Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tudtam én, hogy itt fogsz kilyukadni! :lol:

A fehér, amit szétbontottunk meg csak messziről nézet így ki még egy éve, aztán a srác meghajtotta az A oszlopnál, állt egy darabig, rohadásnak indult erősen, szarban volt, én megvettem tőle, és jobban szálltam ki belőle, mint ahogy vettem. Meghát sok idő és pénz lett volna megépíteni, meg értelme sem volt, mert csúnyán kapta el az oszlopot, úgy meg már nem az igazi. Szóval ez volt azzal.

Ilyenkor különben nekem is fáj egy picit a szívem, mert nagyon sok manta tűnik el így az évek alatt, de sajnos az idő vasfoga nem kíméli ezeket a darabokat sem... :) amit meg lehet menteni, azt megmentjük, csak nálunk sincs kolbászból a kerítés...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Van kb. 4 albumunk a roncsainkról. 8)

Sajnos az én autómnak az épüléséről készült legszebb képeket elb*szták az előhívók, kaptunk helyette tájképeket. Az anyjuk v**lagát :evil: sose lett meg.

Pedig azook voltak a legszebb fázisok... a rohadások... a kibelezett gép.... :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Van kb. 4 albumunk a roncsainkról. 8)

Sajnos az én autómnak az épüléséről készült legszebb képeket elb*szták az előhívók, kaptunk helyette tájképeket. Az anyjuk v**lagát :evil: sose lett meg. Pedig azook voltak a legszebb fázisok... a rohadások... a kibelezett gép.... :) :D :D

Hmmm kár az elveszett képekért :roll:

Többit be kellene szkenyelni, hogy ne érhesse őket bántódás :wink:

Link to comment
Megosztás:

Engem a katonaság utolsó hónapjában készült, legbulisabb képekkel szívattak meg. Direkt odaadtam a nőnek, hogy ő tekerje vissza és vegye ki a filmet, nehogy elk..jam.

Erre látom, hogy tekerteti vissza, majd kinyitja és "óóó, még nem volt az elején, sajnálom" szöveggel tönkretette a 3/4-ét. Ami maradt, az még a korábban készített családi képek voltak.

Úgyhogy abból az időszakból egyetlenegy képem sem maradt. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
EGY HÓNAP UTÁN ISMÉT MANTÁZOK :) :D :D :D

igaz, töri a seggem rendesen és fáj mint állat, de esküszöm, bearanyozta a napomat! :P 8) :D

jahj istenem, de boldog vagyok 8)

Örülök a gyógyulásodnak.

De azért a kátyúkat kerüld ki messziről nem kéne minden gödörnél túlüvölteni a kipufogót. :D :D :D

Na de tényleg: isten hozott az utakon.

Üdv. Tiv.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.