Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Üdv mindenkinek! Valaki, aki már hátul tárcsásított tudna nekem segíteni abban, hogy pontosan milyen hosszú kézifékkötél szükséges a hátsó tárcsafékhez? Ötajtós classic lenne az alany. A Bárdi webshopjában van olyan kézikötél, amit ötajtóshoz írnak, de hallottam olyat is, hogy az nekem nem lesz jó, mert a classicnak más alakú a kézifékkarja. Valaki rendelkezik erről infóval? Előre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! Valaki, aki már hátul tárcsásított tudna nekem segíteni abban, hogy pontosan milyen hosszú kézifékkötél szükséges a hátsó tárcsafékhez? Ötajtós classic lenne az alany. A Bárdi webshopjában van olyan kézikötél, amit ötajtóshoz írnak, de hallottam olyat is, hogy az nekem nem lesz jó, mert a classicnak más alakú a kézifékkarja. Valaki rendelkezik erről infóval? Előre is köszönöm a válaszokat!

Classic/nemclassic nem lényeg. Keress olyan bódé verziós autóhoz mint a tied, csak motorkódnak írd be hogy c20xe. Kell majd még hozzá két kis fülecske, amibe beleakasztod a bowdent hátul, mert különben a hátsó rugókon keresztül megy, de ennyi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszi a választ! A Zafira megvan még? :icon1: Fülecskéim vannak, elhoztam az agyakkal és a nyergekkel együtt. Azért bizonytalanodtam el a kézikötelet illetően, mert a Bárdi webshopjában van 4 különböző hosszúságú is. A cabrióhoz valót kizárva is marad 3 fajta:

http://www.bardiauto.hu/webshop/autoalkatresz/szemelygepjarmu/OPEL/ASTRA/1994/2_0/BENZIN/fekrendszer---absasresp/kezifek-bowden

Gondolom, hogy a 2. csoportban található verziót kell megvennem, a megjegyzésbe be is van írva, hogy 5 ajtós.

Jól gondolom?

Classic/nemclassic nem lényeg. Keress olyan bódé verziós autóhoz mint a tied, csak motorkódnak írd be hogy c20xe. Kell majd még hozzá két kis fülecske, amibe beleakasztod a bowdent hátul, mert különben a hátsó rugókon keresztül megy, de ennyi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszi a választ! A Zafira megvan még? :icon1: Fülecskéim vannak, elhoztam az agyakkal és a nyergekkel együtt. Azért bizonytalanodtam el a kézikötelet illetően, mert a Bárdi webshopjában van 4 különböző hosszúságú is. A cabrióhoz valót kizárva is marad 3 fajta:

http://www.bardiauto.hu/webshop/autoalkatresz/szemelygepjarmu/OPEL/ASTRA/1994/2_0/BENZIN/fekrendszer---absasresp/kezifek-bowden

Gondolom, hogy a 2. csoportban található verziót kell megvennem, a megjegyzésbe be is van írva, hogy 5 ajtós.

Jól gondolom?

Szerintem igen. De mielőtt elhozod, beszéld meg velük, hogy ha nem jó, vegyék vissza. A legtöbb helyen nem szoktak problémázni, de van egy két bolt ahol egyszeri csoda tízévente, ha valamit visszavesznek.
Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Üdv a Cartársaknak!

Az autó 2002, X14NZ Classic, 5 ajtós

Néhány véleményre lennék kíváncsi:

  • kicseréltem a sima 236-os tömör féktárcsáimat 236 hűtött-re.
  • A főfékhenger maradt a gyári

Ha jól tudom a gyári főfékhenger 20,64-es.

Miben változtatna (és érdemes-e) kicserélni a főfékhengert 22-esre (pedálút, fékerő, stb...)

Kell ehhez egyebet is cserélnem (pl.: fékrásegítő szervódob stb...)? Mi a különbség az ATE és a DELCO rendszer között?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv a Cartársaknak!

Az autó 2002, X14NZ Classic, 5 ajtós

Néhány véleményre lennék kíváncsi:

  • kicseréltem a sima 236-os tömör féktárcsáimat 236 hűtött-re.
  • A főfékhenger maradt a gyári

Ha jól tudom a gyári főfékhenger 20,64-es.

Miben változtatna (és érdemes-e) kicserélni a főfékhengert 22-esre (pedálút, fékerő, stb...)

Kell ehhez egyebet is cserélnem (pl.: fékrásegítő szervódob stb...)? Mi a különbség az ATE és a DELCO rendszer között?

Köszönöm!

Úgy rémlik szervódobot is kell cserélni, ATE-Delcó más a fékcsövek bekötési pontja a főfékhengernél, ( a tartályé is)ha jól tudom a hollandik átmérője sem azonos. Akkor szoktak nagyon főféket tenni, ha nagy tárcsát kap elöl, szóval szerintem nem érdemes.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

olyan problémám van, hogy nagyon felkeményedett az utóbbi időbe a fékpedál. Elvittem fékpadra megnézetni, minden fék tökéletes, de a fékpedál kemény, mintha nem lenne rásegítés, mi lehet a probléma, hol keressem? komplett rásegítő? Hol gyakori a hiba ilyen esetben? Köszi segítséget előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

olyan problémám van, hogy nagyon felkeményedett az utóbbi időbe a fékpedál. Elvittem fékpadra megnézetni, minden fék tökéletes, de a fékpedál kemény, mintha nem lenne rásegítés, mi lehet a probléma, hol keressem? komplett rásegítő? Hol gyakori a hiba ilyen esetben? Köszi segítséget előre is.

A rásegítő membránja szokott kilyukadni, javítani nem lehet, csere. De azért nézd meg a vákumcsöveket, dieselnél a vákumszivattyút.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok

Astra F-nél mitől gyengülhetett a fékrásegítés?

Fékpadon azonnal jó a fék, viszont nagyon kell taposni a pedált fékezésnél és kemény is. Tönkrement a rásegítő? Mi szokott lenni ezzel a jellemzőbb hiba? Mit javasoltok?

Köszi előőre is.

Benzinesnél kilyukad a rásegítő membránja, vagy ritkán sérül a cső, de ez nem jellemző. Dieselnél tönkremehet a vákumszivattyú is. A rásegítőt tudtommal nem lehet javítani, csere, van hogy kijut a féfolyadék középen az megmarja a festést, és szép lassan kirohad a vákumdob. A motor leállítása után egy-két pedálnyomásra még szokott benne elég vákum lenni. Ha már elment a rásegítés, taposni kell a pedált közben beindítani a motort, ha a pedál "beesik", akkor működik már a szervódob. Egyszer jöttem haza td-vel Bécsből rásegítés nélkül, jó móka volt. :D

Link to comment
Megosztás:

Valaki cserélt már fékcsövet(rézre) ABS kockától teljesen hátsófékig?

Igen,hogyan?

Először csak a hátsó hídig vagy a fékerőszabályzó patronig megy a cső a hídnál van egy rövid gumi fékcső aztán megint fém a munkahengerig. Végülsi annyi hogy be kell szerezni a megfelelő hosszúságú, passzoló hollandival szerelt fékcsövet, ki kell szedni a régit aztán be kell hajtogatni a kocsi alá az újat. Majd nekem is cserélni kell, mert amikor próbáltam lecserélni a fékerőszabályzót elnyaltam a fékcső hollandiját, de nem szivárog. Fékcsőkulcsat érdemes venni, mégha leszedéskor nem is kell vigyázzni a régire, az újnál is jobb azzal meghúzni. http://www.argep.hu/trend/FEKC/Fekcsoekulcs.html A motortérben valószinőleg könnyen meg fog indulni a hídnál be szokott rohadni. A tartályból érdemes leszívni a fékfolyadékot, hogy ne folyjon el mind.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.