Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hát nem egészen! Akkor mégis csak keversz valakivel mert én Pesten dolgozom az egyik tesóm Szolnokon a másik Cegléden. Úgyhogy valami nem stimmöl az egyenletben!

Bukta lenne részemről ?

Amikor nálatok, egy szőke hölgy megkinált sütivel , - hozzátéve, hogy ő gyártotta -, akkor nem te mondtad : "nézz rá ! kinéznél belőle ilyesmit ?!" :?:

Link to comment
Megosztás:

Stewe!

1 hsz erejéig engedd meg!

láttam bemutatkozásod és 1 csúnya hibát találtam benne. Erre felhívnám figyelmed, bár lehet az adott helyzet nem kívánja meg belőlem mégis kicsúszik eme pár mondatocska.

- most fogadjunk sokan azt hiszik oltás jön. nos, ők csalódni fognak -

anno papámmal láttam 11 évesen gsit és calit kiállítva. szerelem első hallásra, "ilyenkell" tudattal nőttem fel. Volt off autóm, meg astrám, (offautósok és astrások bocsi :D ) de éreztem,h vmi nem stimmel (tisztára mint Neo a mátrixban) és nem kis pénzeket bukva eladtam vasam,hogy jöjjön aminek jönnie kell. Cali nézegettem jó párat, de 1 sem volt olyan, hogy azannya-huppbele!. Nézelődtem, keresgéltem (akkor még nem élt ez a mondás: Nézelődtem, keresgettem, mint Red a Gsi-t :P ). Eközben már elég rég látogattam 1-2 gyorsulással foglalkozó helyszínt és konstatáltam,h Gsi kell, láthatóan jobban megy a c20xe egy asztra kaszni alatt...1iknap betévedtem az 1ik kereskedésbe ahol állt egy a vectra. Most úgy mondanám, ha vki megkérdezné: 1 A vectra f28al c20lettel sokkiegészítővel de nem ugrottam bele... Most mondjam azt, hogy azóta bánom? nem, mert GSis mivoltom meghazuttolnám :D

1szóval: power kell :idea:

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Aztec!

Be kell vallanom ahogy olvastam első soraidat és is azthittem oltás lesz belőle (vagy esetleg fikázás) de a kedves kis story végére rájöttem , hogy ez amolyan GSI-s hittérítés mint amit Atommamó sporttársadtól kaptam ahogy együtt kezdtünk dolgozni és elárultam , hogy Opelt szeretnék venni! Sajnos Neked is csak azzal tudok érvelni mint Neki :

1, most egy kőkemény 55 pacis gépet gyűrök,egy gyengécskébb GSI 135-150 lovas!! Tartok tőle az életembe kerülne az a + 80-90 lóerő :twisted: :oops: :D

2, nemtom miért de jobban bejön az A VECTRA! Talán a nagyobb kaszni és 4 ajtós és egyáltalán nekem úgy SZÉP!

Erre jött az az igen meggyőző érv , hogy így nem tudom meg milyen érzés amikor bárki mellé odamersz állni a pirosnál és ott is hagyod :!:

És ez teljesen jogos talán a következő GSI LESZ....

Link to comment
Megosztás:

Stewe akkor picit elbeszéltünk 1más mellett:

A vectra jó choice, csak helyedben 2.0 16V mocival venném minimum. Amúgy van még belőle 4x4, 4x4 turó, 2000 8V és ezek mind mind ott vannak kötelezőben pl mint az 1.6 :!: Megkockáztatom, hogy a szívó mocisok még fogyasztásban sem többek sokkal....

Link to comment
Megosztás:

Stewe!

El kell döntened mit szeretnél. Ha egy utcai gyorsuló büntetőgépet, akkor a Vectra 2000 (motorkód: C20XE) a te autód. Itt viszont meg kell említeni azt a tényt, hogy ezek az autók már igencsak leharcoltak (azért vették őket, hogy nyomják neki...), és a karbantartásuk/fenntartásuk sem olcsó

Ha napi használatra kell, akkor a sima 2.0i 8V (motorkód C20NE) a te autód. Azért az is elég jól gyorsul, és nagyon strapabíró. Nem drága hozzá a hengerfej sem (a C20XE-hez 50-100e Ft), sőt komplett használható C20NE motort lehet venni papírral 25-30e-ért. Egyszóval a C20NE karbantartási/javítási költségei messze elmarad a C20XE-étől.

A másik nem elhanyagolható tény, hogy a C20NE közel nincs úgy kihegyezve mint a C20XE, ezért ugyanannyi km alatt nem lehet annyira leharcolni.

Link to comment
Megosztás:

Vectra C20ne-t kell venni (sok van olcsón, eladó) majd szépen kicsinosítani, még az is sokba van....

A Vectra2000 az igazi Streetracing gép kishazánkban, szóval az autók utolsó 2-3 tulaja padlógáz feelingel közlekedett velük...

Van még egy olyan is, hogy 2,5 V6....

Link to comment
Megosztás:

Mélykék76!

Mivel ilyen lassan sikerült beazonosítanom téged kárpótlásul , ha gondolod intézek neked "sütit" a hölgynél bár azthiszem két nagyobacska cipót is fel tudna ajánlani :P :D :D :D :D Gondolom Te sem bánnád :oops:

:D :lol: :lol: :lol:

Sütit csak azért említettem elsőként, hogy rámismerj :wink: Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz dolgom lesz :lol:

Azért arra kiváncsi vagyok, hogy a saját kacsóival milyen sütit készítene :D :D :lol:

Cipók miiiiiiiiiiiiiii ? :wink:8)

Nem hogy sütit nem fog sütni, hanem majd jóóóóól ellátja a bajunkat ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó estét Uraim!!! Megpróbálok egyszerre válaszolni mindenkinek!!

Aztec : ezek szerint tényleg kicsit elmentünk egymás mellett de a lényeg sajna ugyanaz! Az a helyzet , hogy nekem bőven elég a kiló 50-60-as utazósebesség mégha ez GSI nyelven azt is jelenti , hogy nem vagyok tökös csávó! Nekem többet ér , hogy olcsó fenntartani, nem eszik sokat, mondhatni igénytelen motor (c20ne)! Nem mehet mindenki a sor elején valakinek hátrébb is kell kullognia és azért ez mégiscsak egy 2000-es motor! A Szamcsimhoz képest szerintem a 8 szelepes is megy mint állat!!

Dark & Hemi : már döntöttem a c20ne mellett és nem kicsit befolyásolt a Ti véleményetek meg amit Atom(Anti)manó is mondott nem lehet úgy széthajtani Őket és sajna én nem engedhetem meg magamnak a "8 gyerekes" szervízköltséget! :oops: :D Pontosan az a tervem , hogy egy aránylag jó állapotúhoz hozzájutni és azt kipofozni (optic. tuning , hi-fi , stb.) Majd meglátjátok milyen szép lesz!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Mélykék76!

Hát el tudom képzelni milyen tésztát gyúr a kacsóival a Drága! :D :D

A cipókról meg az ellátja a bajunkról pedig egy régi vicc jut eszembe : "Egy fiatal srác áll a buszmegállóban és egy hatalmas mellű nő áll vele szemben. A srác le se tudja venni a szemét a hölgy igen jelentős domborulatairól! A nő tűri 5 percig - tűri 10 percig - majd 15 perc múlva megunja a dolgot és ráordít a srácra : Mi van öcsi akarsz egyet az arcodba?????? Mire a srác : IGEN A MÁSIKAT PEDIG A KEZEMBE SZERETNÉM!!!!" :P :D 8) :D Hát erről ennyit!

Link to comment
Megosztás:

HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindjárt szólok néhány bajor jódlisnak , hogy erre az oldalra jöhetnek gyakorolni mert visszhangzik az ürességtől!! Az nem lehet , hogy igaza volt az Antinak mikor aztmondta menjek az Astra F topicba mert ott nagy a pörgés és nekik is van c20ne -jük! Tisztelt Vectrás kartársak ezt nem engedhetitek!!!

Link to comment
Megosztás:

Úgylátom ez az a tipikus SZ...opós helyzet amikor minden jófej ember nappal dolgozik és fórumozik te meg éjszaka csinálod ugyanezt!! :D :P

De ne aggódjatok nem mentem át másik topicba 8) 8) !!! Vártalak Titeket de nem jött senki :twisted: :evil: Úgyhogy Stewe elmegy pihenni de holnap este 7 után visszatérek!!! :headbang: És tudom is , hogy mivel fogok álmodni : :iroc: (VECTRA A C20NE!!!!!!!)

Link to comment
Megosztás:

Mélykék76!

Hát el tudom képzelni milyen tésztát gyúr a kacsóival a Drága! :D :P

El tudod képzelni, el tudod képzelni :D

Tessék ösztökélni és akkor majd kiderül ! :wink: :D :D :D

....A cipókról meg az ellátja a bajunkról pedig egy régi vicc jut eszembe....

És ezt a viccet már neki is elmondtad ?

Gondolom nem, mert nem fognád fel ilyen humorosan a témakört :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

YO ESTÉT!

Külön üdvözletem Mr. Mélykék76! (ja még nem meséltem a csajnak a viccet , de lehet , hogy egyszer bepróbálkozok nála mert elég jól veszi az ilyen poénokat :D 8) :D )

Megint nincs itt senki úgyhogy magammal fórumozok de ezt el kell mondanom! Ahogy jöttem ma dolgozni (Cegléd-Bp. 4-es főút) láttam Üllőn egy gyönyörű A Vectrát ami eladó de,ha jól láttam az öreg Szamcsiból robogva sajna az volt ráírva a possijára , hogy 1,6! Ház igen semmi sem lehet tökéletes ez asszem olyan mint a csajok :D :D :lol: :lol: (vagy jól néz ki vagy értelmes a kettő együtt HHHHÁÁÁÁÁTTTT bár egyel már találkoztam de az is otthagyott :D :P ENNYI) De a lényegre visszatérve majd reggel hazafelé megnézem azért magamnak de nem is bánom , hogy nem a hőn áhított c20ne mert még úgysincs meg rá az össze lé és csak mérgelődnék(de szépen mondtam :lol: )

Na jó fórumozást mindenkinek!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.