Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


Adamka

Recommended Posts

ha nem méred ki müsszerrel mind nem találod meg a hibát de ehez minimális elektromos tudás is szukségeltetik :huh:

tudtommal a gyujtásnak nincs reléje ami kint a motortérbe van az az üzemanyag pumpa és inyektor relé hütő ventilátor hosszufény de jólenne egy rajzot is megnézni igy tovább juthatsz a gya num még mindég (ha nem variáltak sokat az opelék) kekell hogy legyen egy zöld kábel ami a kondira megy abba ha hiányzik a plussz akkor csinál ilyet

ha adsz email cimet küldök bekötési rajzot a motronic 1.5 röl

koszonom a segitseget hasznos tanacsokat kaptam nehezen de sikerult meg egy kerdesem lenne most alapjaraton melegen le all el inditom 2perc ismet le all mi lehet a gond koszonom :lol:

Link to comment
Megosztás:

koszonom a segitseget hasznos tanacsokat kaptam nehezen de sikerult meg egy kerdesem lenne most alapjaraton melegen le all el inditom 2perc ismet le all mi lehet a gond koszonom :lol:

talán az alapjárati léptetö motor van lekormosodva mosogasd el jól féktisztitóval vagy fals levegőt tud szivni a kornyéken :huh:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Szeretnék egy kis segítséget kérni van egy 2 literes opel omega A-m és azt szeretném tudni hogy mitől lehet az hogy egyszer csak mint akit elvágtak leállt a motor .Én üzemanyag ellátásra gondolok mert kis idő múlva ha indítok akkor "dobban" egy párat a szive és utánna ismét megáll.Üzemanyagszivattyú v. üzamanyagszivattyú relé v. valami más? Ha relé akkor azt hol találom?

Segítségeteket előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Szeretnék egy kis segítséget kérni van egy 2 literes opel omega A-m és azt szeretném tudni hogy mitől lehet az hogy egyszer csak mint akit elvágtak leállt a motor .Én üzemanyag ellátásra gondolok mert kis idő múlva ha indítok akkor "dobban" egy párat a szive és utánna ismét megáll.Üzemanyagszivattyú v. üzamanyagszivattyú relé v. valami más? Ha relé akkor azt hol találom?

Segítségeteket előre is köszi

Kezd úgy mikor volt üzemanyag szürő csere

ac rele a motortérben a szervódob mellet van a relés dobozba

a relét ugy tudod kizárni hogy direkt állandó tápot adsz az ac pumpának

de ha tankban levő ac pumpád van az beszokott halni és hol megy hol megakad leáll

Link to comment
Megosztás:

Kezd úgy mikor volt üzemanyag szürő csere

ac rele a motortérben a szervódob mellet van a relés dobozba

a relét ugy tudod kizárni hogy direkt állandó tápot adsz az ac pumpának

de ha tankban levő ac pumpád van az beszokott halni és hol megy hol megakad leáll

Kössz a segitséget4

Közben kiderült hogy az Ac pumpa volt(direkt tápot adtam és meg sem nyikkant) kicseréltem a üzemanyag szőrőt is és most minden klappol.

mégegyszer kösz

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Uraim egy láma kérdésem lenne:

A Omega váltója kompatibilis a régebbi CIH motorokkal?

Másodjára előbb kérdezek és utána vásárolok :)

csak a 2.4-2.6-3.0 váltója jó.

a tőlem vásárolt váltóval mi a próbléma?mert amit írtál PÜ-ben az nem frankó,szerintem.én elmondtam amit tudok az overdrive váltórol,szerintem korrekt módon.az hogy a szerelőd nem ismeri az nem az én bajom.a váltónak nincs semmi baja,vagy ha van akkor miért nem mondod.te mondtad,hogy hosszabb áttételt szeretnél,erre én elmondtam a véleményem.a váltó tökéletesen jó a cih motorra.

nem szeretnék veszekedni ezért irom ezeket.

Link to comment
Megosztás:

csak a 2.4-2.6-3.0 váltója jó.

a tőlem vásárolt váltóval mi a próbléma?mert amit írtál PÜ-ben az nem frankó,szerintem.én elmondtam amit tudok az overdrive váltórol,szerintem korrekt módon.az hogy a szerelőd nem ismeri az nem az én bajom.a váltónak nincs semmi baja,vagy ha van akkor miért nem mondod.te mondtad,hogy hosszabb áttételt szeretnél,erre én elmondtam a véleményem.a váltó tökéletesen jó a cih motorra.

nem szeretnék veszekedni ezért irom ezeket.

István!

Nem veszekedtem veled! Beszéltem egy emberrel, aki több váltót javított és rakott autóba mint amennyit mi ketten valaha láttunk. Ez ugyan az az ember aki bekötött szemmel javít OD váltót. Nos Ő annyit mondott, hogy egy 5-ös manuális váltó kb. ugyan azt tudja mint a 4-es OD-vel. Senki nem vitatta hogy a végáttételben meg lehet az a különbség amit írsz, de az OD egyben teljesítmény csökkenést is okoz, ami egy ilyen kis motornál (20E már érezhető). Egyszóval bele lehet tenni a 4-es OD váltót de nem érdemes, azért nem mert az OD egység felújítása költséges (ez számomra a vétel pillanatában is nyilvánvaló volt) cserébe viszont nem kapsz szinte semmit (ez nekem nem volt nyilvánvaló). Te nem tévesztettél meg engem, egyszerűen amire te vetted ezt a váltót és amire én tőled arra nem alkalmas. Szemben az USA-ban gyártott OD-kel ehhez csak aranyárban lehet alkatrészeket kapni, mert egy angol cég terméke. A miénk sorozat száma 28-al kezdődik amit még a cég netes katalógusában sem találtam. Ennyi.

A 2.4-3.0 váltója mennyire alkalmas egy 20E motorhoz?

Link to comment
Megosztás:

István!

Nem veszekedtem veled! Beszéltem egy emberrel, aki több váltót javított és rakott autóba mint amennyit mi ketten valaha láttunk. Ez ugyan az az ember aki bekötött szemmel javít OD váltót. Nos Ő annyit mondott, hogy egy 5-ös manuális váltó kb. ugyan azt tudja mint a 4-es OD-vel. Senki nem vitatta hogy a végáttételben meg lehet az a különbség amit írsz, de az OD egyben teljesítmény csökkenést is okoz, ami egy ilyen kis motornál (20E már érezhető). Egyszóval bele lehet tenni a 4-es OD váltót de nem érdemes, azért nem mert az OD egység felújítása költséges (ez számomra a vétel pillanatában is nyilvánvaló volt) cserébe viszont nem kapsz szinte semmit (ez nekem nem volt nyilvánvaló). Te nem tévesztettél meg engem, egyszerűen amire te vetted ezt a váltót és amire én tőled arra nem alkalmas. Szemben az USA-ban gyártott OD-kel ehhez csak aranyárban lehet alkatrészeket kapni, mert egy angol cég terméke. A miénk sorozat száma 28-al kezdődik amit még a cég netes katalógusában sem találtam. Ennyi.

A 2.4-3.0 váltója mennyire alkalmas egy 20E motorhoz?

azt nem értem,ha ez teljesítménycsökenést okoz,akkor miért rakták rendőrautóba.nem hiszem azért,hogy lassaban üldőzék az üldöznivalót.

sztem az omiváltó áttétele nagyobb mint a rekié,de kérdezd meg az embered ő biztos tudja.

márciusban belekerül az autóba a váltóm.majd akkor elválik mi az igazság.nekem is meglepetés lesz.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
helló.

tudna nekem valaki segíteni!?

van egy 1991 opel omega A 2.4i autómatám , leállítottam és nem tudom elindítani.agyújtotrafó nem kap áramot.

mit lehet vele kezdeni?

hat barmi lehet mindent nezz meg ha a motor forog az jo jel mert nem tilt a program kapcsolo csak egy kis baki lessz valahol de sajna a 2.4 elektronikajat nem vagom ugy de feltetelezem a tranzisztort a gyujtason vagy kabelhiba

szory ez a tipus kiesett az en palettamon :D

Link to comment
Megosztás:

hat barmi lehet mindent nezz meg ha a motor forog az jo jel mert nem tilt a program kapcsolo csak egy kis baki lessz valahol de sajna a 2.4 elektronikajat nem vagom ugy de feltetelezem a tranzisztort a gyujtason vagy kabelhiba

szory ez a tipus kiesett az en palettamon :D

köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Sziasztok

Omegát akarok venni a mantám mellé de nem tudom B legyen vagy A :S A már volt bízok benne mert tuti gép 6 év alatt semmi baja nem volt a B től meg tartok egy picit de azt mondják jó az is hmmm passz.

EGy véleményt mondana valaki erről?:

http://www.hasznaltauto.hu/2076798_opel_omega_1992

Üdv

Dani

egészen egybe van a képek alapján

véleményem: kicsi a motor a kasznihoz, meg olyan 150 ezret leengedne az árából hhhhm talán

dehát elmégy és megnézed átnézed alul fölül és alkudozol szégyen nélkül B)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

A problémám a következő: Két napja kifogyott a benzin, pedig a bc még 60 kilómétert mutatott.

Utána rohadt nehezen indult be és azota a fogyasztás 17 liter, előtte 11 volt ráadásul elég gyenge lett a motor.

Mi lehet a gond?

A bc.-t belehet állítani, hogy pontosan mérjen?

Egy 1993-as évjáratú 2.4-es automata Omegáról van szó

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg lehet állítani, de én inkább nem hiszek neki. Bár öcsém esküszi rá, hogy az övé viszont pontos. A fogyid nem tudom mitől nőtt meg. Esetleg lambda szonda.

A probléma közben magától megszűnt.

Egy szerelő azt mondta, hogy az injektor levegős lett és azért csinálta.

Nem biztos, hogy igaza van, de a lényeg, hogy megjavult.

Nekem a B omega pontosan mutatja, hogy mennyit lehet még menni.

Mostantól már 70 Km. nél tankolni fogok, nehogy megint igy járjak.

Link to comment
Megosztás:

A probléma közben magától megszűnt.

Egy szerelő azt mondta, hogy az injektor levegős lett és azért csinálta.

Nem biztos, hogy igaza van, de a lényeg, hogy megjavult.

Nekem a B omega pontosan mutatja, hogy mennyit lehet még menni.

Mostantól már 70 Km. nél tankolni fogok, nehogy megint igy járjak.

Kár centizni,mert benzinhiány miatt az ac is megsülhet,mivel a benzin hűti.Arról nem is beszélve,milyen szivás elinditani utána.Az üzemanyag elosztócsatornát viszont tudod kézzel légteleniteni.Van rajta egy kis kupak,azt lecsavarod és alatta van egy kis szelep.

Link to comment
Megosztás:

Kár centizni,mert benzinhiány miatt az ac is megsülhet,mivel a benzin hűti.Arról nem is beszélve,milyen szivás elinditani utána.Az üzemanyag elosztócsatornát viszont tudod kézzel légteleniteni.Van rajta egy kis kupak,azt lecsavarod és alatta van egy kis szelep.

Azt már én is láttam, de nem mertem csavargatni, attól féltem, hogy elkezd spriccelni a benzin.

Álló motornál kell légteleníteni?

Link to comment
Megosztás:

Azt már én is láttam, de nem mertem csavargatni, attól féltem, hogy elkezd spriccelni a benzin.

Álló motornál kell légteleníteni?

Járó motornál,mivel az AC csak akkor megy.A kupakot lecsavarod és alatta a kis szelepet benyomod.Ja és elé ne állj mert könyörtelenül lehugyoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Vettem egy '92-es C2NE motoros Omegát, és sajnos folyik az olaj a szervókormányából.

Utánanéztem a neten a kormánymű javításoknak: általában 40 ezer Ft a szervójavítás, és 20 ezer Ft a ki-beszerelés.

Létezik ennél olcsóbb, de ugyanakkor megbízható módja a problémám megoldásának?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.