Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Kadett C


ruddee

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Friss opel kadett c tulajdonos vagyok, 2 hónapja vettem meg a vasat, egy 1978-as kadett c személyében...

imádom az autót, nincs vele semmi gond, csak kicsit nyeli az olajat, de melyik régi járgány nem...

Ha bárkinek képe, infója, vagy hasznos tanácsa van, az bombázzon levelekkel nyugodtan.ű

Ja, és ma sikerült kihúznom 140 km/h-t a nagy öregből, ami majdnem a gyári adat, úgyhogy zárom is soraimat, kadett c forever...

Link to comment
Megosztás:

Helló! Én most szeretnék venni egy C Kadettet, mert iszonyatosan teccik. De inkább a limo berlinetta változat. Egy kissé attól tartok, hogy ugye mivel veterán autó tehát idős, gyakoriak rajtuk a meghibásodások? Megbízható? Képes otthagyni az utcán mint egy jo kis francia autó? :(

Köszönöm a válaszokat előre is.

Link to comment
Megosztás:

Helló! Én most szeretnék venni egy C Kadettet, mert iszonyatosan teccik. De inkább a limo berlinetta változat. Egy kissé attól tartok, hogy ugye mivel veterán autó tehát idős, gyakoriak rajtuk a meghibásodások? Megbízható? Képes otthagyni az utcán mint egy jo kis francia autó? :(

Köszönöm a válaszokat előre is.

Üdvözöllek !

Amennyiben tetszik a jármű, és megteheted, akkor érdemes megvenni. A meghibásodások gyakorisága ugyanúgy, mint egy fiatal autónál, a karbantartás minőségétől függ. Ha rendszeresen gondozod, akkor megbízható társad lesz. Ha valami elromlik, akkor nehezebb hozzá alkatrészt szerezni, mint egy Astrához.

Ha van fénykép a kiszemeltről, szívesen megnézném.

Helló

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.