Jump to content
redline

Kecskemét és környéke -CHAT

Recommended Posts

Hali,

Ahogy látom megszaporodtak a kecskeméti (és környéki) riderek a találkozós topikban. Ami jó! :)

Viszont nagyonnagyon kezd elkanyarodni a társalgás a találkozók szerverzése, lejutása stb vonaltól ezért megkérem a cartársakat, hogy a kötetlen csevejt amellyel a kecskeméti (és környéki) opeles életet akarják feléleszteni ebben a topikban folytassák.

köszönöm,

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Ezúton is elnézést kérek.

Joee: nem volt tele a "puttony" csak a kis szerszámos ládám terhelte 5-7 kilójávan a gépet :)

Most hazafelé a szilvásinál lévő körforgalomban igencsak letaposták a buszok a latyakot. Elég 30 körül belemenni és már fordul is a kocsi kifelé. Nem tudom miért nem takarítják le vagy arra várnak, hogy valaki keresztbeforduljon?! :?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Ezúton is elnézést kérek.

Joee: nem volt tele a "puttony" csak a kis szerszámos ládám terhelte 5-7 kilójávan a gépet :D

Most hazafelé a szilvásinál lévő körforgalomban igencsak letaposták a buszok a latyakot. Elég 30 körül belemenni és már fordul is a kocsi kifelé. Nem tudom miért nem takarítják le vagy arra várnak, hogy valaki keresztbeforduljon?! :?

Láttam ma a városban egy hokotrogépet a csongrádi utcán, persze nem volt leengedve a hotolója :) .

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Én sajna többet is láttam, viszont az utcánkba egy fejes lakik és már reggel jött egy hókotró eltolni a havat.

Így máshol lehet csak csapatni :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Hát nem tudom, én is mentem ma az enyémmel, de az ilyeneket nem csinált. Igaz körforgalom nem volt még a környéken se.... :)

Akkor úgy csináltál mint a csávó ott a másik topikban a hóban??

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

A rendőr bácsi megbüntet ha kocsival huzzuk a szánkót? :?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Nem tudom, de azé' azt megnézném mikor megállsz a kocsival!! :) :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Nem tudom, de azé' azt megnézném mikor megállsz a kocsival!! :) :D

Én védve vagyok. Én leszek a sofőr. Majd igyekszem vigyázni Szisziékre , nehogy összetörjék az astra hátulját. :lol:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Akkor úgy csináltál mint a csávó ott a másik topikban a hóban??

Ahogy mondod :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Joee majd arra készülj fel, hogy kanyarban kicsit el fogják rántani a kocsi hátulját a szánkósok.

Emléxem mikor kiskoromban egy Ladás apuka húzott az utcákban minket kocsival. 5-6 szánkó egymás után... :)

Merre lesztek?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Joee majd arra készülj fel, hogy kanyarban kicsit el fogják rántani a kocsi hátulját a szánkósok.

Emléxem mikor kiskoromban egy Ladás apuka húzott az utcákban minket kocsival. 5-6 szánkó egymás után... :)

Merre lesztek?

Vacsi köz. Tudom hogy viselkedik a gép. 2 éve skodával nyomtuk. Most csak 3 szánkó lesz egymás után kötve. De azért szerintem így is jó buli lesz. :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Az sajna pont a város másik fele :)

:D :lol: :lol: :lol:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Ha már a másik helyen a táncos lányokról volt szó, akkor itt egy kis izelítő a 2003-as MOTE évzáró bulin lezajlottakról.

tanc1.jpg

tanc2.jpg

tanc3.jpg

Az előadás alatt, közben, és utána igy néztek a klubtagok. :shock:

kek.jpg

:) :D :lol: :lol: :lol: :D :D

A lányokat a végén úgy kellett kimenekíteni !!!!!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Ha már a másik helyen a táncos lányokról volt szó, akkor itt egy kis izelítő a 2003-as MOTE évzáró bulin lezajlottakról.

http://Winsec.uw.hu/kepek/tanc1.jpg

http://Winsec.uw.hu/kepek/tanc2.jpg

http://Winsec.uw.hu/kepek/tanc3.jpg

Az előadás alatt, közben, és utána igy néztek a klubtagok. :shock:

http://Winsec.uw.hu/kepek/kek.jpg

:) :D :lol: :lol: :lol: :D :D

A lányokat a végén úgy kellett kimenekíteni !!!!!

Nem látok semmit , pedig szeretnék :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Srácok. Most elösször sírom vissza a skodámat. Azzal picit nagyobb élmény volt hóban közlekedni . Azért opel-lal biztonságosabb.

Kézifék Joee, kézifék!Nagyon tuti!Én itt Petőfiben egyszerűen képtelen voltam normálisan befordulni bármelyik utcába, ahol láttam, hogy nem jön senki.A végén már az asszony szólt, hogy mosmá' fejezzem abba, aztán menjünk haza végre! :) :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
....Kézifék Joee, kézifék!Nagyon tuti!Én itt Petőfiben egyszerűen képtelen voltam normálisan befordulni bármelyik utcába, ahol láttam, hogy nem jön senki.A végén már az asszony szólt, hogy mosmá' fejezzem abba, aztán menjünk haza végre! :) :D....

Este még osonj ki kicsit. Mondd azt, hogy a talinak keresel helyszínt :wink: Ami igaz is, hiszen az utcákat fogod pásztázni :lol: :lol:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Srácok. Most elösször sírom vissza a skodámat. Azzal picit nagyobb élmény volt hóban közlekedni . Azért opel-lal biztonságosabb.

Kézifék Joee, kézifék!Nagyon tuti!Én itt Petőfiben egyszerűen képtelen voltam normálisan befordulni bármelyik utcába, ahol láttam, hogy nem jön senki.A végén már az asszony szólt, hogy mosmá' fejezzem abba, aztán menjünk haza végre! :) :D

Na megyek erre-arra. Megnezem ezt a kezifeket :lol:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Népes közönség! :) Nem is gondoltam, hogy ilyen "brutálcsávók" a klubtársaim!Főleg az a szemüveges középen!Na annak az arcán aztán türöződik, hogy nem bírja fékentartani az érzéseit! :D :lol: :lol:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Népes közönség! :) Nem is gondoltam, hogy ilyen "brutálcsávók" a klubtársaim!Főleg az a szemüveges középen!Na annak az arcán aztán türöződik, hogy nem bírja fékentartani az érzéseit! :D :lol: :lol:

Pista! Van egy rajongód! :lol:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Guest
Ez a téma már lezárult.