Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kijelző javítás


B.Gábor

Recommended Posts

Hello!Engem is rettenetesen érdekel ez az omega B BC kijező story!Láttam a hozzászólásokat és lenne 1-2+jegyzésem.Kb.1hónapja kiszereltem a kijelzőm,Alig utca,árajánlat:20ezer.Kicsit soknak találtam,majd 5másik műszerész nézte meg és nem tudta javítani úgy ahogy TD-s hozzászólónk ajánlotta.MIT TEGYEK???Ez minden B omegában hiba,de normál áron senki nem javítja?Hogy van ez???RNIE kapott egy teloszámot,de az is 20!Ti mindent profin tudtok ami opel adjatok jó tanácsot LÉCCCCCI!Ja és olcsót!

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Hello!Engem is rettenetesen érdekel ez az omega B BC kijező story!Láttam a hozzászólásokat és lenne 1-2+jegyzésem.Kb.1hónapja kiszereltem a kijelzőm,Alig utca,árajánlat:20ezer.Kicsit soknak találtam,majd 5másik műszerész nézte meg és nem tudta javítani úgy ahogy TD-s hozzászólónk ajánlotta.MIT TEGYEK???Ez minden B omegában hiba,de normál áron senki nem javítja?Hogy van ez???RNIE kapott egy teloszámot,de az is 20!Ti mindent profin tudtok ami opel adjatok jó tanácsot LÉCCCCCI!Ja és olcsót!

Köszönöm

Biztos a műszerész cimboráid csatorna forrasztó pákával dolgoznak... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

You got me wrong. Nem személy szerint neked szólt a hozzászólásom.

:oops: :oops: Úúúúpsz akkor bocsi.... Ez esetben rám vonatkozik amit írtam. Én nem vettem a lapot.... :oops: :oops:

Lényeg, hogy csak semmi óccsót!!!! Csodák nincsenek. Én spec nem rakatok bele az autómba semmi utángyártottat, kiv. ha jobb mint a gyári (olajszűrőnél volt ilyen, pl a non-return szelepes, de az is drágább volt mint a gyári). Szóval sokmindenben spórolok, de az autómat nem hagyom gyorsan lepusztulni. Eddig minden ok. :wink:

Az Omega pedig nem óccsó. Ez van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem gondoltam hogy ennyire megmozgatom evvel a kijelzős dologgal a hozzászólók lelkét.Szóval 1et értek mindenkivel,ne vegyen omegát az ember

ha csóró(475.000ft-ba van eddig nekem az automata váltó,generátor,ékszíj feszítő,lámpák,futómű+apróságok EZ EGYÉNI SZOC!),rettenetesen kihasználtam a vasat mindenre(építkezés,német utak,budapesti utak stb)tehát én is a gyári alkatrészekben hiszek mert hosszú távon megtérül,DE EGY KIJELZŐ JAVÍTÁS

MIÉRT KERÜL 20BA AMENNYI PL 2DB GYÁRI ABLAKEMELŐ KOMPLETT HÁTRA!?!?Különben meg az 5 műszerész hozzá sem fogott forrasztgatni mert

instrukcióitokat olvasva(kis kézügyesség,gumi,stb)szétszedték majd összerakták és mindtől azt a tanácsot kaptam:vidd olyanhoz aki csinált már ilyet!Ennyi,azért köszi az építő és szakszerű segítséget,hozzáértő tanácsot,elviszem és megjavíttatom 15ért,mert az OMEGÁSOK MIND GAZDAGOK!!!!!!!!!Én nem,BOCS.

Link to comment
Megosztás:

Én csak azt nem értem, hogy ha valaki nem akar lemondani a nagy autó nyújtotta kényelemről és biztonságról, miért kell sokkal többet költeniük a gép fenntartására, mint egy középkategóriás autó esetében? Pláne, hogy már tízéves autókról van szó. Amúgy én már nem is számolom, mennyit költök rá, mert csak elszomorodnék, és nem az a gondom, hogy költeni kell, mert mindig a kocsi az első, de hogy az embernek az utolsó fillérjét is elvigye, ráadásul, minden hónapban vmi új dolog jön elő.

Amúgy szomszédom is kérdezte a kijelző javítást (B Vectra), de ennyiért inkább nézi pixelhibásan. Nem tudom, mennyi lehet bontva, de sztem olcsóbb mint megcsináltatni. Ráadásul (állítólag) a 98 utániak már nem pixelhibásak.

Link to comment
Megosztás:

Talán azért, mert 10 éves autó. Bár arányaiban számolva az Omega fentartása és szervízelése nem is olyan magas a kategóriájához képest. Volt/van nekem szalonból kihozott 0km-es autóm is, amely már 9 éves, az sem kerül kevesebbe. Az elején a kötelező szervízeket kellett megfizetni (nem kis pénz) most meg a kor miatt előjövő hibákat...

Link to comment
Megosztás:

Egyszer kellett a motort/autót gatyába ráznom (gyári alkatrészekkel, rendes - nem sufni/zug - szerelőnél), azóta csak olajcsere, meg benzin és falja a km-ket. Az elmúlt 1,5 évben beleraktam 40e km-t, tehát használva van.

A következőket költöttem rá:

- motor kb 140e (hengerfejtömítés csere, gyertyakábelek, termosztát stb)

- váltó 120e (felújítás, hézakológyűrűk, olaj, szűrő stb)

- első futómű 90e (összekötő gömbfejek, bal alsó gömbfej, kormányösszekötő segédkar)

- első tárcsa+betét (asszem 35e)

- hátsó betét

Link to comment
Megosztás:

Még1szer bocs hogy egy ilyen dologgal feszültséget hoztam ebbe a kijelzős

dologba de csak egy egyszerű dolgot szerettem volna:TANÁCSOT.Az autót én is használom ezért nem mondok le a kényelemről,a biztonságról és akármilyen fura a MEGBÍZHATÓSÁGról ezért is értek 1et avval hogy 1 szer kell rákölteni normálisan és utánna lehet nyúzni a vasat.Amúgy szakmám szerint autószerelő vagyok,de mentségemre szóljon sosem dolgoztam a szakmámban.Ezért sokallom a 20at is mikor tudom hogy mennyi melo lehet 1 ilyen kijelző javítás,DE AMIT KEVESEN CSINÁLNAK, MEG KELL FIZETNI!Ez van.Én az autóm Hollandiából hoztam 1.tulajtól 181.000km-el,de mint tudjuk kinn a szervízelés nem magyar szakszervíz színvonalú és bírta is a gép 2és fél évet +140ezret különösen nagyobb gond nélkül.Ez mutatja a magyar viszonyokat ahol az órában lévő 100ezer az legalább 3-500ezer,és jön a"MINDIG VMI ELROMLIK"szindróma.A sírásról annyit hogy eszemben sincs sírni az 500ezer miatt amibe került,ez van.Viszont nem mondtad hogy Neked hogy sikerült a kijelző javítás házilag,INGYEN!???Motorról meg annyit,bár elfogult vagyok,de:CSAK A BMW DÍZEL!!!Opelből csak1.4, 1.8 benzin!

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok leszólni senkit, de ha valaki nem tud fenntartani 1 (nagy) kocsit akkor vegyen olyat, amilyet fenntarthat. Nekem most 250-ben volt a gép, mégsem sírok...

De nem is étteremben eszel. :wink: :lol:

OFF. Javaslom, vissza a kijelző témához. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.