Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,Belsőtér


tuzer

Recommended Posts

Hétfőtől vagyok büszke tulaja egy ötajtós Classic II-nek. Meglepve láttam, hogy az osztott hátsó ülés csak a háttámlára vonatkozik, az üléspad csak egyben hajtható fel. Gagyi egy megoldás. Van vkinek ismerete arról, hogy hogyan (hol) lehet ezen változtatni?
Drasztikus megoldás nem érdekel!

Link to comment
Megosztás:

Hétfőtől vagyok büszke tulaja egy ötajtós Classic II-nek. Meglepve láttam, hogy az osztott hátsó ülés csak a háttámlára vonatkozik, az üléspad csak egyben hajtható fel. Gagyi egy megoldás. Van vkinek ismerete arról, hogy hogyan (hol) lehet ezen változtatni?

Drasztikus megoldás nem érdekel!

Ezt tényleg röhejes:))) (ülés megoldás) Bocsi. Nekem a szaros 12 éves Astrámban meg van oldva....

Most már meggyőződtem, tényleg Sevrólé Lacsetitt kell venni ebből a pénzből...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Ez sajnos így van nekem a C Corsában is. A támla kb 20° os dőlésig dönthető, vízszintesre csak akkor ha kiveszem az egész ülőlapot. Egy kárpitos/műanyagos srác már felajánlotta hogy "megoszjta" az üléslapomat szépen, úgyhogy rákérdezek. Ha megy szólok.

DE lassan dolgozik az a kárpitos :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ja, elfelejtettem...

Momentán karácsonyfa állítás miatt gipszben van az ember karja, project elnapolva. Viszont megnézte, állítólag nem lesz vele gond. Viszont a rögzítésre még ki kell találni vmit.

Karácsonyfáról jut eszembe... Karácsonykor sikerült egy kb 2.2 m magas fenyőfát berakni az autóba (5 ajtós) úgy, hogy 3-an ültünk benne plussszban, és minden ajtó rendesen be volt csukva. Csak az 1/3 rész hátsó üléstámla volt lehajtva jobb oldalt, plussz az anyós ülés hátrafektetve. Ez most csak úgy eszembe jutott... Ki nem néztem volna, amikor megvettük a fát, hogy be fog férni velünk együtt. A parkolóban mellettünk állók is ámulva néztek, amikor beraktuk :wink:

Link to comment
Megosztás:

A miénk elég kicsi volt, úgyhogy pont befért átlóban a csomitartóba (F Sedan) de azért ott is kellett porszívózni utána  :)  Szal én örültem, hogy nem kellett hajtogatni az ülést...

Én ugyan raktam alá nagy nejlonokat, de tény, hogy így is kellett porszívózni utána az utastérben. Bár messze kevesebb volt a tűlevél, mint amire számítottam. A csomagtér kárpitját egyszerűen kivettem és kiráztam, alatta már szerencsére nem kellett porszívóznom.

Link to comment
Megosztás:

Hű de felpörgettem ezt a topicot :twisted: az öregemék kadettjában (5 ajtós az is) a legnagyobb ilyen jellegű projekt az volt, amikor egy kb 3 m(hosszú) 2,5 m(magas) 0,8m(mély) sok ajtós gardrób szekrényt elszállítottunk a bútor áruházból(na jó nem 1ben :oops: ) + mi 2 en az öregemmel űltünk benne..az igaz, hogy az 5.ajtót már nem lehetett becsukni, de amikor bepakoltunk a rakodó/szállító munkások is csodálkozva mondták, hogy amikor hordták ki nekünk a cuccokat azt gondolták legfeljebb 2 fordulóval megy el...szóval ŰÉn anno emiatt is döntöttem az 5 ajtós mellett (Én eddig csak 1 biciklit vittem plusszba a lehajtott 1/3 üléstámlát kihasználva, de Én is furcsállom, hogy miért nem lehetett megoldani az üléslap elhajtását is 1/3-ad részben...ha összejön a projekted csinálj már róla légyszíves képeket! :smt024

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Telo:

Gyerekek, a G Astra Caravan-nak nem gyárilag is 1/3-2/3-ban hajtható az ülőlapja? Mintha nemrég láttam volna ilyen képeket a prospektusban... Vagy lehet, hogy ezt csak extra opcióként adták Caravan-hoz?

Nem tudom, de nekem van sízsák, vagy mi szösz ott középen, meg valóban, 1harmad/2harmad arányban dönthető. ...és az F Astra 5 door -ban is 1ham/2harm volt! ..pedig az csak sima alapfelszereltségű....

sztem minden Astra alapból tudja a harmadolt döntést, kivéve persze a sedant!

Link to comment
Megosztás:

A G-Astrában a 4-,5-ajtósokban középszintig csak a támla dönthető így, a pad nem osztott. Ez egy elég béna és felháborító visszalépés, mert a legfapadosabb F-ben is osztott volt a pad kasznitól függetlenül.

nekem ay 5-ajtosban nem osztott a pad, viszont a tamlat siman elore lehet donteni teljesen, nem kell felhajtani a padot.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.