Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Köszi Blitz. Lenne mégegy kérdésem: mennyi az E1 rekord kerékösszetartása? Mert aki igárte péntekre a futmű állítást b@szott megcsinálni, és hétfőn nem hiszem, hogy indulás előtt vki is bevállalná.Így vszínű otthon kell megoldanunk.

Link to comment
Megosztás:

Magyar nyelvű E Reki könyvem szerint:

- első kerekek nyomtávolsága (terheletlen) 0°20' -0°40' 2,5-4,5 mm

- nyomtávolságkülönbségszög 20°

belsőkerékbehajtás esetén

terhelten -1°+-45'

terheletlenül -1°30' +-45'

-nyomtávolságkülönbségszög eltérése

balra/jobbra max.40'

- első kerekek kerékdőlése

terhelten -1°15'-től +0°15'-ig

terheletlenül -0°15-től' +0°45'-ig

- kerékdőlés balra-jobbra eltérés max.1°

- első kerekek utánfutása

terhelten, Limousine 2°30'-től 3°30'-ig

terhelten, CarAvan 2°-3°

terheletlenül, Limousine 1°30'-3°

terheletlenül, CarAvan 1°-2°30'-ig

-utánfutás balra/jobbra eltérés max. 1°

hátsótengely: nem beállítható

összetartás/dőlés: 0°

tolerancia: max.0°15'

(na ebből én csak a hátsótengely adatait értem, nálunk nincs gólyaláb..)

-----

hidrók hogy vannak?

pübe is jó vagy mélbe

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Köszi mindenkinek. Sikerült még az indulás előtti pillanatban beállíttatni a futóművet, de rettentően terpeszt a gép. Lehet, hogy mehet megint kasztnishoz. Amúgy szépen ment mindkét autó, csak a Rekord ausztriától kezdve nem hajlandó benzinnel menni. És a szelepek még mindig csattognak. De a pálya egyik részén gázzal simán vitte a 180-at megpakolva két személlyel. A benzin hiány csak azért volt szívás, mert az osztrákoknál nincs autógáz, az olaszoknál meg legalább 100 km-t kell menni mire tankolni lehet. de el lehet mondani, hogy cseppre ki lett számolva, mert a kútra már csak begurulni tudtunk. de pakolhatóságról annyit, hogy a kocsikban aludtunk, tehát a hátsó ülésekre nem nagyon lehetett pakolni, de a rekordba még egy kemping biciklit is besúvasztottunk plusz három hűtőtáskát, ja és persze a gáztartály :shock:

Link to comment
Megosztás:

Kori! Nekem mindig is hidrotőkés verdáim voltak, de ha minden ok az sem kopog szerintem ezért felesleges fixet belerakni. A Rekordon én anno úgy állítottam, hogy levettem a szelepfedelet, a lánckerék fölé raktam egy védőt (ezt egy régi szelepfedélházból csináltam, úgy hogy levágtam az elejét az olajbeöntő után és csak azt csavaroztam vissza) hogy ne verje ki az olajat és járó motornál piciket állítva nagyon szépen be lehetett állíttani őket.

A másik szerintem a hidrotőkéket akkor érdemes átmosni, ha olaj csere előtt a motort is átöblitted valami lötyivel, ami oldja a lerakódásokat, mert én jártam úgy hogy a kimosott hidrotőke két nap múlva ugyanúgy tele volt kosszal.

Más: Találtam néhány Rekord alkatrészt még: pl. teljesen új kerékcsapágy szettet (szimeringgel), néhány Varajet II-es karbit, ha valakit érdekel szóljon! Ingyé van!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nem mondtam,hogy Vipera mocira gyűjtök :roll:

Elég lesz nekem a 2,4 sor 4. :wink: :wink:

Én nem vagyok ilyen nagy igényű. A 6 henger, soros, 24v Dual Ramra rá egy kompresszor és már helyben is vagyunk! :lol: :wink: (ha valakinek van elfekvő kompresszora írjon! Kalandorok kíméljenek!)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

szivesen vennék Commodore-t is, de sajna abból csak külföldön láttam szépet és egyben eladót is.

A másik meg, hogy elkezdtem utána számolni a dolgoknak, és jobban járok, ha Senátort veszek 3 lityis motorral, szoval most azt nézek, de nagyon nehéz olyat találni, ami nekem is teccik és még mauális váltós is.

Link to comment
Megosztás:

szivesen vennék Commodore-t is, de sajna abból csak külföldön láttam szépet és egyben eladót is.

A másik meg, hogy elkezdtem utána számolni a dolgoknak, és jobban járok, ha Senátort veszek 3 lityis motorral, szoval most azt nézek, de nagyon nehéz olyat találni, ami nekem is teccik és még mauális váltós is.

az uccso szériás Senatorok (amilyen Blitznek is van) a 3.0 24v-vel hátul jól megültetve....aaaz nagy pimpség 8) 8) 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.