Jump to content
tuzer

Utastér,Belsőtér

Recommended Posts

Tegnap hatalmasat szívtam! Történt, hogy pár napot kint állt az autóm, s közben volt eső is, és észrevettem, hogy beázik a csomagtartóm!! Óó hogyaza!! Elkezdtem nyomozni, bontani. Baloldalt, volt vizes az alsó filc, meg az elsősegély doboz ürege is vizes volt, meg felette is. Kédert levettem egy jó szakaszon, kitakarítottam a dzsuvát. Közben lebontottam baloldalt minden kárpitot is. Kannából locsoltam a kérdéses részt, de csak befolyt valahol. Több óra kinlódás után kijött a párom, és aztmondja, bakker ott folyik be a viz ahol a vezeték bemegy a kaszniba, bal fent. Oo, s tényleg igaza volt, (ezért is érdemes nőt tartani :-) )! Az a gumi gégecső ahol bemegy az kaszniba, az lötyög az idő vasfogától, meg ugye felnyitva a hátsó ajtót oda folyik a viz is és belül végigfolyva a kaszniba a csomagtartóba landolt. Kap majd vmi nem ecetes szilót, oszt kész! Csak azért irtam le ilyen hosszan, ha másnál is vizes csomitartó bal fele, itt kezdjen el kutakodni!

• Thanks 2

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
6 órája, oggy írta:

Tegnap hatalmasat szívtam! Történt, hogy pár napot kint állt az autóm, s közben volt eső is, és észrevettem, hogy beázik a csomagtartóm!! Óó hogyaza!! Elkezdtem nyomozni, bontani. Baloldalt, volt vizes az alsó filc, meg az elsősegély doboz ürege is vizes volt, meg felette is. Kédert levettem egy jó szakaszon, kitakarítottam a dzsuvát. Közben lebontottam baloldalt minden kárpitot is. Kannából locsoltam a kérdéses részt, de csak befolyt valahol. Több óra kinlódás után kijött a párom, és aztmondja, bakker ott folyik be a viz ahol a vezeték bemegy a kaszniba, bal fent. Oo, s tényleg igaza volt, (ezért is érdemes nőt tartani :-) )! Az a gumi gégecső ahol bemegy az kaszniba, az lötyög az idő vasfogától, meg ugye felnyitva a hátsó ajtót oda folyik a viz is és belül végigfolyva a kaszniba a csomagtartóba landolt. Kap majd vmi nem ecetes szilót, oszt kész! Csak azért irtam le ilyen hosszan, ha másnál is vizes csomitartó bal fele, itt kezdjen el kutakodni!

:-)

Én is általában ha valamit keresek, tuti hogy ott van az orrom előtt, de csak az asszony szemének látható :)

• Haha 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2016. 02. 25. at 20:22, tgabika76 írta:

Hogyne:

domelight.JPG

Sőt ebben még a gyári riasztó ultrahangos szenzorai is benne vannak (amúgy nekem is ilyen van)

Sziasztok!

Építettem be én is. Olyan problémám lenne vele, hogy néha indításkor a bal (tehát a vezetőoldali) olvasólámpa bekapcsol.

Találkoztatok már efféle jelenséggel?

Előre is köszi a választ!

Üdv.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2017. 12. 30. at 8:51, jamies írta:

Sziasztok!

Építettem be én is. Olyan problémám lenne vele, hogy néha indításkor a bal (tehát a vezetőoldali) olvasólámpa bekapcsol.

Találkoztatok már efféle jelenséggel?

Előre is köszi a választ!

Üdv.

Rosszul  van be kötve Búék!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2017. 12. 31. at 14:11, astra 1 írta:

Rosszul  van be kötve Búék!

Szia!

B.Ú.É.K.! így kötöttem be. működik minden ,csak az autó első indításkor bekapcsol a bal olvasó.

1880759-20150617-4aTN1j.jpg

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
9 órája, jamies írta:

Szia!

B.Ú.É.K.! így kötöttem be. működik minden ,csak az autó első indításkor bekapcsol a bal olvasó.

Nekem ugyanígy van bekötve és hiba nélkül működik.

Talán annyi, hogy az 1-es lábra az eredeti lámpa szürke vezetékét kötöttem, nem húztam be plusz szálat.

De szerintem ez nem számít, mert ez csak a halványítást végzi.

Módosítva : gezoli

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
20 órája, jamies írta:

Szia!

HI!
én a 9-es re XH1 ből utnfutó 71es állandó+12 (5A) biztivel.
5,7,8-as  nap fénytető test .Ez a térkép lámpa amit kacsolóval kapcsolsz.(független a gyujtástól.)
  1es szürke régi világítás
  2es piros fehér. 
A belső vil mükődése távirányítóval nyitod vilany felkapcsol ,ajtónyit fel kapcsol,villany kapcsoló ki húz fel kapcsol a villany
A négy egyszerre nem mükődik.mivel a belsővillanyt a multitimer vezérli. Automatikusan fel kapcsol mind a 4 ha akku csere van.
A nap ellenzőt is én AZ XH1 Uánfútó ra kötném mert akár mikkor lenyitod mükődik.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
31 perce, astra 1 írta:
HI!
én a 9-es re XH1 ből utnfutó 71es állandó+12 (5A) biztivel.
5,7,8-as  nap fénytető test .Ez a térkép lámpa amit kacsolóval kapcsolsz.(független a gyujtástól.)
  1es szürke régi világítás
  2es piros fehér. 
A belső vil mükődése távirányítóval nyitod vilany felkapcsol ,ajtónyit fel kapcsol,villany kapcsoló ki húz fel kapcsol a villany
A négy egyszerre nem mükődik.mivel a belsővillanyt a multitimer vezérli. Automatikusan fel kapcsol mind a 4 ha akku csere van.
A nap ellenzőt is én AZ XH1 Uánfútó ra kötném mert akár mikkor lenyitod mükődik.

Az izzó tipusát meg tudod mondani? Szeretnék ebbe is LED-et.

Köszi!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Jajj, már megint az antenna talp tömítés!! Picit beázik az enyém is, a "spec" külső szilózás ellenére is.. Cserélném, de spricnis a kocsi.Jó a sima tömítés, vagy csak az ablakmosós verzió? Kárpitot bontani kell? Láttam róla videót. Vagy csak kívülről ráhúzni? Meg ahogy láttam, nem olcsó a nem sima töm. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés