Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyári rádió


Recommended Posts

Sziasztok!

A héten vettem egy 99-es Zafirát, és Philips Car 400-as rádiós magnó van benne. Sajna nem működik, csak a Safe felirat jelenik meg a kijelzőn. Tud valaki segíteni, honnan kaphatunk hozzá kódot? Köszi előre is.

Vagy egy márkakerben megmondják kispézé!

Link to comment
Megosztás:

Emberek!

muszáj megosztanom élményeimet veletek! Most szereltem be egy car 300-as rádiót egy corsa b-be, de olyanba amiben nincsen kijelző, és az antenna is szét volt barmolva... Akód elsőre simán megvolt, mindent a leírtak szerint kell csak csinálni és tök egyszerű :D Csak utána nem tudtam, hogy elfogadta-e vagy elrontottam. De bekapcsoltam és már szólt is a rádió! Mindezt úgy, hogy az antenna még be sem volt dugva. Aztán szerelgettem az antennát, közben ki-kicsúszott de a zene csak szólt rajta! Ki érti ezt?! Szóval tök jó még kijelző nélkül is!

Na, csak ennyi!

Szép napot!

Link to comment
Megosztás:

... Aztán szerelgettem az antennát, közben ki-kicsúszott de a zene csak szólt rajta! Ki érti ezt?! Szóval tök jó még kijelző nélkül is!

Na, csak ennyi!

Szép napot!

Nem kaziról ment? :D

Sztem kapcsold ki a kódkérést, legközelebbi áramtalanítás után ne kelljen megint kockáztatni, hogy lezárod.

Link to comment
Megosztás:

Emberek!

muszáj megosztanom élményeimet veletek! Most szereltem be egy car 300-as rádiót egy corsa b-be, de olyanba amiben nincsen kijelző, és az antenna is szét volt barmolva... Akód elsőre simán megvolt, mindent a leírtak szerint kell csak csinálni és tök egyszerű :D Csak utána nem tudtam, hogy elfogadta-e vagy elrontottam. De bekapcsoltam és már szólt is a rádió! Mindezt úgy, hogy az antenna még be sem volt dugva. Aztán szerelgettem az antennát, közben ki-kicsúszott de a zene csak szólt rajta! Ki érti ezt?! Szóval tök jó még kijelző nélkül is!

Na, csak ennyi!

Szép napot!

Köszönjük az élményeidet, ez tényleg érdekes, azt elszeretném mondani, hogy persze a rádió működik központi kijelző nélkül, én már láttam skoda 120 L ben blau sc 202 rádiót csak az illető kapásból nem tudta megmondani hogy melyik adó szól éppen!

Link to comment
Megosztás:

Aztán szerelgettem az antennát, közben ki-kicsúszott de a zene csak szólt rajta! Ki érti ezt?! Szóval tök jó még kijelző nélkül is!

Na, csak ennyi!

Szép napot!

Ha pesti vagy, vagy közel vagy az adóhoz, akkor a kis kábele vagy belső vezetékezése is össze tud szedni annyi jelet, hogy szóljon a radió.. bár azért többnyire zajosan...

Link to comment
Megosztás:

Van egy car400 gyári rádió az 1997-es F Astránbam. Sajnos a magnó hangereje sokkal halkabb, mint a rádióé. Van-e arra mód, hogy a magnó hangerejét külön állítsam ?

Általában sokkal hallkabb szokott lenni főleg én car 300 nál találkoztam vele. Nincs rá mód hogy külön állítsd tényleg az lesz amit a kartárs mond probáld meg megtisztitabi a fejet azt ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok egy olyan kérdésre szertenék választ kapni hátha valaki bütykölt már ilyennel hogy 2001 után astra g ben kihozták a Philips CCR 600 magnósrádiót és hozzá a cdc3 cdtárat . Ezt át lehet e ületetni f astrába, vagy legalábbis a fejegységet. Változtatható e a kijelző 8 illetve 10 kijelzés ennél a modelnél?

Tud e valaki nekem segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok egy olyan kérdésre szertenék választ kapni hátha valaki bütykölt már ilyennel hogy 2001 után astra g ben kihozták a Philips CCR 600 magnósrádiót és hozzá a cdc3 cdtárat . Ezt át lehet e ületetni f astrába, vagy legalábbis a fejegységet. Változtatható e a kijelző 8 illetve 10 kijelzés ennél a modelnél?

Tud e valaki nekem segíteni?

Hát végül megtaláltam akit érdekel ezen a site meglátja

http://www.auto4life.ru/opel/fotki/music/ccr600HighRes.pdf

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Van egy Grundig SC 303 gyári rádióm. De elveszett a kódja.

Tud valaki ajánlani nekem valakit aki nem lehúzós áron kikódolná nekem. kb. 3 ezer forintot tudok rászánni.

Vagy van más megoldás?

köszi,

lajos

06-30-690-0310

Budapesti vagyok.

Link to comment
Megosztás:

üdv

probáld meg ezt

can somebody tell me code for : Grundig GM0303P1446201!

here is the adress where you can to write>

dusko.zuber@sezampro.co.yu

Sziasztok!

Van egy Grundig SC 303 gyári rádióm. De elveszett a kódja.

Tud valaki ajánlani nekem valakit aki nem lehúzós áron kikódolná nekem. kb. 3 ezer forintot tudok rászánni.

Vagy van más megoldás?

köszi,

lajos

06-30-690-0310

Budapesti vagyok.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

A Merivámba szeretnék berakni egy CD30-MP3 rádiót de egy idő után azt irja ki hogy "Display Safe" ezenkivül különben rendesen szólna bent.Egy TECH-2 ember már probálta de nem volt valami határozott( "Ő nem ért az elektronikához cimszó)

meg állitólag akármilyen rádiót nem is lehet belerakni mert más van az Astrában mint a Merivában.Ehhez kellene valami infó!!!

A rádió adattáblája :

http://kepek.freemail.hu/fototar/kepek/00/...34/3885687.jpeg

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

car300- as magnóra szeretnék rákötni mp3-as lejátszót, a kérdésem az lenne h a magnó hátulján van e valamilyen bemenet ahova lehetne csatlakoztatni?

Nem szedném szét ha nincs semmi csati, és ha ténleg nincs akkor esetleg valami ötletetek van e probléma megoldására?

Azt tudom h van rádióhullámon müködő átalakító (a szivargyujtóba kell bedugni arra az mp3 és és csak be kell állítani a rádióhullámot) de kicsit drágálom érte a 8000 huf-ot.

Köszi

Cöni

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

car300- as magnóra szeretnék rákötni mp3-as lejátszót, a kérdésem az lenne h a magnó hátulján van e valamilyen bemenet ahova lehetne csatlakoztatni?

Nem szedném szét ha nincs semmi csati, és ha ténleg nincs akkor esetleg valami ötletetek van e probléma megoldására?

Azt tudom h van rádióhullámon müködő átalakító (a szivargyujtóba kell bedugni arra az mp3 és és csak be kell állítani a rádióhullámot) de kicsit drágálom érte a 8000 huf-ot.

Köszi

Cöni

Hali

Itt van pl. ez, azért mégse 8000 :D . De nem tudom milyen a minősége... Vagy egy másik alternatíva ez itt. Vagy egy új fejegység inkább :D .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.