér pénzt.

Mi az ami ebből adott esetben eladható?

a motor alapvetően jó konstrukció csak idehaza szeretik lelakni ezeket is a népek......a váltó meg tényleg nem ér sajnos pénzt.

eladni szinte csak a motort lehetne,de csak akkor ha tudod milyen belülről.ergo vagy bevállalod talonra h jó és eladod vakon aztán vagy bejön vagy nem vagy szétszeded és utána okos leszel.

szóval ha adsz 2 kilót a 4 villanyablakért meg műfalért(mondjuk digi és az azért pénzt ér) meg a többiért akkor gyere el hozzám és azt szedsz ki egy senator-ból 1.5 kilóért amit akarsz a motor kivételével. :)

ez konkrétan a harmadát ha éri.......és azt is csak akkor ha a motor elindul és jó hangja van.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok.. Van valakinek Alufelni csavar takaró borítása? Tudtommal a pókhálós mintás Ronal 163 mm átmérővel rendelkezik. Olyat keresek.. Régen volt nekem de egy klubtagon megesett a szívem és övé lett. Ha akár egy db lenne az is segítség lenne. Köszi..

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Ismeri valaki az autót esetleg? http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/rekord_e/opel_rekord_e_2.0-9034524

most eléggé megpiszkálta a fantáziámat, mert a vectráról lassan lejár a vizsga, és még nincs kasznisom aki rendbeszedi, szóval kellene valami átmeneti autó, ezen meg sok vizsga van, nem is drága, s még donornak is jó lehet utána az enyémhez.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Kollégák! Segítségre van szükségem. L-Jetronic,30E motornál pótlevegő tolattyú hideg állapotban teljes kersztmetszetben nyitva van? Nálam a nyílás,éppen,hogy nem zárt,vékony "sarlón"lehet csak átlátni.Hidegen sok üzemanyagot kap,erőtlen,melegen teljesen elzár,motor remekül jár.Előre is köszönöm.

DSC_0249.JPG

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Hali!

A C30SE motorról mit kell tudni? Szokott az úgy spontán hengerfejes lenni (tömítés) a hatos hengernél? Mik a rákfenéi? 

Most szemezgetek egyel, elvileg kevés km-es, a látottak alapján még lehet is, eddig szimpatikus a dolog. Kosárban van, tehát mindent meg tudok rajta nézni. 

Illetve mit szólna ehhez hosszútávon a reki overdriveos váltója? Vagy ennyira azért már nincs túlméretezve? 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2016. 02. 10. at 18:54, wookie írta:

De hogy pont a motorról nincs kép...

 

a verda anno szép és jó is volt......bringás laca csinálta magának.nagy getrag,sperr meg hasonlók.a kaszkadőr megvette és kiszedte belőle a sperr-t meg a nagy váltót.a többi nagyjából maradt.viszont élőben mára már igencsak lehangolós sajnos....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Kár érte...
Más.

Az A omega/senator b kormánymű passzol e egy az egyben a rekibe?

 

Valamint a hathengeres bölcsőn (monza/seni/commodore) más a blokktartó konzol mint a rekordén?
Mert szereztem egy c30se-t a rekibe, és nézegettük a tartóbakokat, a 6 hengeresen magán a blokkon is előrébb van a helye, meg maga a bak is más, és ha a motor váltó találkozását tekintem fix pontnak (lévén hátrébb nem igen tud kerülni a motor, plusz a karter is így fog elférni) akkor a motortató bakok még mindig pár centivel előrébb vannak mint a bölcsőn lévő fele. Ha lehet szeretném megtartani a motor saját bakjait. Vagy a seni/monza/commo bakja alapból más mint ami az SE-hez van, és ha azt használnám akkor maradhat a bölcső? Van erről valakinek infója?

Illetve a hathengeres első stabilizátor hogy néz ki? Mert ott viszont hiányzik még pár centi.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem sok emberről tudok, akinek használatban levő D Rekordja van. Annyit tudok, hogy a Coupéhoz képtelenség üvegeket találni. Veteránosoknál van egy B Commodore, ami a Rekord 6 hengeres motorral, meg pár átalakítással megáldott változata.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.