Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szóval úgy néz ki, hogy összejöttünk 5-en.

Már csak a domain névben kellene megyegyeznünk.

A matrica elvileg nem gond, szinte percek alatt megoldható, de ehhez kéne tudni a domaint.

szavazatok, és tippek a névre:

1 www.kecskemet.opelclub.hu

2 www.kmet.opelclub.hu Warwolf, Joee, Gepard + Hagalex (leendő tag)

3 www.hiros.opelclub.hu Warwolf

4 www.opel.kecskemetclub.hu

5 www.kmet.opel.hu

Már csak J0hnny és Tomi023 szavazata kell és mehet a buli!

Link to comment
Megosztás:

Na akkor vesézzükk ki!

Sztem az 5. egyértelműen nem jó mert abba akár még Tormásiék is beleköthetnek. Az 1. és a 2. a legéletképesebb. Olyan szempontból az 1. szerintem is jobb, hogy talán nem mindenki tudja "Kmet" -tet azonosítani Kecskeméttel!! Mivel remélhetőleg keresztbe - hosszába bejárjuk kis hazánkat jó lenne az egyértelműségre törekedni!

www. vagy nem www. ?? Ez itt a kérdés...

Ha nem ftp cím akkor én kardoskodnék a www. mellett, mert ugye nem mindenki net guru... amúgy pedig az egységesség is fontos, bár ha a betűformák, meg a dizájn azonos akkor nem gondolom, hogy külön klubnak hisznek bennünket!! Kérdés, hogy a matricák legyártásánál okoz -e ez valamilyen gondot! Amúgy meg ha rám hallgattok akkor aztán nekem teljesemn mindegy!! :)

Link to comment
Megosztás:

www. vagy nem www. ?? Ez itt a kérdés...

Ha nem ftp cím akkor én kardoskodnék a www. mellett, mert ugye nem mindenki net guru... amúgy pedig az egységesség is fontos, bár ha a betűformák, meg a dizájn azonos akkor nem gondolom, hogy külön klubnak hisznek bennünket!! Kérdés, hogy a matricák legyártásánál okoz -e ez valamilyen gondot! Amúgy meg ha rám hallgattok akkor aztán nekem teljesemn mindegy!! :lol:

nem www

mert pont az aki nem net guru az lazán beveri a brózerbe "meglátjuk mi lesz alapon"

aki meg net guru az nem foglalkozik ezzel :)

kmet az semmiképpen ne legyen mert még azok a klubbtagok sem fogják tudni hogy mit jelent akik nem fórumoznak :D :lol: nemhogy a kivülállók :lol:

Link to comment
Megosztás:

hirös.opelklub.hu

Hiszen melyik várost hívják Hírös városnak?Hm?(hogy miért azt ne kérdezzétek, mert én nem vagyok idevalósi!) :) :D :lol: :lol:

Esetleg néhány kevésbé intelligens ember Szegedre is gondolhat.

Akkor így? kecskemet.opelclub.hu

vagy így? kecskemet.opelclub

Link to comment
Megosztás:

Szerintem legyen a Redline -nek igaza!
szerintem is

kecskemet.opelclub.hu

Igygondoltad Red?? :) :?:

igy...de végül is döntsetek Ti

1., a "kecskemet" mindenképp legyen kiírva, a rovidítéseket nem mindenki érti, vagy nem azonnal vágja le miről van szó ha épp csak egy pillanatra látja

2., azért kapálózok ilyen hevesen a www ellen mert szeretném ha egységes lenne az arculat

Link to comment
Megosztás:

Akkor erősítsétek meg ezt!!

kecskemet.opelclub.hu

1.Én erre szavazok!

Redline: Kis segítséget lécci! Feltenném a képeket én is a netre, de az oldalon nem jönnek be a képek! Pedig a könyvtárban ott vannak! (nem csak az én gépemen)

AcdSee -vel generáltattam, és ahogy elkészítette, 1 az egybe fel is tettem. Mi lehet a baj?

Képek a lenti linken (lennének)!

Link to comment
Megosztás:

Joee írta:

Nem tul sok jelentkezo van a webmaster szerepre. Sajna en sem vagyok tul profi ebben

Én szívesen csinálnám, de csak akkor ha van szakmai segítség, mert mint a fentebbi hozzászólásomból is látszik nem minden megy ám nekem sem. pl. szkriptből nem tok linkeltetni, meg sajna képből sem mindíg..

És még ki tudja mi mindent nem tudok! :))

De a problemák ugye azért vannak, hogy megoldjuk őket!!

Ha Redline cartárs bevállalja a mentor, dajka, konzultáns, segítő, stb... szerepét akkor én szívesen vesződök vele. Persze ha van valaki igazi profi akkor nem állok az útjába!! :smt043

Link to comment
Megosztás:

Idézek:

"mellesleg ennek lennének némi technikai akadályai is

vagy a mote már akkora hogy a Sanyi el tudja intézni hogy regeljenek nekünk egy uj tld domaint?" ....by Redline

Red!!!

Most akkor a kecskemet.opelclub.hu az jó lesz, vagy van valami akadálya a használatának?? ...már teknikailag értem......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.