kori

Rekord-Senator-Monza

5.670 hozzászólás ebben a témában

Milyen motor lesz benne ?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Egyenlőre marad a saját 3.0 12V, de a végső cél egy 4rugos blokk lenne (épített, van hozzá 24V ) alá megy a getrag 265, az is megvan, majd a 4 rugós főtengely lesz érdekes :D
lehet egyszerűbb volna komplett megvenni, mint a főtengelyt vadászni :S (ebuyon vadi uj volt 3000EUR) :) az pöppet meleg ár .... csinálok még képet aztán délután felteszem

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

már megtanultam hogyan tegyek fel képet XD
István Zilafalvi fényképe.
István Zilafalvi fényképe.

1 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2017. 03. 13. at 21:49, istifiú írta:

17022356_1427609063936964_45881817927013

Ez így lesz összevagdalva? Ha igen akkor csak a púp miatt ne vágd szét, adok érte egy olyat amiért nem kár de a púpja jó.

A 4 rugós az mit takar?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

a-a a púpot nem rakjuk át... pláne nem "vagdalunk"  , a tető lesz ráigazítva, gyári bordák maradnak ( nem fog a gitt felpattogni a tetőmről.....)
4.0 24V

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 óra, istifiú írta:

a-a a púpot nem rakjuk át... pláne nem "vagdalunk"  , a tető lesz ráigazítva, gyári bordák maradnak ( nem fog a gitt felpattogni a tetőmről.....)
4.0 24V

Akkor most nem értem hogy hogy akarod megoldani. :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szép projekt :)

Te csinálod magadnak ?

1 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Neeem barátom lakatol, ő az aranykezű mágus :) tegnap vettem 4 szép bakot a bódé alá ;) 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

jövőhéten remélem már pár cucc mehet szintereztetni, hétvégén ránézetek barátommal mondjon rá ament mit vihetek, év végére jó lenne ha sikerülne járóssá tenni, de sajna a teli fény kívül belül elég húzós árat kaptam :S (arany metal) Vincze Sanyi volt aranya után... hátha  (" ujjá születik") :D azt a bódét nagyon sajnáltam, de olyan volt mint a szita....

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Első lökhárító tartó vas (fenti kép) + konzol, hátsó híd kormány összekötő jövőhétre fekete szinterbe öltözik :)

1 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

istifiu..

Mióta ismerlek azóta csinálod ezt a szép Szenit. Bízom benne ,hogy most,hogy neki álltál megint be is fejezed és a lelkesedésed is megmarad.

2 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Tegnap rendeltünk a futóműhöz cuccokat, és a fékekhez, (70eske)  ráköltve ismét.
Idén lábon lesz!

2 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

háhh fel lett nyitva a "szép" balos sárvédő hátul.... TÁDÁÁÁÁM mit látunk? Jó magyar szo*ás szerint ívek egymáson.... "duplex" :S ráadásul köze nincs a gyárí ív vonalához...lesz mit javítani :S A Háttámla merevítője a mit bontottunk már a az uj helyére van igazítva jövőhéten be is lesz hegesztve.

2 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szépen haladsz. Persze sok időt kell a garázsban töltened. de biztos jó lesz. Várjuk a fejleményeket.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Elküldve (edited)

Alakulunk

Módosítva : istifiú
4 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés