Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

sziasztok!

 

help kellene nekem kicsit corsa b -s kilóméter jeladó ami a váltóban van , addig eljutottam hogy kicsavartam a csavart és tudom mozgatni a fület, de nem akar felfelé jönni van valami trükkje? sajnos elkopott és akarok bele rakni másikat :)

Link to comment
Megosztás:

22 órája, lombi írta:

sziasztok!

 

help kellene nekem kicsit corsa b -s kilóméter jeladó ami a váltóban van , addig eljutottam hogy kicsavartam a csavart és tudom mozgatni a fület, de nem akar felfelé jönni van valami trükkje? sajnos elkopott és akarok bele rakni másikat :)

A képek alapján simán csak bent van a váltóban, egy O gyűrű van rajta tömítésnek, és ugye egy csavar rögzíti. Lehet hogy az O gyűrű megduzzadt az olajtól és az fogja. 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 04. 10. at 20:07, lombi írta:

sziasztok!

 

help kellene nekem kicsit corsa b -s kilóméter jeladó ami a váltóban van , addig eljutottam hogy kicsavartam a csavart és tudom mozgatni a fület, de nem akar felfelé jönni van valami trükkje? sajnos elkopott és akarok bele rakni másikat :)

Attól függ melyik fajta mert van vagy három, létezik olyan amit fizikálisan hajt és úgy ad impulzust, de van hall jeladó elven működő. Igazából ahogy fent írták o-gyűrű van bent, szeret beragadni, esetleg segíts alá valamivel.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Üdv néktek, jár erre valaki? Azt szeretném kérdezni hogy x10xe-nél is tud keveredni a hűtőfolyadék-olaj oldalt a vezérműláncnál a tömítésnél, vagy itt nem áll fenn ez a lehetőség? A beteg egy 2000-es évjáratú B corsa, 10 literes fogyasztással, a kipufogó erősen benzinszagú, a kiegyenlítő tartályban olajos-trutyis a folyadék. A "mester" a váltókulisszánál kábelkötegelővel oldotta meg a kotyogást, azt is meg kell majd néznem. Úgy jött vissza az autó, hogy a légszűrőházat a zárhíddal összekötő műanyag cső már nem volt rajta, azt is szereznem kell. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

anyukám Corsa B típusú autóján hátsó hidat kell cserélni. Sajnos nem láttam az autót, ritkán találkozunk, gumicserekor mondták neki. Tudtok segíteni, hogy kb. milyen összeg egy ilyen mutatvány. Honnan lehet ilyet szerezni? Bontottal érdemes foglalkozni? Esetleg Miskolc környékén valakinek egy fölösleges? :-)

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

15 órája, wsxcde írta:

Sziasztok,

anyukám Corsa B típusú autóján hátsó hidat kell cserélni. Sajnos nem láttam az autót, ritkán találkozunk, gumicserekor mondták neki. Tudtok segíteni, hogy kb. milyen összeg egy ilyen mutatvány. Honnan lehet ilyet szerezni? Bontottal érdemes foglalkozni? Esetleg Miskolc környékén valakinek egy fölösleges? :-)

Köszönöm

Újat szerintem nem fogtok kapni, ha mégis akkor az autó értéke körül lesz az ára. Bontott van sok helyen pölö: https://bontoplaza.hu/opel-corsa-b-73-78-79-hasznalt-alkatresz/hatso-hid/bontott?ref=M1s Hogy mennyiért cserélik ki az autószerelő függő. Mondjuk azt jó lenne tisztázni hogy miért mondták neki gumisnál, ( talán eszi a gumi belső-külső felét) mert csak úgy bemondásra nem érdemes alkatrészeket cserélgetni. 

Link to comment
Megosztás:

7 hours ago, zotya975 said:

Újat szerintem nem fogtok kapni, ha mégis akkor az autó értéke körül lesz az ára. Bontott van sok helyen pölö: https://bontoplaza.hu/opel-corsa-b-73-78-79-hasznalt-alkatresz/hatso-hid/bontott?ref=M1s Hogy mennyiért cserélik ki az autószerelő függő. Mondjuk azt jó lenne tisztázni hogy miért mondták neki gumisnál, ( talán eszi a gumi belső-külső felét) mert csak úgy bemondásra nem érdemes alkatrészeket cserélgetni. 

Azt mondták, hogy a jobb oldalon nagyon rozsdás, talán lyukas is. Az egyik hátsó fék nem fog rendesen (gondolom be van rohadva) és mikor közelebbről megnézték, akkor mondták, hogy itt ez nagyobb meló lesz egy fékfelújításnál. Köszönöm a linket!

Link to comment
Megosztás:

17 órája, wsxcde írta:

Ha találok egyet a közelben, akkor mit kell megkérdezni? Lehet valami buktató ebben?

Hát szerintem a B corsához csak egyfajta hátsó híd volt, max tárcsa-dobfék között lehet különbség , de inkább legyen ugyanolyan mint ami az autón van , legyen meg egészben és ránézésre épen. Mivel a hátsó fékcsövek a hídra is fel vannak fogatva ezeket cserénél bontani kell, ide jó ha van fékcsőkulcs, de még így sem garancia hogy valamelyik hollandit nem sikerül elnyalni a kulcsnak és akkor a csövet is cserélni kell. Utána ugye légteleníteni kell a fékrendszert. Ha már lent van a híd új szilentel érdemes visszarakni. Az autót felemelve és rendesen felbakolva fel kell nyomni emelővel a hidat a teleszkópok alsó bekötését kivenni, aztán lassan leengedni és ekkor már kijön a rugó. Fékcsövet oldani, kézifékkötelet lebontani , és már csak a szilenten átmenő két csavar fogja. Ha az újban nincs bent a stabrúd és a régiben volt, azt is át kell tenni.  Érdemes rozsdátlanítani ( felületi rozsda lesz rajta) és rendesen lefesteni ami felmegy, ha már egyszer cserélsz. 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, zotya975 írta:

Hát szerintem a B corsához csak egyfajta hátsó híd volt, max tárcsa-dobfék között lehet különbség , de inkább legyen ugyanolyan mint ami az autón van , legyen meg egészben és ránézésre épen. Mivel a hátsó fékcsövek a hídra is fel vannak fogatva ezeket cserénél bontani kell, ide jó ha van fékcsőkulcs, de még így sem garancia hogy valamelyik hollandit nem sikerül elnyalni a kulcsnak és akkor a csövet is cserélni kell. Utána ugye légteleníteni kell a fékrendszert. Ha már lent van a híd új szilentel érdemes visszarakni. Az autót felemelve és rendesen felbakolva fel kell nyomni emelővel a hidat a teleszkópok alsó bekötését kivenni, aztán lassan leengedni és ekkor már kijön a rugó. Fékcsövet oldani, kézifékkötelet lebontani , és már csak a szilenten átmenő két csavar fogja. Ha az újban nincs bent a stabrúd és a régiben volt, azt is át kell tenni.  Érdemes rozsdátlanítani ( felületi rozsda lesz rajta) és rendesen lefesteni ami felmegy, ha már egyszer cserélsz. 

Egy fajta van, B Corsa-ból nincs tárcsás hátsó híd gyárilag.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

3 órája, wsxcde írta:

Megrendeltem a bontóplázás linkről. Köszönöm mindenkinek! Majd jelentkezek, ha elakadtam. :-)

 

Egyébként service manual-t találok valahol B corsa-hoz illetve F-es astrához?

F astrához néha felteszik, de mivel jogvédett ( itt sem terjeszthető) ezért hamar el is tűnik, Corsához nem tudom. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Csörömpöl (gondolom a kerámia) a katalizátorban valami. Engem nem izgat, legalább tudják, hogy jövök, de az asszony öl érte, mert égő :D Na mindegy, úgy szeretném rendezni, hogy ne szennyezzem a környezetet. Elképzelhető, hogy javítható, vagy ne is reménykedjek, vegyem az újat?

Link to comment
Megosztás:

4 órája, gabor76 írta:

Csörömpöl (gondolom a kerámia) a katalizátorban valami. Engem nem izgat, legalább tudják, hogy jövök, de az asszony öl érte, mert égő :D Na mindegy, úgy szeretném rendezni, hogy ne szennyezzem a környezetet. Elképzelhető, hogy javítható, vagy ne is reménykedjek, vegyem az újat?

Ha elszabadult benne a betét, akkor csere. Újra 60-70 ért vagy bontottra, vagy univerzálisra. Ugye az sem mindegy hogy a leömlőben van vagy a kocsi alatt középen.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
4 órája, Vebzoli74 írta:

Sziasztok!

Új tag vagyok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy minimális tudással, hogyan lehet a szívargyújtót direktbe kötni?

Tudna benne valaki segíteni?

A problémás gép:

1994-es évjáratú, 1.4i 5 ajtós.

Viszel neki oda direkt tápot, legközelebb ez nálad szerintem az anyósoldali küszöb-lábtér burkolat alatt a lila AC relé csatijában van, és 30-as szám jelöli. A kábel színe piros. De mielőtt vagdosni kezdesz méregesd ki hogy valóban az-e. A kötésnek üzembiztosnak kell lennie, forrasztás zsugorcsővel lehetőleg. Főleg az AC tápjának a visszakötése vágás  után. Nem jó ha menet közben leáll a motor egy előzéskor. 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 08. 25. at 18:34, zotya975 írta:

Viszel neki oda direkt tápot, legközelebb ez nálad szerintem az anyósoldali küszöb-lábtér burkolat alatt a lila AC relé csatijában van, és 30-as szám jelöli. A kábel színe piros. De mielőtt vagdosni kezdesz méregesd ki hogy valóban az-e. A kötésnek üzembiztosnak kell lennie, forrasztás zsugorcsővel lehetőleg. Főleg az AC tápjának a visszakötése vágás  után. Nem jó ha menet közben leáll a motor egy előzéskor. 

Köszönöm szépen a tanácsot!

Link to comment
Megosztás:

6 perce, zotya975 írta:

Nincs mit!

Szia!

Lenne még egy problémám, hátha abban is tudsz / tud valaki segíteni.

Menet közben ha olyan az út, akkor néha a bal első kerék környékéről csörgés hallható.

Álló helyzetben beringatva az autót nem hallani a csörgést.

Mi lehet a baj és hogyan orvosolható?

Előre is köszönöm a választ / tanácsot / segítséget.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Vebzoli74 írta:

Szia!

Lenne még egy problémám, hátha abban is tudsz / tud valaki segíteni.

Menet közben ha olyan az út, akkor néha a bal első kerék környékéről csörgés hallható.

Álló helyzetben beringatva az autót nem hallani a csörgést.

Mi lehet a baj és hogyan orvosolható?

Előre is köszönöm a választ / tanácsot / segítséget.

A rugót nézd meg talán, hátha letört belőle egy karika és ott csörömpöl.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.