Jump to content
tuzer

Utastér,Belsőtér

Recommended Posts

Handbrake!  Amikor az enyémet ki kellett szedni, kiszerelték az egész középkonzolt.

Más téma: 14 éves kocsim eddig makulátlan tetőkárptja elkezdett könnyezni, méghozzá fekete ragacsos pöttyöket. Érdeklődöm, hogy valamelyikőtöknek volt -e már ilyen tapasztalata?

Módosítva : Gombóc Arthur

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Cs. Zoltán    82
On 2017. 08. 18. at 16:34, Gombóc Arthur írta:

Handbrake!  Amikor az enyémet ki kellett szedni, kiszerelték az egész középkonzolt.

Más téma: 14 éves kocsim eddig makulátlan tetőkárptja elkezdett könnyezni, méghozzá fekete ragacsos pöttyöket. Érdeklődöm, hogy valamelyikőtöknek volt -e már ilyen tapasztalata?

Nem ázik be valahol, pl. antennatalpnál?

Én is kérdeznék: autóbelső zsírtalanításhoz, sima, mosogatószeres víz alkalmas lehet? Nem szeretném, ha kifakulna utána a műanyag!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
goose    1

Sziasztok.  Vezető ülést szeretném kényelmesebbé tenni , készülök Erdélybe és elég hosszú út lesz ,  ezért valami derektamaszra gondoltam , tudnátok valamit ajánlani? 

Módosítva : goose

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
toclan    1
On 9/1/2017 at 3:57 PM, goose said:

Sziasztok.  Vezető ülést szeretném kényelmesebbé tenni , készülök Erdélybe és elég hosszú út lesz ,  ezért valami derektamaszra gondoltam , tudnátok valamit ajánlani? 

Szia!

Astra Coupe/Cabrio ülést betenni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
bluemirage    70
On 2017. 09. 01. at 15:57, goose írta:

Állítható deréktámaszt vegyél. Én évekkel korábban kaptam egy ehhez hasonló kéket és nagyon nagy segítség. 

Itt is van egy

"deréktámasz autóba" stb. szavakra találsz.

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Nferry    0

Astra G hátsó ajtónál a kilincsnél lévő kis műanyag burkolatot nem lehet külön levenni mint az első ajtóknál?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
gezoli    770
10 órája, Nferry írta:

Astra G hátsó ajtónál a kilincsnél lévő kis műanyag burkolatot nem lehet külön levenni mint az első ajtóknál?

Nem.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés