Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, válaszok a tagsággal kapcsolatban


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 182
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

1.Gepárd Astra F sedan, 1.4 16V

2.Warwolf Astra F 1.6 16V

3.Joee Astra F 1.7

4.Johnny Astra F 1.7

5.Tomi023 Astra Classic

Ha valamit esetleg elszúrtam, kérném javítani kedves sexciótársak. :)

Vezetőnek Gepárdot javallanám, mert pl. ő szervezte ezt az első helyi bulit is!Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem annyi tagja lehetsz amennyi csak akarsz.

Amúgy Wolfi is kiskőrösi gyökerű.

Igazából a kecskemét és környéke lenne az igazi megnevezés, de az ugye nagyon hosszú.

Meg a kecskemeteskornyeke.opelclub.hu is furcsa lenne :) :D

Gyere nyugodtan, tárt karokkal várunk. :hello2:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem annyi tagja lehetsz amennyi csak akarsz.

Amúgy Wolfi is kiskőrösi gyökerű.

Igazából a kecskemét és környéke lenne az igazi megnevezés, de az ugye nagyon hosszú.

Meg a kecskemeteskornyeke.opelclub.hu is furcsa lenne :) :D

Gyere nyugodtan, tárt karokkal várunk. :hello2:

akkor már kecskemeteskornyekebaratitarsasag.opelclub.hu

Link to comment
Megosztás:

Kérdés: lehet valaki két szekció tagja?

Mert én ugyebár corsás vagyok, de Kecskemét hozzánk nincs messze, szóval az nem kizáró ok? Ja, meg hogy nem vagyok Kecskeméti lakos....

vagy látogathatja az is a talikat, aki nem tag?

Én pl. GSÍ sexció tag is vagyok.Igaz, "csak" tiszteletbeli!

Link to comment
Megosztás:

látom már!!

úgy kezdődik a topic, hogy MOTE szekciók, innen már vágom a választ egyedül is...

:):D:D

Zoli

:D:D

majd írok a hogyan égessük magunkat topicba is, mer van mit...

:lol::D:D

Mondjuk azt a részt nem tudom, de majd valami nálam okosabb biztos megmondja a frankót, hogyha a 3 klub egyesült akkor lehet-e a MOMC-os tag, MOTE szekció tag és fordítva.

Szerintem nyugodtan jöhetsz mindenhova ahova mi is megyünk, elzavarni senki nem fog.

Link to comment
Megosztás:

hi,

hhh micsoda mocorgás!!!

:)

Na most van olyan, hogy PÁN-OPEL? szekcióügyben?

MOMC-osként külsős lennék a kecskemet.opelclub.hu-ban vagy tag?

Maradnék MOMC tag, hogy lehetek kecskemétirégiószekciótag is?

Zoil

A MOMC és a MOTE sokban egyezik, bár szervezetileg még nem beszéltünk ilyesmiről:)) Lehet precedens fogsz teremteni:) Amig megbeszéljük ezt a dologt a MOMC vezérkarral, addig is természetesen lehetsz Szekció tag.

Aki nem lépbe az is mehet bulizni lehet, hogy csak 1 év múlva csatlakozik, lehet sohasem. Legfeljeb a weboldalon nem lesz fent mint tag.

Link to comment
Megosztás:

Corsarulez helyesen cselekedtél!! a Teremtő nem is fog elfeledkezni rólad! (remélhetőleg) :)

Izé...részletben nem lehet fizetni a tagságit??? ...mer akkor én az első 250 forintot be tudnám fizetni!! :D sajna anyagilag nem megy egyenlőre, de addig szívesen drukkolok!!

Arról, hogy ki látogathatja a kecskeméti talikat és ki nem!

Erről már érintőlegesen beszéltünk korábban is. Szerintem amíg ki nem alakul egy népesebb helyi tagság addig nem kéne tagságihoz kötni a helyi találkozókon való részvételt. (max. ha majd egyszer országosat szervezünk)

Jó lenne először közösségbe fogni, összeédesgetni a környékbeli Opel rajongókat, aztán később is ráérünk "zártkörű" rendezvényeket tartani...

Persze lefogni senkit nem kell ha hivatalosan is MOTE tag akar lenni, sőt arra kell biztatni természetesen mindenkit, hogy lépjen be!

Hm???? ...szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.