Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

a képek redukálására már én is gondoltam....

Tervek? nagy vonlakban....

sport hátsódob - már rajta van

legaktuálisabb az alu taposó beszerzése..... (szebb lesz tőle a neon)

holnap veszek a kocsi alá neonokat (lehet hogy hülyének tartotok emiatt de nekem nagyon teccik)

direktlégszűrő már meg van rendelve, tavasszal felkerül

ja a tesco gazdaságos pedálszettet kidobni jó messze és vmi normálisat venni (milyet érdemes?)

továbbiakban?

hátsó ablakok+hátsó szélvédő fóliázása

m3-as tükör (asszem króm lenne szép)

egy kis ültetés (3-4 cm)

15"-os felni

lökös+ küszöb

esetleg vmi kényelmesebb ülés (sport v. gsi) amit elég nehéz előrehajthatós kivitelben találni)

hifi

hát nagy vonalakban ennyi. örülnék javaslatoknak, ötleteknak mit érdemes/holérdemes beszerezni

a lényeget majd lefelejtettem: dekor a kocsi oldalára (még csak tervezgetem, hogy mi nézne ki szépen)

Link to comment
Megosztás:

Szép lesz!

holnap veszek a kocsi alá neonokat (lehet hogy hülyének tartotok emiatt de nekem nagyon teccik)  

Ne feledd, mindig magadnak csinálod, a saját szád íze szerint.Ahogy mélykék mondotta volt, az a lényeg, hogy neked tetszen.HAJRÁÁ!!

no ezt én is így gondoltam. nem streetracingos gyorsulós kocsit akarok belőle hanem csak azt hogy szép legyen.

mindjárt teszek be képet a lökösről is.

Link to comment
Megosztás:

a képek redukálására már én is gondoltam....

Tervek? nagy vonlakban....

sport hátsódob - már rajta van

legaktuálisabb az alu taposó beszerzése..... (szebb lesz tőle a neon)

holnap veszek a kocsi alá neonokat (lehet hogy hülyének tartotok emiatt de nekem nagyon teccik)

direktlégszűrő már meg van rendelve, tavasszal felkerül

ja a tesco gazdaságos pedálszettet kidobni jó messze és vmi normálisat venni (milyet érdemes?)

továbbiakban?

m3-as tükör (asszem króm lenne szép)

egy kis ültetés (3-4 cm)

15"-os felni

lökös+ küszöb

esetleg vmi kényelmesebb ülés (sport v. gsi) amit elég nehéz előrehajthatós kivitelben találni)

hifi  

hát nagy vonalakban ennyi. örülnék javaslatoknak, ötleteknak mit érdemes/holérdemes beszerezni

a lényeget majd lefelejtettem: dekor a kocsi oldalára (még csak tervezgetem, hogy mi nézne ki szépen)

Nahhh akkor alakulnak a dolgok, tervekből is van jócskán :)

Pedálszett ? Én úgy hallottam, hogy valaki mostanában vásárolt Sparco pedálszettet Corsaba :) Reméljük, hamarosan lesznek képek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.