Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Ez engem is érdekelne... indexkar, pedálkapcsolók, LED visszajelző beépítve, csak az a fránya modul hiánycikk...

1-2 hónappal ezelőtt (is) érdeklődtem DV-nél, de még nem kaptam + választ :cry:

Ugyan ebben a cipőben járok én is ezért kérdeztem, de ezek szerint még semmi előre lépés az ügyben. <_<

Link to comment
Megosztás:

Szia,

nem néz ki hülyén, én 2 napja barátkozom vele, szintén királykék Astrán.

A csíkot szokni kell, ha magas vagy. Nem zavaróan, de kicsit belóg nekem. Szerintem érdemes úgy "méretet venni", hogy bent ülsz. Lehet, hogy mostani fejemmel pár centivel kisebbet kérnék.

A szélvédőn hülyén nézne ki a csík? Király kék az autó.

Módosítva : NW1
Link to comment
Megosztás:

A hátsó kapaszkodót lecserélném világítósra. Az egyik bontó 10e forintért adná darabját (sokkallom), és azt mondták, hogy nem elég a kábelt behúzni, hanem a vezérlést is módosítani kell. Ez igaz? Nem láttam nyomát sehol ilyen infónak.

Link to comment
Megosztás:

A hátsó kapaszkodót lecserélném világítósra. Az egyik bontó 10e forintért adná darabját (sokkallom), és azt mondták, hogy nem elég a kábelt behúzni, hanem a vezérlést is módosítani kell. Ez igaz? Nem láttam nyomát sehol ilyen infónak.

5-8e környékén mennek kompletten, de figyel, mert a szalag kábel kell a könnyű bekötéshez!

csak a szalag kábel kell hozzá ami a tetőn fut végig.

és kell 2 ajtó nyitás érzékelő a hátsó ajtókba.(ingyen tudok adni)

semmi más nem kell!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

tiszteletem . ma az auto 40fokba állt 2 órát nem akart indulni betolásra elindult azt hittem hogy a gy.kapcs. elektromos része . vettem egy újat beraktam szintén zenész vissza tettem a régit és jó.mi lehetett a gond? köszi a választ. y17dt caraván -rol van szó. hiba kodot nem csinált.

Módosítva : astra
Link to comment
Megosztás:

Szia,

nem néz ki hülyén, én 2 napja barátkozom vele, szintén királykék Astrán.

A csíkot szokni kell, ha magas vagy. Nem zavaróan, de kicsit belóg nekem. Szerintem érdemes úgy "méretet venni", hogy bent ülsz. Lehet, hogy mostani fejemmel pár centivel kisebbet kérnék.

Szia.

Tényleg, egész jó. ???? Apám Passat-ján is van, szóval ott már kezdtem hozzászokni. Na meg ha kell, úgy állítom az ülésmagasságot.

Itt az enyém: http://kepfeltoltes.hu/view/150812/DSC_0655_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szia.

Tényleg, egész jó. ???? Apám Passat-ján is van, szóval ott már kezdtem hozzászokni. Na meg ha kell, úgy állítom az ülésmagasságot.

Itt az enyém: http://kepfeltoltes.hu/view/150812/DSC_0655_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Engem nem zavar a csík.Néha jól jön mikor a 2 napellenző között süt be a nap.Mondjuk én napszemüvegben vezetek,mert eléggé fényérzékeny a szemem.Ráadásul a legsötétebb fóliát rakattam fel.Skyfol.Hívom is a héten a fóliást rakjon az első üvegekre is átlátszót.

Link to comment
Megosztás:

tiszteletem . ma az auto 40fokba állt 2 órát nem akart indulni betolásra elindult azt hittem hogy a gy.kapcs. elektromos része . vettem egy újat beraktam szintén zenész vissza tettem a régit és jó.mi lehetett a gond? köszi a választ. y17dt caraván -rol van szó. hiba kodot nem csinált.

Mondjuk az akkumulátor? Milyen van a kocsiban? Gondozásmentes vagy sima? Ha sima akkor a celláket illik desztvízzel feltölteni 2 hetente pláne ilyen melegben. :)

Link to comment
Megosztás:

Szép az autód, gratula! De azt a fránya szemöldökfát direkt festetted más színűre mint a kocsid színe?

Ne is mond... Hamarosan színre lesz fújva az is. De tudtátok, hogy elvileg a rendőr büntet a szemöldökért? Nagy hülyeségnek tartom, de bármit kinézek belőlük.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő problémával fordulok hozzátok: ha a távval akarom bezárni az autót a vezető oldal kivételével az összes zár csukódik, de kis idő elteltével újra kinyitnak. Ha a kulcsal zárom be a kocsit és után a távval nyitom ki, a vezető oldal zárva marad. A vezető oldali pöcköt lenyomom akkor bezár az összes ajtó, ha felhúzom akkor meg nyitnak.

A vezető oldali zár vezérli a többit, azzal nincsen gond, csak ha a távirányítóval akarom nyitni/zárni akkor nem jön össze. Szerintem a központi zár vezérlőjéből nem jut el a jel a vezető oldalhoz és ezért nem működik távval.

Hogyan tudom ezt leellenőrözni? Ajtó csatlakozót már nézegettem, de kapcsolási rajz és normális ábra nélkül gondban vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő problémával fordulok hozzátok: ha a távval akarom bezárni az autót a vezető oldal kivételével az összes zár csukódik, de kis idő elteltével újra kinyitnak. Ha a kulcsal zárom be a kocsit és után a távval nyitom ki, a vezető oldal zárva marad. A vezető oldali pöcköt lenyomom akkor bezár az összes ajtó, ha felhúzom akkor meg nyitnak.

A vezető oldali zár vezérli a többit, azzal nincsen gond, csak ha a távirányítóval akarom nyitni/zárni akkor nem jön össze. Szerintem a központi zár vezérlőjéből nem jut el a jel a vezető oldalhoz és ezért nem működik távval.

Hogyan tudom ezt leellenőrözni? Ajtó csatlakozót már nézegettem, de kapcsolási rajz és normális ábra nélkül gondban vagyok.

Vezetőoldali zár csere és működni fog a távos zárás is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem a lámpámat a leszedhetetlen szemöldökfa miatt egy Njoy lámpára. Valaki említette, hogy ezek az utángyártott TYC lámpák a bemattult gyárihoz képest jobban világítanak, de foltosan egy kicsit. Akarnék bele venni valami nagyobb fényerejű égőt. Mit ajánlanátok? Valami ilyesmire gondoltam.

Módosítva : Probert
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.