Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

REKORD C


Recommended Posts

  • Hozzászólások 182
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...
Nem hiszem el,hogy legalább egy fényképe sincs senkinek 5 sebességesre átalakított C Rekordról,vagy A Commodore-ról.

Váltóbox,alsó fénykép motortér akármi.

Én találtam egy cikket egy Commo A-ról egy régi Opel Club&Trend újságban, de azon kívül, hogy a Monza GSE 5 sebességes váltója van benne (mondjuk a motor meg Omegáé), nem ír semmi lényegeset. Mondjuk sok közöm nincs a labanc nyelvhez...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Na elkezdted Tomi a váltóprojektet???? Én is agyalok valami hasonlón! Hallottam van az E Rekordnak "overdrive"-os váltója, eről valaki tud valamit????

gyerekek Szegeden már 4 működő C Rekord van!!!! 4 készül, és még mellé 2 A commo kupé is!!!!!

Szeged a C-k városa lesz!!!!

Link to comment
Megosztás:

Na elkezdted Tomi a váltóprojektet???? Én is agyalok valami hasonlón! Hallottam van az E Rekordnak "overdrive"-os váltója, eről valaki tud valamit????

gyerekek Szegeden már 4 működő C Rekord van!!!! 4 készül, és még mellé 2 A commo kupé is!!!!!

Szeged a C-k városa lesz!!!!

Szia!

Még nem kezdtem el mert csak a jövő héten kezdik hegeszteni az alját. :(

Majd utánna.

Nem akarom azt,hogy szétszedem és ott állok majd gardán nélkül :?

A mostani váltó gumibakja el van szakadva de már csak váltóval együtt cserélem ki :(

:prayer: OPEL

Link to comment
Megosztás:

Hallottam van az E Rekordnak "overdrive"-os váltója, erről valaki tud valamit????

Valami külföldi forumon olvastam, hogy Mantára is szereltek ilyen Overdrive sebváltót, vagy talán ezen a fórumon olvastam már nemtudom, úgy kb 600 db ment ki vele, valami ilyen nagyságrendű számra emlékszem. Egy mágnes húzta be az ötödiket a sebváltón lévő gomb megnyomására.

többre nem emlékszem

megvan:

üsd be ide a keresőbe: overdive

http://www.sub3-forennet.de/cgi-sub3/ohf/Y...=&action=search

még illetékesük is van az témában: a Klaus nevű fórumozó.

na ő azt írja az egyik hozzászólásában:80 és 81-ben rakták a Rekord E-be és Commo C-be, a gyártó neve: Laycock England (Typ J), ez a sebváltó összefér a C20LET, a C20XE, és az 1.9E CIH mocikkal biztos, mert neki ezekkel sikerült.

és van egy másik fickó aki C Rekord-ba épített kormányváltos manual overdrive-ot itt

üdv

Z

Link to comment
Megosztás:

Hú berlina király vagy!!! Csak az a gáz nem tudok németül, de sasolom majd a témát majd!

Azt mondod 5 seb??? Akkor 4 seb + overd??? Én úgy hallottam az valami gyorsító fokozatnak megfelelő dolog , vegyis nem 1:1 be hajt ki hanem jobb áttétellel, de ez nem bizt....

Én a B-be tenném.... De majd meglátjuk, még azt sem tudom mennyiért adnák, csak tetszene! 8)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Szia Tomi!

Hogy áll a váltó projekt????? Az E 5-ös váltója már benne van? A kardánalagút maradt???? A kardántengely??? Az E-n van egy hardytárcsa szerű izé, azt tetted be, vagy a C-jét? A váltókihalytás???? Km óra, kardánvég??? ezek stimmelnek? Az óráddal mit csinálsz, hogy jól mérjen? Átteszed a lehajtást?

Azért érdeklődöm, mert szereztem egy 4 seb overdrive-os váltót, na nem kicsi! Mire számítsak?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.