Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


Adamka

Recommended Posts

lehet pár dolog:1szerűb esetben csak beállírási gond,de lehet a redi szarakodi akkor pedíg felújítás.

esetleg falslevegő valahol...... ;)

Köszi!

Azt elfelejtettem odaírni, hogy ez a hiba nem mindig van.

Amikor éppen "eszébe jut", de menet közben nem változik.

Link to comment
Megosztás:

magam szoktam megoldani.......épp holnap újítom a magamét fel. ;)

milyen tipus a tiéd(a redire gondolok)?

olyan 3-10-ig vannak a felújító készletek.

A gázrendszer típusa Lowato. Ősszel beleraktak egy mechanikus szelepet, a gyári mellé, mert nem tudták a gyárival beállítani a Co-t. Azóta rendetlenkedik. Elötte jó volt.
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ez mit jelent?? Meg tudod mondani? Vagy belemegy??? ;) :lol: :lol:

a kasznin ugyanott vannak a felfogatási pontok,csak a motor és váltóbakok másak.

legalább is amit én szedtem szét 24v-t abba bele lett rakva 1 c20ne moci és minden passzolt.csak 1 csomó más sallang kellett hozzá,pl:más a hűtő ventilátor körüli burka,stb.

Link to comment
Megosztás:

Kedves István! Úgy néz ki, megvan a hiba, hogy miért nem ment egy bizonyos fordulatnál feljebb gáz üzemmódban. Van egy csatlakozó, az elektronikus egységnél a szélvédő alatt az anyósülés oldalán, ami kicsúszott. Visszanyomtam, és működik. Könnyen kicsúszik. Bízom benne, hogy ez volt az oka, és nem egy másik rejtett hiba.

Köszönöm a felajánlásod!

Link to comment
Megosztás:

Kedves István! Úgy néz ki, megvan a hiba, hogy miért nem ment egy bizonyos fordulatnál feljebb gáz üzemmódban. Van egy csatlakozó, az elektronikus egységnél a szélvédő alatt az anyósülés oldalán, ami kicsúszott. Visszanyomtam, és működik. Könnyen kicsúszik. Bízom benne, hogy ez volt az oka, és nem egy másik rejtett hiba.

Köszönöm a felajánlásod!

nincs mit....... ;)

Link to comment
Megosztás:

a kasznin ugyanott vannak a felfogatási pontok,csak a motor és váltóbakok másak.

legalább is amit én szedtem szét 24v-t abba bele lett rakva 1 c20ne moci és minden passzolt.csak 1 csomó más sallang kellett hozzá,pl:más a hűtő ventilátor körüli burka,stb.

Köszönöm. ;)

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy az omega difije, illetve féltengelyei mennyire bírják a difilehegesztést??? (Nem utcai autóba lenne.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.