Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Elért engem is az amperhiány, hű társam, egy 2007-es noname akksi beadta a kulcsot. Aranyba foglalnám a nevét 7 év szolgálatért, de én már így vettem a szekeret, hogy típusjelzéses matrica nincs rajta, csak egy vonalkódos a gyártási évvel.

41-től a csillagos égig hoz nekem a kereső hozzávalót. 45-ös elég bele vagy esetleg 50-est nézzek? 1.4 benzin, fapad. Klíma, ABS, riasztó, extra fogyasztó nincs. Milyen márka ajánlott? Kinek mi vált be és honnan?

Kiegészítés, találtam a belső felén egy felségjelzést :) Hornet típus és 34Ah. Ha jól sejtem, az egy kicsit sovány... bár bírta tisztességgel. Azt hiszem, elég lesz 41, 44 körüli bőven.

Módosítva : beghyn
Link to comment
Megosztás:

Kiegészítés, találtam a belső felén egy felségjelzést :) Hornet típus és 34Ah. Ha jól sejtem, az egy kicsit sovány... bár bírta tisztességgel. Azt hiszem, elég lesz 41, 44 körüli bőven.

44Ah van benne gyárilag, igaz én 54Ah-t tettem bele tavaly. De a corsa akksija átkerül a corsaba, és a corsa gyári akksija az enyimbe. :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Akkor meg is rendeltem, hétfőn mehetek érte.(a gyárit) :icon10:

az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hol van az a csati, meg hogyan tudom kideríteni, hogy hiányzik-e?

persze ha bekötöm és nem világít, de annak millió oka lehet.

visszajelzőt az óracsoportba úgy kell aktiválni, hogy:

csak beteszek egy izzót a megfelelő helyre?létezhet, hogy ilyen egyszerű?

Egyszer kell csak megvenni, nem romlik az el sosem ;)

Én nem csináltam semmit a visszajelzővel, kiépítés után működött, gyárilag benne volt. Vagy izzós kialakítás vagy ledes, nem emlékeszem már rá sajna, de biztos lesz valaki aki megtudja mondani.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Elért engem is az amperhiány, hű társam, egy 2007-es noname akksi beadta a kulcsot. Aranyba foglalnám a nevét 7 év szolgálatért, de én már így vettem a szekeret, hogy típusjelzéses matrica nincs rajta, csak egy vonalkódos a gyártási évvel.

41-től a csillagos égig hoz nekem a kereső hozzávalót. 45-ös elég bele vagy esetleg 50-est nézzek? 1.4 benzin, fapad. Klíma, ABS, riasztó, extra fogyasztó nincs. Milyen márka ajánlott? Kinek mi vált be és honnan?

Gyári GM: http://www.csergoe.hu/akkumulator-es-fagyallo-akcio

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg is rendeltem, hétfőn mehetek érte.(a gyárit) :icon10:

az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hol van az a csati, meg hogyan tudom kideríteni, hogy hiányzik-e?

persze ha bekötöm és nem világít, de annak millió oka lehet.

visszajelzőt az óracsoportba úgy kell aktiválni, hogy:

csak beteszek egy izzót a megfelelő helyre?létezhet, hogy ilyen egyszerű?

Nálam csak egy izzót kellett betenni. De amint berakod a relét és a világítás kapcsolót megtudod h be van e vezetékelve. Hallod a relé kattogását. Gyújtáson, tompítottra és nyomogat.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem az eredeti gyári akkumulátor 8 (NYOLC!) évig kitartott.

Erre csak azt tudom mondani hogy mázlista!Nekem 4 évet bírt ki, viszont amit akkor beletettem az egy Jász akku és még most is bírja túl a 3. éven.

Úgyhogy felesleges méregdrága akksikat venni....

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Már csak a típus marad hátra. Másik kordéban volt Banner, élt 2 évet, azt nem szeretném megint.

Az én 44Ah-s Bannerem még csak fél éves, remélem, izmosabb lesz a 2 évnél... A 44 Ah teljesen elég.

Előtte GM-eket használtam, az egyik 6 évet bírt. Amit grofbandi linkelt, azt a Csergős GM-et lehet, hogy bepróbálnám. Nálam a családi rossz tapasztalatok miatt a Bosch kerülendő...

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Olyan problémám lenne hogy vásároltam egy elm327 ODBII ami bluetooth-os . Ti milyen alkalmazással használtok androidon illetve pc-n !

Opel Astra G 1.6 16V CDX- ről lenne szó 99 vagy 98 gyártmányú .

Módosítva : dannu
Link to comment
Megosztás:

Tessék srácok itt a full verziója a programnak igaz nem a legfrissebb ! Remélem holnap sikerrel járok én is . Mert ma Torque -al próbáltam rá csatlakozni de semmi t se csinált rá csatlakozott de még egy hiba kódott se olvasott semmi

http://www75.zippyshare.com/v/92322257/file.html

Ezt csak a gugli dobta ki, vagy sikerült is letölteni innen? Gugli nekem is adott 1000 találatot, de mind kamu oldal volt amit megneztem :/

Link to comment
Megosztás:

Y17DT...

Valaki aki már csinált utólagos tempomatot. Szétszedtem az ECU csatit, benn van mind a 3 vezeték, viszont az utastérben a kormány alatt nincs csatlakozó.

Hol keressem a vezetékek végeit???????? Meddig mennek el, hogy lehetne ezt kideríteni? Nem kellene akkor behúznom a 3 szálat külön......

Módosítva : Handbrake
Link to comment
Megosztás:

Y17DT...

Valaki aki már csinált utólagos tempomatot. Szétszedtem az ECU csatit, benn van mind a 3 vezeték, viszont az utastérben a kormány alatt nincs csatlakozó.

Hol keressem a vezetékek végeit???????? Meddig mennek el, hogy lehetne ezt kideríteni? Nem kellene akkor behúznom a 3 szálat külön......

Nézd meg az aláírásomat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.