Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hello!

Ugy latom eleg jo itt a tarsasag, azert gondoltam, hogy irok. Na meg hat tobb opelos tobbre megy :) Nemakarok itt unalmas bemutatkozast irni, mert nemhiszem, hogy mindenki kivancsi az elettortenetemre, igy nem irok semmit, csak hogy udv mindenkinek :supz:

Link to comment
Megosztás:

Nekem van regelve az X3.hu -n tárhely, de nem vagyok valami nagy ász HTML -ezésben, meg fles, meg ilyesmi...majd eccer összekínlódok valami oldalt ahova feltöltöm a képeket én is! :)

:blob6: apropó! Ha majd leszünk már 50 -60 -nan akkor csinájjunk hómszájtot!! Okééééés?? :smt026

Ha esetleg szimpatikus a dolog - mármint az emberek személyesen + a fórumozás, stb. - akkor ti is beléphetnétek. Összehoznátok egy kecskeméti szekciót. 2 nagyon lelkes, leendő szekciótagot már most biztos tudnék mondani :wink: És akkor megkéritek Hemit és lesz egy hasonló oldalatok : ]http://corsa.opelclub.hu

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Ugy latom eleg jo itt a tarsasag, azert gondoltam, hogy irok. Na meg hat tobb opelos tobbre megy :) Nemakarok itt unalmas bemutatkozast irni, mert nemhiszem, hogy mindenki kivancsi az elettortenetemre, igy nem irok semmit, csak hogy udv mindenkinek :supz:

Kösz Devil.

Te is kecsói vagy?

Amilyen aktív lett ez a topic (igaz csak este csináltam) még elnyerjük a hónap legaktívabb csapata címet is :D

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg szimpatikus a dolog - mármint az emberek személyesen + a fórumozás, stb. - akkor ti is beléphetnétek. Összehoznátok egy kecskeméti szekciót. 2 nagyon lelkes, leendő szekciótagot már most biztos tudnék mondani :wink: És akkor megkéritek Hemit és lesz egy hasonló oldalatok : ]http://corsa.opelclub.hu

Ki az a két nagyon lelkes tag :?:

Ismerjük őket? :)

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg szimpatikus a dolog - mármint az emberek személyesen + a fórumozás, stb. - akkor ti is beléphetnétek. Összehoznátok egy kecskeméti szekciót. 2 nagyon lelkes, leendő szekciótagot már most biztos tudnék mondani :wink: És akkor megkéritek Hemit és lesz egy hasonló oldalatok : ]http://corsa.opelclub.hu

Támogatom majd az 5letet, ha megvan a létszám!

Link to comment
Megosztás:

Február 5. 14:00 Domus parkoló

még lehet hogy énis elugrok, ha éppen otthonleszek anyukámnál... és nem zavartok el :D 8)

gepard

jó az érdeklődési kör leírásod, ezt most frissítetted?? :lol:

off

ja és már kérdezni akartam, hogy neked GSI-d van, vagy csak kopoltyúkat kapott a kicsike?? bár bézs GSI-t még nem láttam....

on

Link to comment
Megosztás:

mélykék76

Ügyes!

Vazz...mától biztos számolni fogom az Opelokat a városban! :)

Van egy önálló szekcióra való vajon?? :wav: <------ Mindenki hozzon magával 10 embert! :D

Hemi hozta össze azt a kellemetes oldalt :lol:

Szekció alapításához öt MOTE tagra van szükség.

Azért az nem olyan sok. Ezért írtam, hogy aki még nem tag, az szimatoljon körbe kicsit, ha szimpatikus a dolog, akkor hajrááááá kecskeméti szekcióóóóóóóóó :lol:

Kicsit már messzire visz a dolog, de ha lesz szekciótok, és szervezket egy talit, nem kecskemétieknek számárat, én biztos lenéznék :wink:

Link to comment
Megosztás:

mélykék76 írta:

Kicsit már messzire visz a dolog, de ha lesz szekciótok, és szervezket egy talit, nem kecskemétieknek számárat, én biztos lenéznék

Igazából Gepárd ötlete, és kezdeti szervezkedése a februári találkozó. Célja Összehozni a Kméti szekciót, de szerintem akár már a legelső ilyen összejövetelen is szívesen látunk bárki mást is! Akár Záhonyból, akár Sopronból! Csak ugye ez nem hivatalosan meghírdetett....

Ha valakinek gondja lenne azzal, hogy nem helyiek részt vegyenek az gondolom úgyis szóvá teszi!

Részemről gyere! :smt058

Link to comment
Megosztás:

mélykék76 írta:

Igazából Gepárd ötlete, és kezdeti szervezkedése a februári találkozó. Célja Összehozni a Kméti szekciót, de szerintem akár már a legelső ilyen összejövetelen is szívesen látunk bárki mást is! Akár Záhonyból, akár Sopronból! Csak ugye ez nem hivatalosan meghírdetett....

Ha valakinek gondja lenne azzal, hogy nem helyiek részt vegyenek az gondolom úgyis szóvá teszi!

Részemről gyere! :smt058

Részemről sincs kifogás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.