Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

dropel83

Recommended Posts

  • Hozzászólások 153
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A kasznija már egy kicsit odavolt nem lehetett már megmenteni szétnyilt a B oszlopnál és megrogyott az alváz annyira hogy már az ajtót lábbal nyitottad meg csuktad,akkor a műanyagok alatt is kűszöb,sárvédő,viszont Irmscher eleje volt négykörlámpás az azért sütött rajta,egyszer eljár minden autó felett az idő.

Link to comment
Megosztás:

Bocs,hogy beleszólok.de az 1.8-as kuplungtátcsával,és féltengelyekkel összelehet rakni az 1.3 tipushoz,mivel a blokkon a váltófelfogatásipontok ugyan azok,a fékeket,azokat már elvitték,mert ATE rendszerű volt.A hátsó ajtóból volt kettő is valószínű mostmár hűtöszekrény készült belőle,de holnap körülnézek,hogy ezügybe mit tehetek érted,elektromosablakot most énis keresek csak énnekem E Kadett GSI be kellene.

Link to comment
Megosztás:

tényleg el kell gondolkodnom,h kerül hozzám a cucc :roll:

Nekem van egy tippem, állítólag működik. A cucc feladója kimegy a távolsági busz pályaudvarra/megállóba, és odaadja a buszsofőrnek.

A buszsofőrtől pedig elkéred te, és adsz neki 200 forintot.

A vételár meg megy átutalva, vagy postán tökmind1.

Ha belegondoltok, talán nem hülyeség. :idea:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ma voltam hőn szeretett bontómban, és megrökönyödve láttam, hogy ott áll bontásra egy GTE.Háát, a sírógörcs kerülgetett, mert igazándiból szvsz kispénzből helyre lehetne hozni.Nem a bontósé, csak megörzésre van nála.Hogy egyes emberek mennyire nem tudnak értékelni dolgokat! :?

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Hölgyek, Urak, Kadettfanok!

Csekk máj núú verda:

GTE Power!!!

Egy hatvanéves embertől vettem, nem hajtotta abszolút, irta még azt is hogy melyik km-nél mit csinált vele, kvázi szervizkönyves az autó. Valvoline és BP motorolajok váltogatták egymást benne. Nagyon vigyázott rá, és minden meg van a kocsihoz. Rohadás két helyen van rajta, jobbelső sárvédőn, és bal oldalt az ajtón.

Motorteréből enni lehetne, vezérlés, kipuffrendszer új rajta.

Ez a kemény nem a beton! Ha nem keres az ember autót, akkor talál!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.