Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Sziasztok!

93-as 60 pacis astram fogyasztása télen attól függ mennyire veszem silyetősre a figurát.

Mert amikor van türelmem hozzá akár 5 percet is járatom a mocit elindulás előtt, főleg ilyen minuszokban.

Ebben az esetben a fogyasztást 7.5-8 körülire le tudom vinni.

Viszont amikor sietősre veszem, és nem foglalkozok holmi motor melegítéssel, akkor 9-9.5 litert is megeszik.

Valahol viszont azt olvastam, hogy nem igazán tesz jót a motornak az ilyen módon történő melegítés. Tényleg nem??

Link to comment
Megosztás:

Nos hivatalosan asszem (de amúgy v.melyik topikban nemrég volt erről szó) menet közben kell melegíteni (asszem a könyv is azt írja)...

Ha nagyon hideg van akkor jó járatni egy fél percet... utána lehet indulni.

De viszont ilyenkor nem szabad forgatni a mocit... mert az nem tesz neki jót... De azért alapjáraton sem kell tartani, mert akkor a katalizátor melegszik be lassan... 2000 környékén kell melegíteni úgy tudom...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

93-as 60 pacis astram fogyasztása télen attól függ mennyire veszem silyetősre a figurát.

Mert amikor van türelmem hozzá akár 5 percet is járatom a mocit elindulás előtt, főleg ilyen minuszokban.

Ebben az esetben a fogyasztást 7.5-8 körülire le tudom vinni.

Viszont amikor sietősre veszem, és nem foglalkozok holmi motor melegítéssel, akkor 9-9.5 litert is megeszik.

Valahol viszont azt olvastam, hogy nem igazán tesz jót a motornak az ilyen módon történő melegítés. Tényleg nem??

Nekem ugyanez a motor és 7,5-8 között van már nagyon rég akármit csinálok vele. Szóval a 9-9,5 nagyon sok. Persze ha csak rövidtávon járkálsz vele akkor bőven elképzelhető.

De én az előbbit is soknak tartom.

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha szereted gyakran jól kiforgatni és főleg rövid távon jársz, akkor elképzelhető 10 litert közelítő fogyasztás.

A bemelegítésről: A kenőanyagok viszkozítása, kenési képessége az üzemmeleg motor hőmérsékletén éri el a kívánatos értéket, valamint hidegen,ledermedve a kenőanyag szivattyú nehezebben juttatja el az olajat a rendeltetési helyekre, vagyis kevesebb kenőanyag jut el pl a hengerfejbe, a vezérléshez, hidrotékékhez. Ha ilyenkor nyomsz kövéreket a motor alkatrészei a kenés hiányosságai miatt fokozott kopásnak vannak kitéve. Valahol hallottam olyat is, hogy a motorban eltérő anyagok eltérő hőtágulási együtthatói miatt az alkatrészeket, illesztéseket szintén üzemmeleg motorra méretezik ezért az erősen terhelt hideg üzem ez miatt is eredményezhet abnormális kopásokat.

A tévedés jogát fenntartom. :)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém Isuzu diesel 5.5 a fogyasztás városban, valamint hosszútávon 110-120-nál, de mértem már 4.6-ot is autóúton egy 500 km-es túra alatt, igaz akkor 90-nél többel nem mentem sehol. A max eddig 6.7 volt azt pedig 150-es tempónál mértem.

Ez most télen a röpködő minuszokba ? Nagyon jó!!!! :shock: :smt041

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emléxem benzinszámlák és kilométeróraállások szorgos írogatása eredményeképp vegyes fogyasztásra (város-vidék-dugó-éjszaka, küldve-nem küldve kombinációi) 8.7 jött ki 100 km-re.

C20XE-vel.

én mostanában nem számolgattam, de 1 tankkal kb 600 km-t mentünk el, ebből 250 km-t 170 nel , 150 km-t 140 nal, a többi város.

C18XEL-lel.

600 km/50L rel: 8,3 L.

és az nem volt 50 L, mert még ment az autó......

Link to comment
Megosztás:

iqBéla

Te aztán még nálam is jobban "jegyzel" mindent.. (benya számlák)

Nekem mostanság úgy, hogy bp-ten és rövid távokra megyek, sokszor be sincs ideje melegedni, 10-11liter. (board szerint)

ha országutazok,olyan 90es átlag nagypapis dinamikával 7literrel is elmegy.

Ha nagyon kenem neki, ugy 10-11. Egyszer egy havas-jeges "csapatásnál" sikerült egy 13literest alakítani... de ott azért pörgött a moci rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.