Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok

A hátsó ablaktörlőm eléggé viharvert, de jól látom, hogy speciális, és csak drágán oldható meg a cseréje, mivel csak a nagy gyártók csinálnak ilyet?

Előre neke nagyon beváltak az Auchanben kapható Sheron márkájú lapátok. Jó lenne ha hátra is blade típusú lenne, de olyat meg nem találok.

Köszi előre is a tanácsokat.

Szia,

én próbáltam már több lapátot, betétet de mind kifingott 0,5-1 éven belül. Pedig garázsban áll a kocsi és keveset használtam a hátsó törlőt. Amióta gyárit raktam rá kb 1,5-2 éve kristálytisztán töröl.

Azt javaslom ne vacakolj mással vegyél egy gyárit.

https://cromax.hu/opel/astra-g-1998-2009-/20000000-karosszeria/20350000-ablakmosotorlo-rendszer/20350114-ablaktorlo-lapat/?limitstart=0

Link to comment
Megosztás:

Kössz, akkor hátra az lesz, előre a Bosoko sem sokat érne? Nekem nem fér bele első lapátra 4 e Ft-nál több!

Szia,

én próbáltam már több lapátot, betétet de mind kifingott 0,5-1 éven belül. Pedig garázsban áll a kocsi és keveset használtam a hátsó törlőt. Amióta gyárit raktam rá kb 1,5-2 éve kristálytisztán töröl.

Azt javaslom ne vacakolj mással vegyél egy gyárit.

https://cromax.hu/opel/astra-g-1998-2009-/20000000-karosszeria/20350000-ablakmosotorlo-rendszer/20350114-ablaktorlo-lapat/?limitstart=0

Link to comment
Megosztás:

Kössz, akkor hátra az lesz, előre a Bosoko sem sokat érne? Nekem nem fér bele első lapátra 4 e Ft-nál több!

Sajnos nem ismerem azt a típust. Elől most nekem sem eredeti van, hanem valami olcsóbb ami 2-3000 Ft ért vettem, de eddig az is egész jól teljesít. Max annyi hogy a lefele törléskor lecsapódik róla egy kis víz vissza a szélvédőre, mert nincs rajta a terelő mint a gyárin. Hosszútávon mindenképp a minőségibb éri meg, nemhiába drágább is az ára. Persze figyelembe kell venni mennyit enged az ember pénztárcája.

Link to comment
Megosztás:

Kössz, akkor hátra az lesz, előre a Bosoko sem sokat érne? Nekem nem fér bele első lapátra 4 e Ft-nál több!

A Bosoko vállalható, Januárban cseréltem le az elsőket (unix volt, nagyon szar, senkinek nem ajánlom, ráadásul 3x annyiba került, mint a Bosoko) és még mindig egész normálisan töröl.

Link to comment
Megosztás:

Neked a takaró müanyag alatt két kis lyuk van?

Mert nekem egy ovális nyílás,amibe fém kapcsokat kell bepattintani és ebbe kell a tartót beszerelni,mint a két hátsó kapaszkodóknál.Csavar nem is kell hozzá,ha jól tudom.

jól tudod!

nekem is ovális van, ezért kell egy kapaszkodót szétberhelni.

Link to comment
Megosztás:

Bocs hogy ilyen fogyaték vagyok,de én a szemüveg tartót nem tudom szétberhelni,ebben ha esetleg tudnál vmit segíteni azt megköszönném.

nem vagy fogyaték, nekem is ki kellett találni.

nos, ugye van az a fém rúd amin van az eredeti felfogatása.

azt a rudat kell kiszedni. hogyan?

azt a részét feszíted ki óvatosan amelyikből nemáll ki az a rúd. a külső része az.

kapaszkod__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

utána leveszed a régi tartót, majd kihúzod a kis rudat.

összerakni én a kapaszkodóhoz való saját kis rugóját használtam, persze lecsippentettem a végét összerakás után mert kilógott.

Link to comment
Megosztás:

nem vagy fogyaték, nekem is ki kellett találni.

nos, ugye van az a fém rúd amin van az eredeti felfogatása.

azt a rudat kell kiszedni. hogyan?

azt a részét feszíted ki óvatosan amelyikből nemáll ki az a rúd. a külső része az.

kapaszkod__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

utána leveszed a régi tartót, majd kihúzod a kis rudat.

összerakni én a kapaszkodóhoz való saját kis rugóját használtam, persze lecsippentettem a végét összerakás után mert kilógott.

Köszi,megpróbálom így kivitelezhetőnek tűnik.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.