Jump to content
uhuhu

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról

Recommended Posts

gezoli    754
10 perce, tgabika76 írta:

Szerintem az lesz a fent említett "különleges rendszámtábla". Tömören: semmi, akiknek van, használhatják azt is, csak feleslegesen kifizettek egy csomó pénzt a semmiért. Illetve a kényelemért ha úgy tetszik, mert nekik cserébe nem kell folyton szerelgetni a rendszámtáblát.

Ismét a fejetlenség!

Egy héttel ezelőtt mi elindultunk ,lesz ami lesz alapon, nyaralni a négy bringával. Átraktam a fehér rendszámot és vártam hátha megállít érte a rendőr. Megúsztuk.

Ezt most már legálisan megtehetem, de biztos lesz olyan egyenruhás aki nem hallott még az új jogszabályról.:(

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Opel astra G Cabriom van, a tető hidralikájában kilyukadt egy cső. Egy jó és olcsó szerelőt keresnék vagy esetleg hol lehet venni ilyen utángyártott csövet, ki foglalkozik ilyennel?

Előre is köszönöm a segítséget!

Módosítva : Katinka apukámnak

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Geopake    317
3 órája, gezoli írta:

Ismét a fejetlenség!

Egy héttel ezelőtt mi elindultunk ,lesz ami lesz alapon, nyaralni a négy bringával. Átraktam a fehér rendszámot és vártam hátha megállít érte a rendőr. Megúsztuk.

Ezt most már legálisan megtehetem, de biztos lesz olyan egyenruhás aki nem hallott még az új jogszabályról.:(

Ugyanazt csinálták mint a fóliázással.Ott is ment a variálás.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
kobraCode    536

Srácok, nagyon szép az új fórum kinézete, illetve ez a sárga fejléc is. De nem lehetne esetleg testre szabni? Nekem a régi színösszeállítás kicsit jobban tetszett, az nem bántotta annyira a szememet, de tényleg általában ilyenkor este olvasom végig az egész napos fórum témákat, kicsit lestrapálja a szememet ez a kombó.:cool: Lehet túl nagyot kérek? :hehe: Vagy másnak jó így?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Fulmen    0
9 órája, kobraCode írta:

Srácok, nagyon szép az új fórum kinézete, illetve ez a sárga fejléc is. De nem lehetne esetleg testre szabni? Nekem a régi színösszeállítás kicsit jobban tetszett, az nem bántotta annyira a szememet, de tényleg általában ilyenkor este olvasom végig az egész napos fórum témákat, kicsit lestrapálja a szememet ez a kombó.:cool: Lehet túl nagyot kérek? :hehe: Vagy másnak jó így?

Nekem is kisütötte a szemem így korán reggel. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
kobraCode    536
1 órával ezelőtt, forumadmin írta:

Köszi! Tegnap este ezt kerestem, de nem találtam. Jó hogy meghagytátok a régit is...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Cs. Zoltán    73
20 órája, outsider írta:

Off.

https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/honda/civic/honda_civic_1_8_executive_eredeti_km_futas_nem_tekergete-11659019

Hondákról vélemény?

'Becsületes nepper' halálra dicséri őket...

Ez akár még tetszik is, a maga csúnyaságával... :)

Kisebb elektromos problémákon kívül, rosszat én sem olvastam róluk.

Egy Honda Civicet vízionálok én is a lakásunk elé. :)

• Thanks 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Janó32    814
On 2017. 08. 01. at 22:58, outsider írta:

Off.

https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/honda/civic/honda_civic_1_8_executive_eredeti_km_futas_nem_tekergete-11659019

Hondákról vélemény?

Ennyi km futás minden technikában nyomot hagy. Bármi előjöhet ennyi használat után... 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
csicsó    206
On 2017. 08. 01. at 22:58, outsider írta:

Off.

Hondákról vélemény?

Nagyon megbízhatóak,precíz technika:)

Viszont k...va drága:(

• Thanks 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
outsider    354
On 2017. 08. 02. at 23:21, Janó32 írta:

Ennyi km futás minden technikában nyomot hagy. Bármi előjöhet ennyi használat után... 

Én másképp látom.

Ennyit már elment, akkor még ennyit elmegy :)

Jött még fel FR-V is, nem is hallottam még róla... Valami egyterű, 6 személyes.

418E km-el...

Módosítva : outsider

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Janó32    814
2 perce, outsider írta:

Én másképp látom.

Ennyit már elment, akkor még ennyit elmegy :)

Hát, Te tudod mibe vágod a fejszéd... :icon13:  Én úgy vagyok ezzel, hogy minél többet futott már annál kevesebb hibátlan km van neki hátra... 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
outsider    354
11 órája, Janó32 írta:

Hát, Te tudod mibe vágod a fejszéd... :icon13:  Én úgy vagyok ezzel, hogy minél többet futott már annál kevesebb hibátlan km van neki hátra... 

A mostani autómról nem tudom elképzelni, hogy egyáltalán elmenjen 380E km-t. Ahhoz még 200E hiányzik neki :D

De azért látni 600E km-t futott példányokat is, tehát nem lehetetlen. Nem gondolom, hogy ez egyedülálló. Persze ritkább az, aki ilyen módon használja az autóját. Én jelenlegi szokásaim alapján 10 év alatt tennék bele 130-140 ezret :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Cs. Zoltán    73

Ki van szakadva a bal oldali porvédő(?) gumiharangom.

Milyen munkadíjon/ munkaidővel cserélheti ezt nekem egy szerelő esetleg szakszerviz?

Módosítva : Cs. Zoltán

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Janó32    814
4 órája, Cs. Zoltán írta:

Ki van szakadva a bal oldali porvédő(?) gumiharangom.

Milyen munkadíjon/ munkaidővel cserélheti ezt nekem egy szerelő esetleg szakszerviz?

Kb 1 óra ha minden rendben megy. Az alkatrészből a legolcsóbb szettet (harang, szorítógyűrű és a kenőzsír vagy mi) ne is erőltesd, egy  vagy két év és kireped. Maszek szerviz annó még az F-en 15-ért cserélte anyaggal együtt, de ez 4 éve volt, tehát ennyivel minimum kalkulálhatsz... 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Cs. Zoltán    73
17 perce, Janó32 írta:

Kb 1 óra ha minden rendben megy. Az alkatrészből a legolcsóbb szettet (harang, szorítógyűrű és a kenőzsír vagy mi) ne is erőltesd, egy  vagy két év és kireped. Maszek szerviz annó még az F-en 15-ért cserélte anyaggal együtt, de ez 4 éve volt, tehát ennyivel minimum kalkulálhatsz... 

Valamilyen univerzális, szilikonos cucca van a szerelőmnek, amit mutatott.

Köszi az információt!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
nzozz    29

Sziasztok!

Van valami infótok arról, hogy a Csergőnél a márkánál van-e valami jelentése (minőségbeli eltérés, stb), hogy a "Opel A", "Opel B", "Opel C", "Opel Original A4", stb van gyártóként feltüntetve, "eredeti gyári alkatrész, gyári csomagolásban" szűréssel?

Köszönöm

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Cs. Zoltán    73

Nyomtáv szélesítőt épített már be valaki? Hogy kell ezt konkrétan elképzelni, milyen alkatrészek kellenek még a művelethez, illetve mennyire nagy munka ez?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
zotya975    1.272
16 perce, Cs. Zoltán írta:

Nyomtáv szélesítőt épített már be valaki? Hogy kell ezt konkrétan elképzelni, milyen alkatrészek kellenek még a művelethez, illetve mennyire nagy munka ez?

Pölö:

2613574-20170812-NPEwhN.jpg

Kell a szélesítő meg hosszabb csavarok.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Cs. Zoltán    73
2 órája, zotya975 írta:

Pölö:

2613574-20170812-NPEwhN.jpg

Kell a szélesítő meg hosszabb csavarok.

Szóval ez csak annyi, hogy a kerék mögé van téve az adott méretű cucc, ehhez kellenek a hosszabb kerékcsavarok. Bonyolultabbra gondoltam.

Köszönöm!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
outsider    354
On 2017. 08. 04. at 21:24, Janó32 írta:

Én most 2-3E Ft-os Löbro-t vettem, a Cromax-on Premium alkatrészként volt feltüntetve.

A szerelő húzta a száját rá, és vett egy bilincset is hozzá, mert nem tetszett neki. Azt mondta nem sokat fog bírni.

Ha minden jól megy, én azt már nem tudom meg...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Janó32    814
6 órája, outsider írta:

Én most 2-3E Ft-os Löbro-t vettem, a Cromax-on Premium alkatrészként volt feltüntetve.

A szerelő húzta a száját rá, és vett egy bilincset is hozzá, mert nem tetszett neki. Azt mondta nem sokat fog bírni.

Mennyi volt a munkadíj? 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Qpack    0
11 órája, outsider írta:

Én anno 2003-ban cseréltem és 2016-ban kellett újra..a márkára nem emlékszem, de tuti nem a "legalja" minőség volt....berepedezett, de nem volt még kiszakadva....

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
outsider    354
20 órája, Janó32 írta:

Mennyi volt a munkadíj? 

Nem tudom, mert több minden volt egyszerre csinálva...

Toronycsapágy, szilent csere. A hátsó féket kitakarították, plusz  a  vezető oldalon "harangoztak".

22k volt talán.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés