Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,Belsőtér


tuzer

Recommended Posts

Sziasztok. Após most vett egy astrát, és combtámaszos ülés van benne, de neki nem tetszik. Azt mondta 'valami olyan kéne amivel jobban eléri a pedálokat'. Szerinte lada és a loagin ülései alacsonyabbak. Ti mit ajánlanátok? Úgy egyeztem vele ha veszek neki 2 másikat ami jó lesz akkor azokat nekem adja.

Link to comment
Megosztás:

51 perce, tgabika76 írta:

Bontó, 3-tól 6-ezer forintig elő szokott fordulni sok. Vaterán is érdemes körülnézni. Amúgy milyen színű kellene? Én simán fényezném ha nem az ízlésemnek megfelelelőt találok, ami azért is valószínű, mert az ilyen bontott darabok gyakran karcosak. 

Ki vállalja ennek a fényezését (és a két "0"-ás piktogramot is megcsinálják vajon a szellőzőnél)? Fekete kellene amúgy. Vaterát csekkolom, de eddig elég rossz állapotúakat találtam...

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, tgabika76 írta:

Én magam fújtam az enyémet... ha tisztességesen lealapozod, akkor nehéz elrontani. Vagy érdemes még megfontolni a PlastiDip-et, ez kitölti a kisebb felületi egyenetlenségeket.

Néztem már én is ezt a Plasti Dip-et csak nem nagyon árulják a festékboltok.A felniken akartam kipróbálni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2016. 09. 25. at 19:56, totya írta:

Sziasztok!

Valaki aki szedte már ki a 2 oldalsó fűtésbeömlőt, tudna tippet adni, hogy mi a trükk?!

Ha jól rémlik kétoldalról tartja ilyen beakadós horog szerű okosság.  Nem akarok hülyeséget mondani, de jobboldali egyszer volt kint, de már nem emlékszem pontosan hogy jött ki. Nemrég próbáltam kivenni de akkor nem adta magát olyan könnyen, én meg inkább hagytam.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 09. 25. at 18:56, totya írta:

Sziasztok!

Valaki aki szedte már ki a 2 oldalsó fűtésbeömlőt, tudna tippet adni, hogy mi a trükk?!

 

4 órája, Zig írta:

Ha jól rémlik kétoldalról tartja ilyen beakadós horog szerű okosság.  Nem akarok hülyeséget mondani, de jobboldali egyszer volt kint, de már nem emlékszem pontosan hogy jött ki. Nemrég próbáltam kivenni de akkor nem adta magát olyan könnyen, én meg inkább hagytam.

Igen oldalról kell benyúlni lapos csavarhúzóval, de könnyen össze lehet karcolni, úgy is ki lehet venni, hogy le-vagy felbillented, mögényúlsz és túlfordítod.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 07. at 18:02, mediumgecso írta:

Sziasztok!

2003-as csapott G Astrám van, milyen gumiszőnyeget ajánlotok, ami méretpontos, nem büdös, és magas peremű, de nem túl drága?:-)

Üdv

 

Én tőlük rendeltem, minden oké volt a rendelés/szállítás/ár/elégedettség vonalon:

http://www.autoszonyeg.info/c/auto-gumiszonyeg/opel-gumiszonyeg

 

 

Link to comment
Megosztás:

Üdv néktek! Kérdésem volna, a jobb hátsó ajtózáram megmakkant, becsukás jó, de nyitáskor már nem jön fel a pecek.Szétszedtem.A rudazat nélkül mindkét irányba működik, de ha összerakom, csak zár. Lehet elgyengült a motor? Wd40 et kapott bőven minden.de igysem mükszik.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 09. at 10:12, Kishenceg írta:

 

Én tőlük rendeltem, minden oké volt a rendelés/szállítás/ár/elégedettség vonalon:

http://www.autoszonyeg.info/c/auto-gumiszonyeg/opel-gumiszonyeg

 

 

A szőnyeget lehet rögzíteni a gyárilag kialakított  pontokhoz?

Ezt már próbálta valaki?

http://www2.jofogas.hu/budapest/Opel_astra_g_gumi_szonyeg_uj_szonyeg_forgalmazas_olcso_52721295.htm

 

Módosítva : DM101
Link to comment
Megosztás:

27 perce, DM101 írta:

A szőnyeget lehet rögzíteni a gyárilag kialakított  pontokhoz?

Ezt már próbálta valaki?

http://www2.jofogas.hu/budapest/Opel_astra_g_gumi_szonyeg_uj_szonyeg_forgalmazas_olcso_52721295.htm

 

Lehet rosszul gondolom, de én nem lyukasztanám ki  a gumiszőnyeget a rögzítéshez (ezzel esetleg utat engedve a víznek a szőnyeg alá/kárpitba). Nekem utángyártott van, Aldi/Lidl (nem emlékszem, kb 4000-be került a szett/4db) féle, jó illatú pedig már 3. szezon, nagy perem, hátulján sok-sok apró gumitüske (csak teljesen megemelve lehet mozgatni), nagyon könnyű tisztán tartani, de nem annyira passzol mindenhol formára.  

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

4 órája, DM101 írta:

A szőnyeget lehet rögzíteni a gyárilag kialakított  pontokhoz?

Ezt már próbálta valaki?

http://www2.jofogas.hu/budapest/Opel_astra_g_gumi_szonyeg_uj_szonyeg_forgalmazas_olcso_52721295.htm

 

 

ki vannak jelölve a rögzítéshez a lyukak helyei, oda, ahol a gyári szőnyeg patentjai is vannak (ahogyan a képen is látszik), de nincsenek előre kilyukasztva, azt rábízzák a vevőre.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
5 órája, bivajk írta:

Sziasztok!

Kombi G Astrában van 4 ilyen lik (hátsó ablak feletti kapaszkodó előtt), fedővel. Tudja valaki ez mire jó? Köszi.

Térelválasztó hálót kell oda felfogatni.Van előrébb is,ha az ülést lehajtod oda is fel lehet tenni.Nekem is van benne,Hol ide hol oda teszem:)Attól függ mennyi kutyát viszek:)

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Geopake írta:

Térelválasztó hálót kell oda felfogatni.Van előrébb is,ha az ülést lehajtod oda is fel lehet tenni.Nekem is van benne,Hol ide hol oda teszem:)Attól függ mennyi kutyát viszek:)

Sziasztok!Nekem meg ilyen takaró,fedő kellene.Olyan könnyen törnek.Nincs vkinek eladóban 2db?

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 09. 18. at 21:14, Zig írta:

Sziasztok. Após most vett egy astrát, és combtámaszos ülés van benne, de neki nem tetszik. Azt mondta 'valami olyan kéne amivel jobban eléri a pedálokat'. Szerinte lada és a loagin ülései alacsonyabbak. Ti mit ajánlanátok? Úgy egyeztem vele ha veszek neki 2 másikat ami jó lesz akkor azokat nekem adja.

le kell ereszteni a vezetö ülést ott van egy kar ha lefelé nyomod akkor lefelé megy. forditva értelemszerü

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.