Jump to content
Amusing

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések

Recommended Posts

Tibi0727    1
5 órája, gezoli írta:

Ott van az aláírásomban.

A gyári elektromos ablak csak gyújtáson működik.

Köszi, az meg van, de a bowdenes gázpedálhoz milyen plusz dolgok kellenek?

Az elektromos ablaknál nem lehet megoldani, hogy legalább, ha a kulcs benne van, akkor működjön?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
gezoli    766
2 órája, Tibi0727 írta:

Köszi, az meg van, de a bowdenes gázpedálhoz milyen plusz dolgok kellenek?

Az elektromos ablaknál nem lehet megoldani, hogy legalább, ha a kulcs benne van, akkor működjön?

Gyújtás levétele után amíg a kulcsot ki nem húzod addig működik az ablakemelő.

A bowdeneshez kell egy vezérlő doboz. Az elektromos bekötését nem ismerem.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
snec    17
8 órája, Tibi0727 írta:

ha ráadod a gyújtást, és utána leveszed, de nem veszed ki a kulcsot, akkor menni fog 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
gezoli    766
31 perce, snec írta:

ha ráadod a gyújtást, és utána leveszed, de nem veszed ki a kulcsot, akkor menni fog 

Olvass vissza egy hszt.!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
tgabika76    736
21 órája, gezoli írta:

Olvass vissza egy hszt.!

Sztem olvasta.

Az a helyzet hogy a kézikönyv szerint is működnie kell annak az ablaknak gyújtás levétel után, amíg a kulcsot ki nem vették. Szóval ott valami nem jó... esetleg nem lehet hogy Classic-ról van szó? Ott már lehet hogy ezt is butították... 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
morattila    36
On 2017. 09. 12. at 2:10, DarthVödör írta:

Igen, az első hajlamos volt az elektromos zajokkal bekapcsolódni. A 2-es kompatibilis, csak a csatlakozót kell rádugni, és kész!

Mivel nincs elektromos gázpedálos autóm, és eddig senki nem volt elég bátor, ezt a modult kipróbálás nélkül nem adom tovább. Viszont a modulban benne van a CC_LED vezérlés... nem kell külön modul.

Ha szent célról van szó, én vállalom a kísérleti nyúl szerepét, csak mondjátok meg mit kell tennem. :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
bucynus    10
On 2017. 09. 12. at 17:43, tgabika76 írta:

Igen, nekem is Omegáé van bent. Ha olyan kart sikerül találnod amin potméter is van az ablaktörlő intervallumának állításához, az csak jó, mert ezt is át lehet rakni az Astrába, csak akkor hozd el a hozzá való relét is (a biztosítéktáblában nagy szürke vagy citromsárga kocka, évjárat függő, a citromsárga az újabbik).

Ez az enyémben is működhet? Pont tegnap az esőben gondolkoztam, hogy a szakaszoson kicsit gyorsítani kellene, de nagy szerelésbe nem mennék bele, annyit nem ér, viszont ha csak egy kar meg egy relé, akkor beszerezném.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
gezoli    766
5 órája, bucynus írta:

Ez az enyémben is működhet? Pont tegnap az esőben gondolkoztam, hogy a szakaszoson kicsit gyorsítani kellene, de nagy szerelésbe nem mennék bele, annyit nem ér, viszont ha csak egy kar meg egy relé, akkor beszerezném.

Enyémben is benne van és nagyon szeretem. Ritkán kell folyamatos üzemre kapcsolnom, csak a potit tekergetem.

Itt a leírásom a beépítés menetéről:

https://docs.google.com/file/d/0B282mpwg7ZdOZWU4NjE1OTctNjUzMS00NDZlLTkzOGMtNWM3M2M1MTIwZjY2/edit?hl=en_US

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés