Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kijelző javítás


B.Gábor

Recommended Posts

Szerintem nem opelfüggő a beverrtzseb... :oops: :roll: :shock:

Ez igaz, de azért van némi összefüggés...

A többség azért vesz Opel-t mert:

- a legolcsóbb német autó, és ennek a legolcsóbb a fenntartása (na ezt sokan be is bizonyítják)

- biztonságos, strapabíró és megbízható

Na ezen két ok miatt kialakulhat egy kvázi márkahűség, amit én csak "költségszint hűség"-nek neveznék. Az ilyen lesz az igazi bevarrtzsebű, mivel az Opel tényleg olcsó, és ezért nem a márkához hű, hanem az alcsony költségekhez...

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nem kimondottan nekünk szólt... Láttam már olyan polgárt, aki excelben összehasonlította az autókat, fogyasztás, szervízköltség, vételár/hitelkonstrukció szempontjából, ezután az azonos pontszámúakat a csomagtartó méret valamint kerékméret (a kisebb kerék nagyobb pontszám, mert arra olcsóbb a gumi) alapján tovább osztályozta, és ezek alapján a számára legmegfeleőbbet vette meg. Így már 2x győzött az Opel (3 évente cseréli). Egyébként qrvára leszarja az összes márkát, neki a legolcsóbb kell... nekünk meg az ilyen nem kell tagnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megnyugtattál... akkor egészséges vagyok. :lol:

Gabikám, szerintem tudtad ez magadtól is! Különben amennyit már rádobtál az Astrára, nem hiszem, hogy kimondottan bevarttzsbű lennél. Dark pedig eddig amennyit autókra (Opelekre) költött, szintén nem az a kategória. Hozzátok képest én még csak most kezdem a javát... :twisted: :oops:

(Bár zárójelben megjegyezném, a gép[ek] üzembiztonsága érdekében sosem spóroltam...)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Sziasztok!

Nem rég vettem egy 95'-ös B Omegát és még nem volt időm igazán mindent kiismerni rajta. Ha a Board azt írja ki "geschw", az vajon mit jelenthet. Csak egyszer írta, azóta nem.

Ha valaki tud segíteni, meköszönöm.

Indián

Még valami. Az apronet-en (opel) valaki 15 000-ért hirdet kijelző javítást, postázással eggyütt, vagyis kiszerelni magatoknak kell. Az enyém is pixel hibás, de egyelőre nem foglalkozom vele. Beleraktam az autóba nyár óta (akkor vettem) 200 000-t és moist kinéz még vagy 100-150 000 Ft. És csak halkan, magamban sírok...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Udv!

Mivel uj vagyok nálatok.

B Omega 2.5 TDI AUT 95-ös. Nekem ez van .

A kijelző hibás és szetfogom kapni mint floki a lábtörlőt.

Vettem egy bontottat Ausztriában azlessz a kisérleti nyuszi.

A javításról képeket és tapasztaltaimat megosztom mindenkivel!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Én már javitottam az Omi kijelzőjét. Teljesen szét kell szedni, és hőlégfujoval nagyon ovatosan megmelegiteni a foliát ott, ahol hibás. Valamivel erősen összepéselni ast a részt, és nagy valoszinűséggel sikerült. Mondjuk nekem másodszorra lett teljes a siker. Remélem érthetően magyaráztam el.:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.