Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Pedig még a fénykorban sokat rallyztak mantával (Rothmans manta pl., meg más kategóriában i200, i400 - ezek mind azt bizonyítják, hogy a manta akkoriban rengeteg lehetőséget rejtett). Ha nincs megültetve, akkor nem olyan rossz az. El van ez a gép találva, akárhogyis nézem. Nagyon jó autóépítési alap szerintem.

Link to comment
Megosztás:

De aztán gyorsan le is váltoták a Németek B-Asconára legalábbis Rallyban mert ugye az öreg Walter Röhl is azzal nyer sok futamot meg C-Kadett Coupe-val!

Akkor meg asszondom, hogy azért, mert a mantáért kár lett volna! :) De amúgy igazad van, de volt ilyen is, az a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

Két napig használtam egy C-Kadett Coupe-t a barátnőm unokatestvérének az autóját most esett át egy nagy lakatoláson meg fényezésen csak még belül vár kárpitosra a futóművet is rendesen felujította. Szóval használtam kétnapig és teljesen beleszerettem csak ha az ember belegondol, hogy most veszek egy ilyet kb 100000-ért mire olyan lessz amilyennek én akarom addigra minima 500000-at bele tolok és ugye ezekkel mindig van valami! Persze ha lenne fölös pénzem ennyi simán vennék de hát ugye még elöttem van egy házasság (elvileg jövőre) azzal járulékosan egy lakás és azzal járulékosan egy hitel is szóval az öreg autó építés még messze van pedig úgy szeretnék egy ilyet tann2003-frank179.JPG

Meg ilyet

P6130010.JPG

Ja és egyenlőre nincs saját garázsom ahol bütykölhetném és még autómat is lizingelem!

Ez jó sírósra sikerült de szerintem sokan így vannak ezzel!

Link to comment
Megosztás:

GsiTamás! ne keseredj el! 8)

Én sem azért öltem enyi pénzt a vasamba, mert nem lett volna jobb helye...költséges dolog ez az autóépítés, főleg úgy, ha régi gépet akarsz megcsinálni, mert azt tuti soha senki nem fogja megfizetni neked. Ilyen erővel valóban az ablakon is lehetne szórni a lóvét. Dehát a szerelem az vak.... :wink:

Hameg már házasság és lakás, akkor ennyit említenék meg:

MrManta két hetes ismeretség után nagybátran megkérte a kezem, de inkább neki álltunk építgetni a vasakat. Aztán annyira belejöttünk, hogy már eltelt 3 éve együtt, és még mindig ott tartunk, hogy inkább jövőre megint megborítjuk a verdákat, minthogy az esküvőre dobjuk ki a pénzt. Ha így haladunk, valószínüleg sose fogunk összeházasodni :) Márcsak azért sem valószínű, mert egyszer volt egy komoly nézeteltérésünk az esküvői autóról. Én mantát akartam, ő meg Limusint. Ezen jól összevesztünk, és annyiban maradtam vele, hogy akkor majd mindenki a saját mantájával megy és el van boronálva. Mai napig nem értem ezt a limusin hülyeséget... :roll:

A lakásról meg annyit, hogy mióta mantázok, képtelen vagyok befejezni a konyhabútoromat, mert inkább veszek valamit a kocsihoz, minthogy a lakással foglalkozzak. Nagyjából egybe van, ki szoktam takarítani, lakni lehet benne, oszt jóvan. :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenki.

Ma nagyon jó dolgot találtam a NET-en. Ügyes, okos emberkék csináltak

1.9-es blokkból 2.4-est, és rögtön eszembe is jutott, hogy megkérdezem nincs itt a fórumon olyan emberke, aki tudna tanácsokat adni tuning ügyben?

Egy kis bevágás a doksiból.

"Opels have pretty strong cylinder walls, as I can attest to by all the 2.0 litres I've made over the years. A 1.9 block has a 3.66" bore and 1897 cc's, but an overbore to 3.75" will give 1989cc's. Now I know that .090" seems like a lot of material to remove from a block, but keep in mind its only .045" from each side. A few "experimental" "Opel engines I've built have been bored all the way to .215" oversize! This projects engine was going to receive a bore increase out to 3.766". The old 2.0 litre engine I removed from my street car was a perfect candidate since it was already

3.75", and a little tired at that. So it would be a simple matter to accommodate the new 3.766" bore size. The stroke of this new engine was to be 3.25", and this new combination (95.65 mm x 82.55 mm) yields a displacement of 2372 cc's, or, rounded up, 2.4 litres."

Gondoltam, nálunk magyarhonban a kötelezö biztositás miatt se egy utolsó dolog. :)

Ha már nem újdonság, akkor bocsi.

üdv: muck

Link to comment
Megosztás:

Én eddig azt hittem, hogy 1,9ből olyan 2,2nek megfelelőt tudnak csinálni. Én személy szerint nem vagyok híve ennek a "fúrjuk fel az egykilencet, mert annak még van husa" dolognak. Nem tudom,miért, valahogy nem bízok benne, pedig sokan csinálják, és lehet, hogy meg tudná ütni az én 2,2esem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Nem csalok, és különben is, nálunk külön kassza van 8) Kb. ennyi körül lehet... műszerfal 15e, kiskárpit 5e/db. Az összesen 25, de ha rászámolok egy tizest, szerintem még az is jó. És ha ez meglesz, akkor az egész kocsi belseje plüss lesz :mrgreen: mondjuk még egy kardánboxot is kéne ahoz, csak még nem döntöttem el, hogy azzal mi legyen, mert gondolkodtam azon, hogy üvegszálból kenetek egy egyedit, de aztán azóta se jutottam többre, mert nehezen megy nekem ez a gondolkodás dolog... :roll:

Meg ezt érdemesebb úgy nézni, hogy műszerfalat lehet szépen bekárpitozni, de az tényleg drága, és spec nekem nem is tetszik, kevés az ilyenből, ami jól sikerül. Az ajtót mikor kárpitoztattam, több helyen 20e/db + anyag árat mondtak. Szóval szerintem lehet, hogy a flokkolás jobb árban van, mint a kárpitozás. Én ezért nem tartom soknak.

Még anno voltam egy helyen, mikor kárpitost kerestem (full: tető, ajtó, ülés), láttam a srác munkáját (ő csinálta a piros A mantát), azt mondta 2éve kb., hogy 3kiló + anyag :shock: aztán találtam egy másikat, azt mondta 2kiló, de tetőt nem csinál, aztán az xedik asszonta, anyag + 1kiló. Na ennél maradtam. Aztán ez a gyerek szétcseszett egy halom plüsst, elcseszte a tetőkárpitot, csúszott a munkával; a vége az lett, hogy a leves többe került, mint a hús, és rám uszította az ukrán haverját, mert nem akartam kifizetni az előlre megbeszélt munkadíjjat. De igazam volt, mert ő se tartotta magát a megbeszéltekhez. De ez egy másik sztori... az ukránnal elbeszélgettem, a füleim és az újjaim megmaradtak, szóval elrendeződött minden.

Na ezeket csak azért írtam le, hogy tudd, nem azért nem sokallom a flokkolást, mert felvet a pénz, hanem mert már a tököm tele lett a kárpitosokkal. 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.