Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

On 2017. 06. 09. at 8:33, isi írta:

Sziasztok!

 

Járt már valaki így z14xep-vel? Gyári hibásak lehetnek a kartergáz visszavezető csövek? Tavaly a vékonyabb hosszába repedt, ez meg most így: :D hahahaha

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=333IMG_20170604_114007.jpg

Amúgy 2008-as, 67 ezer km összesen.

A vékonyabb elég repedezett nekem is. A vastag kevésbé. Még nem cseréltem őket. 2005/12. 192.000 km.

Módosítva : Cs. Zoltán
Link to comment
Megosztás:

18 perce, Cs. Zoltán írta:

Heves (esetleg Jász N.K.Sz.) megyében tud valaki gyakorlott, megbízható, Opelekhez értő szerelőt / szervizt ajánlani?

Ha jól emlékszem, Szandaszőlősön van egy Opelos szaki, de már nem emlékszem pontosan, talán gezoli ajánlotta anno.

Link to comment
Megosztás:

16 perce, robinyu írta:

Sziasztok! Az a problémám, hogy szeretnék beszerezni egy 2DIN-es középkonzolt. De sehol nem találok! Valaki tudna segíteni, hogy honnan tudnék be szerezni egyet? Vagy esetleg valakinek egy felesleges? A segítségeket előte is köszönöm!

Amennyire tudom, gyárilag nem létezett ilyen (vagy ne túl gyakori), de utólag tudnak csinálni. Facebook csoportokban érdemes érdeklődni, pl. ő tudom hogy csinál.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud valaki olyan bőrből készült kézifékkar "huzatot", ami a fogantyút is takarja? Mert csak 2 külön részből álló verziót találtam ilyen célra (ebayen), de az 10 000Ft  körül lenne összesen és annyira nem is megnyugtató, hogy esetleg csak úgy le lehet rántani az fogantyú részről a "csomagolást". 

 

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

2 órája, nzozz írta:

Sziasztok!

Tud valaki olyan bőrből készült kézifékkar "huzatot", ami a fogantyút is takarja? Mert csak 2 külön részből álló verziót találtam ilyen célra (ebayen), de az 10 000Ft  körül lenne összesen és annyira nem is megnyugtató, hogy esetleg csak úgy le lehet rántani az fogantyú részről a "csomagolást". 

 

Köszönöm

Próbáld meg Janit. Lehet hogy tud neked csinálni. Google: váltószoknya Janitól. Így keresd.

Link to comment
Megosztás:

15 órája, alibi írta:

Sziasztok ki milyen első lengéscsillapítót szokott venni, mert ugy érzem, ki ment sajnos és cserélnem kellene. Nem akarok nagyon drágát, de nagyon gyengét sem, tudtok ajánlani párat? 

2014-ben Sachs Touring (gázos) lett bele téve. Eddig semmi gond vele (le is kopogom).

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

'estét az Uraknak!

 

Kaptam kölcsönbe egy ELM327-es, bluetooth-os eszközt, de sajnos nem tudom a drágaszággal összehozni. Van itt olyan, aki már bírt műküdésre ilyen kütyüt?

Rádugom a kocsi OBD2-es portjára, pár led világít is rajta (sajnos nem tudom pontosan mik). Ezek után okostelón sikeresen párosodnak is egymással, ám sem a Torque, sem DashCommand nem tud csatlakozni az autóhoz. Protokoll hibát ad mindkettő.

Szerintetek mi lehet a gond?
 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tetőkárpit kiszereléshez lenne valakinek bármilyen segédlete, leírása? Nem ugranék neki csak úgy mivel a műanyag elemeket előszeretettel eltöröm. A gyári kárpit ragasztása, szivacsozása feladta a harcot ennyi idő után és rettentően idegesít és csúnya is.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Handbrake írta:

Üdv!

 

Van valakinek tapasztalata Horvátországi ENC-vel? Használt már valaki ilyet, megéri megvenni? Esetlgesen ajánlani egy megbízható oldlat, ahol be lehet szerezni? Valami speciális dolog a használatával kapcsolatosan?

 

Köszönöm!

Konkrétan nekem nincs - de van olyan ismerősöm, aki már használta megelégedéssel. Én is "ezzel" fogok menni augusztus első hetében, Trogír környékére.

Nagyon-nagyon érdemes használni - nincs dugó a kapuknál, nem kell előre pénzváltás stb. problémák, habár mindenhol használható a bankkártya is.

Külön ENC kapu van.....

Az oktató animációs filmben benne minden: www.noroaming.hu

 

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.