Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyári rádió


Recommended Posts

Szerintem nem ártana végignézni az antenna levezetőkábelét, mert nem szokott ezekkel baj lenni.

Nem találkoztam még ilyennel, nem tudod, hol van az antenna?

Létezik olyan, hogy beleintegrálják az ablakfűtésbe. Ha az megszakad, gyengülhet a vétel. Neked működik az összes fűtőszál?

Link to comment
Megosztás:

A gond az, hogy soha nem kerestem még B Omegán antennát. Legtöbbször az ablakfűtésbe integrálják, de kétlem, hogy egy szál szakadása ilyen romlást okozna.

:idea: Viszont haverom B Vectráján sincs antenna kívül, azon meg lehetne nézni. Csak az nem holnap lesz, inkább ne várj rám!

Próbáld meg lebontani a hátsó szélvédőnél a burkolatokat, észre fogod venni az antennavezetéket, ha ott van.

Bocs, hirtelen nem tudok ennél többet segíteni... :)

Link to comment
Megosztás:

A B Omegának valóban a hátsó ablakfűtés szálai az antennák, és az erősítője a kalaptartón van a kárpit és a lemez között. Nekem a gyári magnóval jól is működött, de miután magnót cseréltem és kiiktattam egy vezetéket hogy bekapcsolásor ne tűnjön el a BC-ről a felirat utánna rosszabb lett. Én a az új magnóra gyanakodtam, de Dark felhomályosított hogy az a vezeték egyben az antenna erősítőjét is kapcsolja, ezért vissza kellett dugnom és a kijelzőnél kiiktatni a vezetéket. Azóta király a vétel.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Üdvözlet mindenkinek!

Kérem segítsen aki tud.Corsa B ből Astra G-be átrakott gyári Blaupunkt rádióm nem működteti a display-t az Astrámban.A bekódolás így kicsit nehézkes,de nem lehetetlen csak vakon kell csinálnom.Egyébként a rádió kifogástalanul működik cak nem jelzi a kijelző.

Üdv. Földesi-újdonsült G Astra tulajdonos

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

rosszat sejtek.

most vettem egy opel omega b 2.5 CD autót, benne az említett kütyü.

kereskedő akkumlátort cserélt az autóban (tényleg új).

azt mondta, hogy a rádiót csak ki kell kódolni, kódot is megadta (4 számjegy)

csinálom a fent leírtakat és semmi. as gomb után 7 SAFE a kijelzőn.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.