hemi

I500

65 hozzászólás ebben a témában

Reg.elj be a stylingra, és csacsogj vele.Nagyon segítőkész, jó fej srác. :lol:

Köszi,megkeresem!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Köszi,megkeresem!

Ha ülés cserében gondolkodsz, akkor tanácsos előtte hosszabb távon kipróbálni a kiválasztott ülést. Persze nem úgy, hogy belelülsz 2 percre, és megörülsz, hogy milyen kényelmes :lol: Hosszabb távon meg kijön majd, hogy itt is nyom, meg ott is nyom :lol: Én is így jártam, szerencsére a deréktámasz mechanika kiszerelésével megoldódott a problémám.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Ha ülés cserében gondolkodsz, akkor tanácsos előtte hosszabb távon kipróbálni a kiválasztott ülést. Persze nem úgy, hogy belelülsz 2 percre, és megörülsz, hogy milyen kényelmes :) Hosszabb távon meg kijön majd, hogy itt is nyom, meg ott is nyom :) Én is így jártam, szerencsére a deréktámasz mechanika kiszerelésével megoldódott a problémám.

Hello

Nekem A omega 3ooo ülések vannak bennt , ez eredeti recaro , dupla deréktámaszos , és hihetetlen kényelmes. Előtte i5oo ülések voltak bennt , de az hosszú távon nem kényelmesek...

A beszerelésről kb regényt tudnák írni , de a lényeg , hogy semmi sem lett hegesztve , esztergálva , elvágva.

Vicc , gyakorlatilag a b vectra-ba stimmel a b omega sín , a b omega sínre meg az A omega ülés :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Hello

Nekem A omega 3ooo ülések vannak bennt , ez eredeti recaro , dupla deréktámaszos , és hihetetlen kényelmes. Előtte i5oo ülések voltak bennt , de az hosszú távon nem kényelmesek...

A beszerelésről kb regényt tudnák írni , de a lényeg , hogy semmi sem lett hegesztve , esztergálva , elvágva.

Vicc , gyakorlatilag a b vectra-ba stimmel a b omega sín , a b omega sínre meg az A omega ülés :)

Köszi Subi78,már leírtad nekem is a carstylingon! :icon1: Azt tudtam hogy a B Omega sín jó a Vectrába is,de hogy az "A" űlése meg a "B" sínre,ez új!

Sajnos még mindig nem találtam megfelelő ülést jó áron,de folyamatban van a keresése!

Gratulálok itt is az autódhoz,szépen egyben van a gép!Mostanában volt rajta valami nagyobb alakításod? :sneaky:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Az én autóm folyamatosan alakul :)

Ha valakit érdekel , nemrég lett mérve egy 2.5 v6 b vectra , gyári x25xe , kisebb módosításokkal 2oo le felett teljesít.

Ez elég szép eredmény , vicc , hogy 350e km után , gyári kompresszió van a motorban...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Ha valakit érdekel , nemrég lett mérve egy 2.5 v6 b vectra , gyári x25xe , kisebb módosításokkal 2oo le felett teljesít.

Ez elég szép eredmény , vicc , hogy 350e km után , gyári kompresszió van a motorban...

Nekem i500-am van.Mentem sima 170 lovassal,ég és föld...érezni a gyári chip és a vez tengelyek közötti külömbséget.Tiédet mérték??

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!
Keresek i500 első lökhárítót aki tud az írjon!
http://aprod.hu/hirdetes/vectra-b-gsi-elso-lokharito-keresek-ID1WyVW.html

Illetve titán fűtés szabályzó konzolt!
http://aprod.hu/hirdetes/vectra-b-futes-zabalyzo-konzol-ID1PmaP.html

Csak ebay en találtam de horror áron van mind2 vagy is inkább a szállítási díj!
Előre is köszönöm a segítséget! Üdv: Laci

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szabad tudni, hogy mi az a kisebb módosítás? :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

2012-ben írta subi78. Reméljük érkezik válasz.

nem valószínű, subi már eladta a v6-ot, most saab turbon dolgozik..

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Kíváncsi leszek Őt ki vállalja bei500_2.JPGi500_1.JPG

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés