Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

Olvasgattam a topicban a TID kijelző veramonte verzióról. Érdekelne a véleményetek! Mennyire nehézkes az esetleges beszerelése, milyen szettet kell venni, miket kell tartalmaznia? Továbbá az esetleges klmavezérlés erről nem tud működni, csak a MID-esről? Vagy erre is beköthető?

Vagy esetleg, akinek a TID verzió van, miket kötött rá erre a kijelzőre? Ez a típus mennyire "bővíthető"?

Válaszokat köszi...

Link to comment
Megosztás:

Vagy esetleg valakinek sikerült pixelhibás MID-et javítani esetleg házilag?

Ezzel a szalagkábeles rögzítési megoldással, vagy mással?

Továbbá most láttam egy kabióban elől nagyon fullos sportüléseket oldallégzsákkal/Bontásra fogja hozni ismerős, ha minden összejön/.Ezek esetleg utólagosan átépíthetők a G astrába (Z14XE, ferdehátú). Ha igen, akkor csak egy légzsákvezérlő csere oldaná meg, h azok működhessenek is? Nem lenne rossz /ülésfűtés is/, mondjuk full bőr, akkor már illene cserélni hátul is... :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy esetleg valakinek sikerült pixelhibás MID-et javítani esetleg házilag?

Ezzel a szalagkábeles rögzítési megoldással, vagy mással?

Továbbá most láttam egy kabióban elől nagyon fullos sportüléseket oldallégzsákkal/Bontásra fogja hozni ismerős, ha minden összejön/.Ezek esetleg utólagosan átépíthetők a G astrába (Z14XE, ferdehátú). Ha igen, akkor csak egy légzsákvezérlő csere oldaná meg, h azok működhessenek is? Nem lenne rossz /ülésfűtés is/, mondjuk full bőr, akkor már illene cserélni hátul is... :D

Kell hozzá az ajtóban levő érzékelő is, meg persze a 4lufis indító. Hátsó ülést cabrioból nem tudod felhasználni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kiszedtem az ellenállatokat. HK és az állatok rendben. Motor csapágyakat befújtam wd40-el. Meg ki is fújtam levegővel. Most megy minden fokozat.

Motorról a lapátokat hogy lehet levenni? Mert így nem tudtam megnézni a szénkeféket.

nem egyszerű mert a motor háza össze van sajtolva csak roncsolásal szedhető szét,én nem kokányoltam vetem másikat a bontóban az viszont jól müködik. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Ok, köszi.

Az a baj h ülést általában kompletten árulják, hátha... /csak ismerős/

De nem ez az elsődleges most

MID kijelző javításra nincs tapasztalat?vagy esetleg Miskolc körnýékén nem tudtok valakit ajánlani?

Lehet, hogy a javítás árából találsz bontottan hibátlant. Én nemrég jártam egy miskolci bontóban, 2 G volt náluk, de mindkettőben TID volt.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Érdeklődnék, van e olyan aki kötött már be ilyen G Astra belső villanyt F Astra-ba. Ugyanis addig eljutottam, hogy ha az F Astra két vezetékét rákötöm eme villany két szélső érintkezőjére, akkor ugye az az ajtónyitást érzékeli, tehát az működik. De hogyan illetve hova kössem be a térképolvasót, vagyis azt a két izzót, amit lehet kapcsolni a kis kapcsolóval. Mely érintkezőkre? Vagy a + ról vigyek még egy szálat és azzal valahogy próbálkozzak?

Köszönöm szépen előre is.
Üdv márkatársak!

Astra_G_villany_3_www.kepfeltoltes.hu_.j

Link to comment
Megosztás:

Jön a jóidő, köd, pára, talajmenti.

Tegnap rá kellett adnom 4-es fokozaton a ventit, fűtés maxon, hátsó szélvédő fűtés, tompított és rádió. Elindulás után 2x úgy gondolta az én drágám, hogy lekapcsolja a rádiót és a tompítottat kb 3-5 másodpercig (minden más működött), majd vissza. Miután lekapcsoltam a hátsó fűtést és levettem a ventit, nem volt ilyen problémám.

Ilyenkor ki szól bele a fogyasztók szabályozásába? Generátor haldoklik? Akksi? Ennyire sok volt neki az összes fogyasztó teljes pompában?

Link to comment
Megosztás:

Ez valami érintkezési hiba lesz valahol, mert nem hiszem, hogy az megengedhető lenne, hogy a világítást lekapcsolja, ha gyenge a töltés. Előbb kapcsolná le a fűtést, mint hogy a világítást. Na meg egyébként sem tudok róla, hogy G Astraban ilyesmi lenne, hogy ha gyenge a töltés, akkor lekapcsol fogyasztókat.

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Fórumtársak!

Kérdésem lenne az akkumulárral kapcsolatban:

Így tél előtt ellenőrízni szeretném az akksimat. Reggel, üresjárati feszültség 12,4-12,5 V, indítás könnyen megy, alapjáraton, hideg motornál töltés

14,4-14,5 V a veramon szerint, és műszerrel mérve is. Meleg motornál 14,2-14,3 V szokott lenni. Az elektrolit szint - a lamellák ellepve, ammennyire lehet látni a nyílásokban kb 5 mm-rel lepi el. Kérdésem nem alacsony 1 éjszaka pihenő (előtte 400 km autópályán) után a 12,4 V, és az elektrolit szint? (Kb 2 cm "hely" van még a desztvíznek). Jól érzem, hogy ráférne egy regeneráló töltés?

A válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Ártani nem árt neki, de az ilyen egyszeri töltés nemis sokat használ, néhány nap múlva ugyanezt fogod mérni. Esetleg ha minden héten ráküldenél egy töltést valami kifinomultabb töltővel, akkor valamivel meghosszabbítódik az élettartama. Kérdés csak az, hogy megéri-e a macerát? Ha csak úgy beállna az ember a garázsba, és automatikusan történne a töltő rákapcsolódása, akkor még oké, de hogy mindig nyitogatni a motorháztetőt, rátenni a töltőt, esetleg asszony akarja használni az autót, és zárlatot csinál leszedéskor; több kár lehet, mint haszon, szerintem nem éri meg. Töltésed jó, ezt néha figyeld, hogy jó is maradjon, ezzel már többet teszel, mint az autósok 95 százaléka.

Ha a lemezek el vannak lepve fél centi vastagon, az már jó, maximum még egy fél centit önthetsz rá, többet ne.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,munkatársam H astrájában nem világit a check lámpa gyujtás ráadáskor(eddig működött).Kérdésem az,hogy a visszajelző jeleknél izzó van vagy beépitett ledes.Nekem anno a daewoo kalos ugyanigy járt de ott a penelra voltak forrasztva a ledek és azt kellett cserélnem.

Heló. Ezek a visszajelzők már a G-ben is ledesek csodálkoznék ha a H-ban izzós lenne.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A gyári multikormány vezérlőgombjai simàn rászerelhetőek bàrmely G Astra kormànyra és működésre bírható vagy csak komplett kormàny cserével kivitelezhető?

Hali! Csak kompletten lehet mert amelyiken nincs azon nincsenek meg a rögzítő csavar helyei, bár lehet hogy bele lehet applikalni sufni tuning módszerrel, és kell hozzá légzsák átvezető szalag kábel amiben benne van a vezérlő csatlakozó.

Link to comment
Megosztás:

Ez valami érintkezési hiba lesz valahol, mert nem hiszem, hogy az megengedhető lenne, hogy a világítást lekapcsolja, ha gyenge a töltés. Előbb kapcsolná le a fűtést, mint hogy a világítást. Na meg egyébként sem tudok róla, hogy G Astraban ilyesmi lenne, hogy ha gyenge a töltés, akkor lekapcsol fogyasztókat.

Tegnap még agyaltam rajta. Mivel a világítás és a rádió is két olyan dolog, ami gyújtás nélkül megy (a rádió csak akkor kapcsol le, ha kiveszem a kulcsot), nem lehet valami a gyújtáskapcsolónál? Bár azt még mindig nem értem, hogy miért csak teljes fogyasztók terhelésénél. Ha nincs minden bekapcsolva teljes gőzön, akkor sohasem csinálja, márpedig ha érintkezés lenne, akkor máskor is előjönne.

Módosítva : beghyn
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

le tudja valaki írni, hogy pontosan mit kell kiszedni egy hátsó elektromos ablakhoz?

lenne egy bontásra ítélt kocsi, és szeretném kivenni belőle a gyári hátsó ablakemelőket.

azt tudom, hogy kellenek a vezeték kötegek, meg kapcsolók, de mi kell még?

esetleg valami más is? ablaktartó sín vagy valami?

nem szeretnék semmit sem kihagyni ami kellhet ahhoz, hogy nekem csak betenni kelljen.

gondolom a hangszóró vezetéke azon a kábelkötegen már rajta lesz amin van elektromos ablakemelő vezetékelés is.

és egy utolsó kérdés:

érdemes-e hátra is egy 2-utas és egy csipogó beszerelése?

most egy 3 utas van benne, nekem mindegy, úgysem én hallgatom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.