Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

1 órával ezelőtt, zotya975 írta:

Amit linkeltél  az is csak indítás után működik ( mivel elég nagy az áramfelvétele) és 80Amperes biztivel van védve ami a cikkben szereplő autóban ki van vezetékelve, szerintem a G  astrában nincs ez meg. Régebben én is foglalkoztam a témával, mert az építőiparban dolgoztam és saját autóval jártam, télen nem volt jó móka beülni a hideg autóba. Arra jutottam hogy ha elektromos rendszert szeretnék akkor 220Voltban kell gondolkodnom, kapható a fagydugó helyére beépíthető, illetve a vízcsőbe beiktatható fűtési rendszer. Ha tudsz szerezni akár kölcsön egy 12V-220V átalakítót akkor meg tudod próbálni hogy egy sima szobai fűtőventi egy  akkuról mit tud kezdeni a kocsiban lévő hideggel. Ha úgy találod hogy ez neked elég meleg, akkor érdemes csak szerintem csak nagyobb pénzt áldozni rá. 

Na majd a télen elválik, hogy a beépített ülésfűtés hogyan teszi a dolgát! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 08. 26. at 15:54, astra 1 írta:

Ha km óra és a multitimer között meg van a vezetek és helyen van a visszajelző izzó ,akkor az irányjelzőt kapcsold jobbra vagy balra és terheld 21W -tal és az ikon fog működni.

Nem akar működni. Magának az égőnek adok 12V-ot akkor világít de a multitimerre rámértem de ott a 23-as szálon semmilyen áram nem jön ki hiába hátul a próbalámpa világít. De nekem hátul nincs csati a vonóhorognak. Hanem a lámpákra menő vezetékek vannak megblankolva.Így is működni kellene?

Link to comment
Megosztás:

14 órája, PGabii írta:

Nem akar működni. Magának az égőnek adok 12V-ot akkor világít de a multitimerre rámértem de ott a 23-as szálon semmilyen áram nem jön ki hiába hátul a próbalámpa világít. De nekem hátul nincs csati a vonóhorognak. Hanem a lámpákra menő vezetékek vannak megblankolva.Így is működni kellene?

1db 21W izzó val terheld az egyik iranyjelzõt,próba lámpa  nem jó mert  5-és 10W .

Link to comment
Megosztás:

23 perce, rocso írta:

Sziasztok!

Megpróbáltam már többszőr a fék +gáz kivillogtatás módszert, de valamiér nem megy

Tudtommal, ha nincs hiba folyamatosan kell, hogy villogjon, de nekem nem csinál semmit.

Mi lehet az oka.

Segítséget előre is köszönöm.

Ha mindent jól csináltál és mégsem működik,akkor valószínűleg bowdenes a gázpedálod.

A diag-csatiban az 5-ös,6-os Pin-t össze kell zárni,majd gyújtás ráad.

 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, bcslaci írta:

FME-A csatlakozó, 50 Ohm impedanciájú kábelre, szóval biztos, hogy GSM vagy GPS antenna lóg/ott a másik végén vagy az antenna most is ott van és ez a vége készülékbe csatlakozott.

e84905+.jpg

Akkor megnyugodtam,nem gáz ha ott lóg!Köszi Srácok a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

 

Az utóbbi időben már sokadjára visszatérő probléma a Caravan bal hátsó féklámpájának a NEM működése.

Találkozott ilyennel valaki? Persze persze biztos sz izzó, én is arra gyanakodtam, de nem.

Kiveszem a hátsó lámpatestet, és tesztelem az "alaplapot" minde frankó, vagy kicsit megmozgatom az izzót és jó. Összerakom és nem jó.

Amit felfedeztem, hogy valami szakbarbár a vonóhoroghoz innen "csapolta" a szükséges vezetékekről a delejt, az utánfutó csatihoz, de ott minden korrektnek látszik.

Már próbáltam a foglalt alsó részeit is felhajtani, az oldalsókat összébb nyomni. Ideig óráig tart aztán megint nincs bal hátsó féklámpa.....

Mi a fene lehet vele.....

Link to comment
Megosztás:

4 perce, Handbrake írta:

Üdv Srácok!

 

Az utóbbi időben már sokadjára visszatérő probléma a Caravan bal hátsó féklámpájának a NEM működése.

Találkozott ilyennel valaki? Persze persze biztos sz izzó, én is arra gyanakodtam, de nem.

Kiveszem a hátsó lámpatestet, és tesztelem az "alaplapot" minde frankó, vagy kicsit megmozgatom az izzót és jó. Összerakom és nem jó.

Amit felfedeztem, hogy valami szakbarbár a vonóhoroghoz innen "csapolta" a szükséges vezetékekről a delejt, az utánfutó csatihoz, de ott minden korrektnek látszik.

Már próbáltam a foglalt alsó részeit is felhajtani, az oldalsókat összébb nyomni. Ideig óráig tart aztán megint nincs bal hátsó féklámpa.....

Mi a fene lehet vele.....

Hasonló gonddal küzdött egy munkatársam (hol volt féklámpa egyik oldalon-hol nem, meg néha a tolatólámpa sem akart működni). A gányolt tolatókamera bekötés miatt a kábelkötegnél (nála a vezető oldali kötegnél/sofőr ülésnél) két-három kábel szigetelése eléggé megolvadt. Ezeket a szakaszokat kicserélték meg átkötötték máshova a kütyüt és megszűnt a probléma. Lehet hogy nálad is végig kellene nézni a kábeleket, mert lehet hogy egy zárlatos futó megsütött ezt-azt ha össze-vissza kötötték be. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy X20XEV motorkódú autóm, amibe szeretnék tempomatot rakni. Hála ennek az oldalnak megtaláltam Gezoli leírását. A leírásban szerepelt alkatrészeket megvettem és elkezdtem belerakni. Sajna nekem még a kábelek sem voltak előkészítve, ezért vettem egy a csatlakozót kábelekkel, amiből kiszedtem a pineket és beleraktam az enyémbe.
Az lenne a kérdésem, hogy valaki csinált már  x20xev-es ecu bekötést ? 

Kérdések: A kuplungkapcsolónál van egy barna és egy szürke vezeték.A szürke leírásban az ecuhoz megy, de a barna az mi lenne ?
                 A 4 pines fékkapcsoló csatlakozóban van ismét egy barna kábel. Az mi lenne ? 

Mellékelek pár képet.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Belső csati
http://kepfeltoltes.hu/view/160908/belso_csati_kabelekkel_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Fékkapcsoló
http://kepfeltoltes.hu/view/160908/fekkapcsolo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kuplungkapcsoló

http://kepfeltoltes.hu/view/160908/kuplungkapcsolo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

6 perce, MuSo írta:

Sziasztok!

Van egy X20XEV motorkódú autóm, amibe szeretnék tempomatot rakni. Hála ennek az oldalnak megtaláltam Gezoli leírását. A leírásban szerepelt alkatrészeket megvettem és elkezdtem belerakni. Sajna nekem még a kábelek sem voltak előkészítve, ezért vettem egy a csatlakozót kábelekkel, amiből kiszedtem a pineket és beleraktam az enyémbe.
Az lenne a kérdésem, hogy valaki csinált már  x20xev-es ecu bekötést ? 

Kérdések: A kuplungkapcsolónál van egy barna és egy szürke vezeték.A szürke leírásban az ecuhoz megy, de a barna az mi lenne ?
                 A 4 pines fékkapcsoló csatlakozóban van ismét egy barna kábel. Az mi lenne ? 

Mellékelek pár képet.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Belső csati
http://kepfeltoltes.hu/view/160908/belso_csati_kabelekkel_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Fékkapcsoló
http://kepfeltoltes.hu/view/160908/fekkapcsolo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kuplungkapcsoló

http://kepfeltoltes.hu/view/160908/kuplungkapcsolo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez viszont a leírásban benne van! Mindkettő +12V. Mindkét kapcsoló nyitó érintkező ami azt jelenti, hogy a fék ill. a kuplung benyomásakor megszakad a 12V ami az Ecu-hoz csatlakozik. Neked csak azok a PIN-ek kellenek (6db) amelyek az ECU-ban vannak.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.