Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra tuning


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 201
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ma kibeleztük a Tigrát. Nem egy egyszerü motor ez az 1.4 16V, föleg, ha még klíma is van rajta. Örültünk, hogy egészben le tudtuk engedni, mert fölfelé még váltó nélkül is felejtös lett volna. Szerintem a C20XE-t egyszerübben a helyére fogjuk tudni rakni, mint ahogy ezt leengedtük. De ez majd kiderül, mert már nagyon régen dolgoztam C20XE Corsán, vagy Tigrán. :unsure:

Elvileg holnap már két bakon fog lógni, a harmadiknál pedig építeni kell egy passzoló konzolt. Ha hétvégéig, és hétvégén elég idönk lesz, akkor elvileg be is fog már indulni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

"Szegény Coupe!Akinek ilyen barátai vannak,nem is kell ellenség!......."by JOHnny :unsure:))))))))))))

méghogy szegény coupé....itt belül most fáj valami...kies és sivár lett minden

;)

Emlékezzél vissza hogy kb 2hónappal ezelött könyörögtünk hogy hadd segítsünk az oldalt megcsinálni :P ;) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Emlékezzél vissza hogy kb 2hónappal ezelött könyörögtünk hogy hadd segítsünk az oldalt megcsinálni ;) :P ;)

és én egy szóval sem mondtam, hogy ne :blink:

viszont kivitelezhető és épkézláb ötleteket várok, eddig akárkinek irtam válasz nemjött ;)

(és leb@sztak, hogy keveset dolgozom meloban...igaz, hogy csak hétvégén majdnem 11 órás az átlagom de ez nemszámít :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

és én egy szóval sem mondtam, hogy ne ;)

viszont kivitelezhető és épkézláb ötleteket várok, eddig akárkinek irtam válasz nemjött ;)

(és leb@sztak, hogy keveset dolgozom meloban...igaz, hogy csak hétvégén majdnem 11 órás az átlagom de ez nemszámít :blink: )

Hát akkor csináld bent mukaidőben a GSi.hu-t.

Sokat is leszel bent és végre történik is majd valami az oldallal. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor csináld bent mukaidőben a GSi.hu-t.

Sokat is leszel bent és végre történik is majd valami az oldallal. :unsure:

ez nem az egyetem, hogy melegedni járok be (bár a nappalimban most vmi gáz van a radiátorral), és nem programozó vagyok, hogy ráérjek ilyesmire :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ez mit takar? Lehet róla többet tudni?

Nálam ugye az a gáz, hogy nagyon kicsi a hely. Ki kell találni valamit, ami passzol és megoldható, hogy mégse a motor felöl szívja meleg levegöt. Amikor belenézett a srác, eléggé meglepödött, hogy ennyira kevés a hely. Szerintem egy zárt karbondobozban lévö légszürö lenne a legjobb, de annak elég húzós az ára. Mondjuk most tavaszig nem piszkálom, majd akkor akarom kivitelezni.

Link to comment
Megosztás:

Nálam ugye az a gáz, hogy nagyon kicsi a hely. Ki kell találni valamit, ami passzol és megoldható, hogy mégse a motor felöl szívja meleg levegöt. Amikor belenézett a srác, eléggé meglepödött, hogy ennyira kevés a hely. Szerintem egy zárt karbondobozban lévö légszürö lenne a legjobb, de annak elég húzós az ára. Mondjuk most tavaszig nem piszkálom, majd akkor akarom kivitelezni.

Nekem is kellene valami. Ötletem is van, csak megvalósítani nem tudom. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Ma már a kipufogó is meg lett csinálva, elég szép hangja lett.

Jól is megy, de erről bővebben majd csak holnap fogok tudni beszámolni, mert ma buli lesz a melóhelyen és utána nem nagyon kellene kocsit tesztelni. :lol:

jeges uton nem nehéz :) :)

képek, video?

Nem jeges úton volt. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.