Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

dropel83

Recommended Posts

  • Hozzászólások 153
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 5 months later...

Mint - gondolom oly sok veteránosnak, így nekem is - idén biztosítót kell váltanom, lévén az Allianznak fel kellett mondania a meglévő szerződéseket. Igenám de én nem emlékeztem rá hogy kaptam felmondást, csak arra hogy vmi levelet kaptam :huh:

Na szal körülnéztem otthon a gyújtóskupacban, és már csak a boríték volt meg. A papír meg bent volt a kandallóban :lol: Jó állapotban van :D

Jövőre Generali lesz, egy évre 10ezer. Azért ez elég jó ár (mondjuk ha elosztom azzal a 300km-el amit idén tettem meg a kocsival akkor nem annyira :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Mint - gondolom oly sok veteránosnak, így nekem is - idén biztosítót kell váltanom, lévén az Allianznak fel kellett mondania a meglévő szerződéseket. Igenám de én nem emlékeztem rá hogy kaptam felmondást, csak arra hogy vmi levelet kaptam :huh:

Na szal körülnéztem otthon a gyújtóskupacban, és már csak a boríték volt meg. A papír meg bent volt a kandallóban :lol: Jó állapotban van :D

Jövőre Generali lesz, egy évre 10ezer. Azért ez elég jó ár (mondjuk ha elosztom azzal a 300km-el amit idén tettem meg a kocsival akkor nem annyira :lol: )

nekem a kabrioé a kukában végezte de szerencsére még 2 jármű van ott. szintén Generali és szintén kb 300km-t ment idén....de mostanában nagyon rajtam van h mennék vele csak lejárt a zk. azért a pár kmért amit idén mennék vele nem fogom már megcsináltatni, majd csak jövőre.....

Link to comment
Megosztás:

nekem a kabrioé a kukában végezte de szerencsére még 2 jármű van ott. szintén Generali és szintén kb 300km-t ment idén....de mostanában nagyon rajtam van h mennék vele csak lejárt a zk. azért a pár kmért amit idén mennék vele nem fogom már megcsináltatni, majd csak jövőre.....

Tegnap faxoltam el a GSi forgalmijának a fénymásolatát hogy legyen zk-m rá mer pont máig érvényes :huh: GTE-n lejárt már vmikor tavasszal, de nem azzal megy az autó, Kecsón is anélkül voltam, gondoltam olcsóbb ha megdumálom a rendőrt mintha megcsináltatom :lol: - dehát gyakorlatilag csak M5 meg M0 volt ott meg nem állítanak meg senkit soha kb.

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...
Nincsenek de annyira már nem is akarom eladni ;)

ja volt egy csávó aki hívott hogy hű nagyon megvenné csak nincs rá pénze. :D

^_^

Én is de nagyjából ugyanaz a probléma áll fent :P másképp rég itt vigyorogna a garázsban én meg benne.. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Azt soha nem értettem, hogy minek valakinek egy olyan autó, ami szép, meg jó, meg erős, de nem megy vele havi 2km-nél többet. Akkor is csak azért hogy meg legyen járatva. :D

Fentire itt válaszolva, szóval most csinálják nálunk az utcát, és konkrétan árkot raktak a GTE garázsának kijárata elé. Reggel ha levizsgázott a GSi mehetek balhézni az utcába a kivitelezésvezetővel :)

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...

Eladtam a GTE-t. Sajnos nem tudtam foglalkozni vele és használni sem, így nem volt értelme birtokolni. Olyan valakihez került, aki épített már szép autót, ebből meg már nem olyan nagyon nehéz, bár azért még van rajta mit csinálni. Úgyhogy már csak a cara1 maradt. :)

Link to comment
Megosztás:

Eladtam a GTE-t. Sajnos nem tudtam foglalkozni vele és használni sem, így nem volt értelme birtokolni. Olyan valakihez került, aki épített már szép autót, ebből meg már nem olyan nagyon nehéz, bár azért még van rajta mit csinálni. Úgyhogy már csak a cara1 maradt. :D

Publikus a vételár? :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.