Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


Adamka

Recommended Posts

Hát ez jó kérdés, de sztem már nincs jelentősége mert valaki lecsapott rá... amúgy idehaza elég drágák ezek a Webasto fűtések

áttam. Márpedig akkkor is szert teszek egyre...

Persze vannak égetőbb problémáim is, de most is nyitv tartom a szemem... :P

Link to comment
Megosztás:

hi, nem tudja vki, hogy a B corsa kormányfogazása olyan-e mint az A omegáé, magyarul rámegy a B corsa kormánya az A omegára

Annyit tudok ehhez hozzászólni, hogy amikor sportkormányt (és hozzá való agyat) vettem, akkor a kormányagy dobozára ahová ráírják hogy milyen típusokhoz jó, azt írták hogy Opel/Daewoo. Ebből én azt a következtetést vontam le, hogy az összes Opel és Daewoo kományrögzítése egyforma. De próba-szerencse, ha van rá lehetőséged.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Hali

Vettem egy 90es opel omegát és vannak némi müszaki problémái és hiányzik még 1 ajtokárpitom is. Segitséget szertetnék kérni abban hogy kapjak kár bonto cimet vagy valakit aki segiteni tud a dolgok potlásában valamint kellene nekem egy kapcsolási rajz is ehez az autohoz. Köszönettel Bass Ádám

Hi!Ha ezt a számot hivod,meghozznak neked bármit..Sok szerencsét.
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Ha van valakinek bowdenos tempomat az A omijában, kéne kicsit bízniszelni egy teszt erejéig... :lol:

A vezérlőjét szeretném áttenni egy próba erejéig (egy csavar meg egy csati), mert úgy tűnik nálam az a szar. :lol:

Vagy ha tud valaki olcsón bontva ilyet, ne tartsa magában.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Sziasztok!!

Az én autóm egy 92-es kiadású benzin+ gázos szekér.Mióta meg vettem benzinnel csak döcögött,gázzal viszont kitűnően működött.Most valami oknál fogva benzinnel egyáltalán nem akar menni.

Akkor gurulgat ha épphogy nyomom a gáz pedált.Ha jobban lépem meg áll !Hűtő csere után ki vágta mindig a biztimet,és az óra mellé kinyomott egy F betűt!Amúgy az autó nagyon sokat eszik!

Légyszi írjatok valamit hogy mi lehet a baj!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Az én autóm egy 92-es kiadású benzin+ gázos szekér.Mióta meg vettem benzinnel csak döcögött,gázzal viszont kitűnően működött.Most valami oknál fogva benzinnel egyáltalán nem akar menni.

Akkor gurulgat ha épphogy nyomom a gáz pedált.Ha jobban lépem meg áll !Hűtő csere után ki vágta mindig a biztimet,és az óra mellé kinyomott egy F betűt!Amúgy az autó nagyon sokat eszik!

Légyszi írjatok valamit hogy mi lehet a baj!

szia eleve ez egy oszetetteb problema lessz mert a gazrendszer is benne van es a mondott hibak alapjan erre kell elkezdeni keresgelni

pl atvaltasz benzinre nemzarodik el teljesen a gaz nincs meg a benzin nyomas

ha gazon is sokat fogyaszt bekell allitani

egyeltalan milyen motoron van ez a rendszer a gaznak sajat komputere van vagy csak a motoret vezerle felul

javasolnam hogy latogass meg egy gaz meg egy elektromos szakembert

Link to comment
Megosztás:

szia eleve ez egy oszetetteb problema lessz mert a gazrendszer is benne van es a mondott hibak alapjan erre kell elkezdeni keresgelni

pl atvaltasz benzinre nemzarodik el teljesen a gaz nincs meg a benzin nyomas

ha gazon is sokat fogyaszt bekell allitani

egyeltalan milyen motoron van ez a rendszer a gaznak sajat komputere van vagy csak a motoret vezerle felul

javasolnam hogy latogass meg egy gaz meg egy elektromos szakembert

Köszi ,az lesz!!

Szerintem külön vezérelt a gáz,de jövő héten megyek gáz szervizbe!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

nekem van egy opel omega a tipusu gépkocsim

a kocsiba gyárilag nem volt fedélzeti kompjuter, de én szereztem bele egyet

a problémám az hogy a kompjuter nem 2.0 injektoros hanem 2.6 os kocsiból lett kivéve és nem mutatja a fogyasztást. a többi müködik és nem tudom miért csinálja ezt. hogy lehet mindent jol beállítani. honnan lehet olyan csatlakozót szerezni ami megoldja a problémámat?

segitségetekezt előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.